Verča16 Verča16 komentáře u knih

Vzhůru za slávou Vzhůru za slávou Soman Chainani

No pani. Napinave, dobrodruzne a plne fantasy. Pribeh byl tajuplny, moc jsem byla smutna z toho kdo padl, dokonce jsem si jednu chvili myslela ze vim kdo ten Had je,ale nakonec se ukazalo ze jsem se milila. Rhian mi prisel milý a statecny,ale jak se nakonec ukazalo... Poslední kapitola byla plna tajemstvi! Vůbec jsem to necekala. Ale nevim jestli jsem spokojena jak to dopadlo, umim si to představit i lip,ale doufam ze bude i další sil a tam všechno dopadne jak ma!!!!!!!!! Agata me neprestava uchvacovat, je chytra a inteligentni. Nikola se mi jako postava moooc libila. Také jsem u poslední kapitoly myslela ze skonci otevrene, ale skončilo to docela zavrene. Ale je mi lito ze se z Rhiana stal takovy clovek. Proto doufam a verim ze bude i 5 dil. Jinak uzasny pribeh. Miluji celou serii!!!!!

19.02.2019 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Smutný, ale i veselý příběh! Sofie mi pride cim dal sobectejsi, ale i tak mam jeji postavu rada. Jednu chvili jsem si myslela ze uz je konec, ale to teprve zacinala valka. Nechapala jsem jak si mohla sofie vybrat skolnika, ale bez toho by nebylo asi trable. Valka bylo plna emoci. Moc se mi libilo ze se naveci a nikdivici spojili dohromady. Jako v kazde pohádce to dopadlo dobře a pribeh jsem milovala. Autora obdivuji pise prekrasne.

18.02.2019 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

No teda, docela silný začátek... To co se stalo jak dívky odešly bylo hrozně. Krutoprisna se mi nelíbila uz od začátku ale za má takovou minulost! Bylo mi líto jak kluci skončili. Ještěrů s Bledulí a Otylkou mám moc ráda. Když se Sofie přeměnila na kluka-filipa a jak se ukázala nová stránka Tedros!!! To bylo úžasný. Konec byl plný překvapení!!!!

30.01.2019 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Fascinující,nádherný, plný záhad příběh. Uzasny nápad na dej příběhu.mam teda radši Agátu než Sofii. Tedros si vybral správně ale je mi líto že si Agáta vybrala Sofii než jeho. Kniha si určitě zaslouží plný počet *

30.01.2019 5 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Myslím si že skvělý nápad!! Kniha se mi moc líbila. Nejvíc se mi líbilo. Chvíle v knize Nikdy víc. Byl to tolik fantasy... Inspirovalo mne to!! Jak tam byla uvězněna tak to bylo napínavé i děsivé. S knihy mám moc dobrý zážitek. Lehce se kniha četla. Také se mi líbilo chvíle jak byla Belle s netvorem bruslit, tolik zábavy!!! Moc krásně napsané!!!

08.01.2019 5 z 5

Pozor, čarodějky Pozor, čarodějky Sibéal Pounder

uzasny miluji cellou serii i kdyz spise pro deti tak je to neuveritelne ,nadherne napsane ,3 dil byl dojemny ale i odvazny a dobrodruzny! jednim slovem bajecny!!!!!

30.12.2018 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Myslím si že krásný plusový díl! Jelikož Selekci úplně celou zbožnuji, proto jsem si tenhle díl také oblíbila. Moc se mi líbila kapitola o královně Amberly! Clarson tam byl tak milý a sympatický, že jsem se divila, že byl tak přísný!

19.12.2018 5 z 5

První První Kiera Cass

Celou dobu jsem věděla, že vyhraje America...ale i tak mě to dojalo. Také jsem věděla, že rebelové zaútočí, ale bylo to děsivé. Celá série byla dojemná, vše co America zažila bylo krásné i smutné! Chtěla jsem brečet hlavně u toho kde America četla dopisy od táty. Moc mě mrzelo, že ten vztah s Aspenem se musel Maxon dozvědět takhle a to na konci s tou Kriss... bylo náročné, smutné.., ale i přesto jsem doufala!!! Autorku obdivuji napsala to tak moc krásně, že je to nepopsatelné...
Myslím si, že jak se chová America k sourozencům je moc pěkné, ale ten Kota mě štval. Celkově se America chová jako pravá, nadherná a spravedlivá dívka, nebo spíše princezna!!!

