Verkolka Verkolka komentáře u knih

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Knížku jsem si přečetla na doporučení, že je to oddychovka na dovolenou. Moc jsem si s ní neodpočinula. Pořád jsem čekala důvod doporučení. Těch pár stránek bych obvykle schroupla za 2 dny. Tohle jsem drtila 16 dní
Abych nebyla tak kritická, tak jsem se párkrát zasmála, třeba těm čistým výfukovým výparům. Na konci knihy jsem pustila slzu, protože jsem taky byla holohlavá... Teď už rostou :) a jestli tenhle názor autorka čte, tak přeju ať jste už navždy fit a pište dál! a z nás, co váš humor nepochopili si nic nedělejte

11.03.2024 2 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Bylo to takové zdlouhavé, přesto by se toho moc vynechat nedalo, aby děj dával smysl... Ale ten konec! To mě podrž! Doufám, že nejpozději zítra vyjde pokračování

31.08.2023 4 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Pro lásku boží....
Když tohle nenajdete na jedné strance, je to na následující 2x
Dostala jsem na to alergii :/
Jinak knížka super, poutavá a čtivá. Stránky, kde byl sex a pití krve jsem přeskakovala a taky věcné opakování Poppyiných pocitů, takže je rázem knížka na 400 stránek místo na 660.
Další díl si určitě přečtu, chci vědět jak bude děj běžet dál

13.12.2022 3 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Tuhle knížku četla nějaká holčina, když jsme spolu jely v kupé a hrozně se smála... Tak jsem ji zkusila... Nesmalá jsem se ani jednou, ale vůbec mi to nevadilo. Knížka je úžasná! A konec naprosto strhující,napínavý a přišlo zadostiučinění Můžu ji jen doporučit

12.09.2022 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tak jak jsem tvrdila, že si další 'díl' nepřečtu, tak jsem kecala ;) tahle knížka byla o dost lepší a moc se mi líbila ;)

12.02.2022 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Až budu chtít číst něco, co mě nijak neobohatí, tak si přečtu další díl, ale zatím to neplánuju... Musím ale uznat, že knížka se četla sama a byla hezká :)

06.02.2022

Jezábel Jezábel Eleanor de Jong

Román to byl krásný, ale příběh je upravený oproti historickému faktu, ale to nechme stranou... i tak by mohl být víc dotažen popis jak místa, tak situace... je to škoda, dost to tuhle knížku ošidilo

14.11.2021 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Není to vůbec špatná kniha, příjemná oddechovka, při které můžeš i přemýšlet a hledat pachatele.... Ale Dvory jsou Dvory... :)

27.01.2021 4 z 5

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Zase napínavý díl, kdy čekáš, že se konečně něco stane a zas se nedočkáš...a musíš vzít do ruky další díl

01.11.2019 4 z 5

Nebezpečné lži Nebezpečné lži Becca Fitzpatrick

zajímavá čtivá oddychovka :) dobře jsem si vybrala na dovolenou ;)

29.10.2018 4 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

první díl byl trochu poutavější a oba jsem je přečetla jedním dechem. Už se těším na trojku ;)

29.10.2018 4 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

úžasné! už dávno jsem nedočetla knihu v 00:43 a v 5:00 vstávala do práce. Strhující, skvělé čtení, žádná oddychovka, protože ta knížka Vás vyloženě vcucne!
Jen bych ji neviděla v oddělení pro děti a mládež, protože tam krev jen stříká a umřelo spoustu lidí

22.10.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Škoda, že to končí ;(

19.04.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Velice prijemne odpocinkove cteni...stacili mi 4hodiny u stolu s runing sushi O:)

28.12.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Perfektni rozbor postav!

01.11.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Hezký čtivý odpočinkový a až moc předvídavý příběh....
Další díl si přečtu.

01.11.2017 4 z 5