15.12.2018 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha byla tak... nepopsatelná! Málem jsem se rozbrečela, když Marlee zbičovali ruce a její milovaný ji neopustil a utěšoval! Když jsem zjistila co Maxon s nimi udělal byla jsem šťastná! Vše jsem prožívala s Americou. Určitě doporučuji! Celou sérii!

15.12.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nejkrásnější kniha...
I když vím jak to dopadne (jelikož mi to řekla kamarádka) tak to zbožňuji.
America je tak simpatická, nádherná ... Že by Maxon byl blázen kdyby ji neměl rád. Já spíš teda více fandím Maxonovi než Aspenovi. Celé je to romantické. Ty útoky rebelů mi přijdou strašně stresující! Protože vím co se u nich stane. Tuhle knihu doporučuji více dívkám!!! A dávám 5* protože min ani nejde❤

09.12.2018 5 z 5

Velké trápení Velké trápení Helena Šmahelová

I když je kniha starší tak je úžasná. Její děj je smutný ale konec je šťastný a krásný jak v pohádce nejvíce se mi líbilo jak byla v tom domově příběhy jaké se tam odehrály byly senzační❤bylo mi líto Jana byla statečná a vytrvalá! Jak běžela za maminkou bylo neuvěřitelné!❤ Kniha si zaslouží 5*❤

Pomsta bílé vdovy Pomsta bílé vdovy Jacob Grey

Asi nejnapínavější díl ale zase krásný...❤Hned po přečtení jsem si chtěla přečíst znovu!! Úplně mi to zamotalo hlavu❤

Černý roj útočí Černý roj útočí Jacob Grey

Zbožňuji!!❤ neuvěřitelně napsaný. Moc se mi dej líbil občas jsem měla mráz na zádech!!! Série je naprosto boží !!

Vranovravec 1 Vranovravec 1 Jacob Grey

Teda.. četla jsem českou verzi takže teď mě obal i název zaskočil... Ale kniha naprosto hororová napínavá úžasná... Nemám slov. Patří mezi mé nejoblíbenější ❤doporučuji naprosto všem!

03.12.2018 5 z 5

Maxovy trable: Škola vzhůru nohama Maxovy trable: Škola vzhůru nohama Rachel Renée Russell

Série dobrá. Chtěla bych pokračování!

03.12.2018 3 z 5

Čestný špionský Čestný špionský Ally Carter

Dobrá kniha. Moc se mi líbí tématika špioni, agenti... Určuje doborucuji kdo má rád dívčí romány, dobrodružství. Příběh jsem si oblíbila ale určitě nepatří mezi mé oblíbené! ????

03.12.2018 3 z 5

Správná pětka a prázdniny v maringotkách Správná pětka a prázdniny v maringotkách Enid Blyton

krasna napsana kniha moc se mi libila jak je napsana a zpracovana. tesim se na celou serii . doporucije vsem dobrodruhum a detektivum!!

16.11.2018 2 z 5

Lovci pokladů Lovci pokladů James Patterson

super, nejvic me asi zaujalo to ze i kdzy ma kniha 350 stran tak ze kniha nekonci nemuyi se dockat dlasich dilu

16.11.2018 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Také nejlepší kniha na světě. Ve 2 dílu je Eadlyn více otevřená a zamilovaná. Ten konec jsem trochu tusila???? Byla jsem naprosto spokojená. Zase krása!!!

30.10.2018 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Nejlepší kniha na světě. Ze začátku na mě Eadlyn působila trochu ostře ale pak jsem zjistila proč. Kniha byla krásně rozepsaná moc se mi to líbilo. Bylo to smutné i radostné! Miluji celou sérii!!! Spíše pro dívky.

30.10.2018 5 z 5