Verča16 Verča16 komentáře u knih

Mopslíci z ledového severu Mopslíci z ledového severu Philip Reeve

Od spisovatele mám moc ráda knihy. Ještě mi zbývá jedná. I když píše spíše pro menší mě to přijde super. Mopsici mě zatím nejvíce bavili doporučuji všem!

10.10.2018

39 pater 39 pater Andy Griffiths

Ty ale série mě nikdy moc nebrala ale stejně jsem si ji musela přečíst 3 mi přijde lepší než 2dil ( 1 díl jsem nečetla) i když nemám knihu moc v lásce stejně jsem si ji pujcila. Jinak musím říct že pro menší čtenáře je to super protože je tam fakt hodně obrázku. Nebylo to nejhorší...ale ne nejlepší...

10.10.2018 1 z 5

Zmizelá čarodějka Zmizelá čarodějka Sibéal Pounder

Už jsem četla i první díl a vůbec nejde říct který je lepsi. Obě dvě knihy zbožňují. I když je kniha pro menší tak mě to bavilo. Rychle se čte vžila jsem se hned od začátku. A nemůžu se dočkat 3 dílu. Kniha patří mezi mé nejlepší a nejvíc doporučuji ale spíše holkám.

10.10.2018 5 z 5

Purpurová stuha Purpurová stuha Kathleen Weise

Kniha mi přišla trochu obyčejná. Ale ten konec to otrochu zlepšil. Hororové to moc nebylo, ale ten konec jsem vážně nečekala bylo to plné lásky!

10.10.2018

Dancing Girls - Šarlota na to kápne Dancing Girls - Šarlota na to kápne Heike Abidi

kniza byla pro mensi. moc se mi libila tematika tance. step moc nemusim ale u tehle knihy jsem zjistila ze je vazne uzitecny

01.10.2018 1 z 5

Vlogerky: LucyLocket - Online katastrofa Vlogerky: LucyLocket - Online katastrofa Emma Moss

cekala jsem vic ale dalo se to. prijemne cteni!

01.10.2018 2 z 5

Superkrávy v ohrožení Superkrávy v ohrožení A. Audhild Solberg

Sérii superkravy jsem četla celou a musím říct že 3 díl nejlepší ostatní byli taky dobrý ale něco to mu chybělo a 3 díl byl dokonalý to o tom hororu bylo boží do knížky jsem se tolik vžila že jsem se i bála!!! Doporučuji a to moc!

24.09.2018 4 z 5

Drby z dívčích záchodků Drby z dívčích záchodků Rose Cooper

Kniha byla zajimava.

21.09.2018 2 z 5

Drama Drama Raina Telgemeier

Kniha byla pro mě odpočinková jinak super komix.

21.09.2018 3 z 5

Deník vlogerky Deník vlogerky Tim Collins

Kniha nebyla ani špatná ani výborná. Byla to ale určitě oddechovka. Kniha byla o lásce, nečekaně o vlogovani...

21.09.2018 3 z 5

Superkrávy a moře trapasů Superkrávy a moře trapasů A. Audhild Solberg

Sérii superkravy miluji! Tenhle díl byl napínavý tak jako 1 díl. Rychle se do zactete. Doporučuji celou sérii❤

21.09.2018 4 z 5

Ovladač lidí Ovladač lidí David Baddiel

knizka se mi libila, mam z ni také pouceni! doporucuji i zkušebnu rodicu super

23.08.2018 3 z 5

Válka proti superkrávám Válka proti superkrávám A. Audhild Solberg

knizka se mi moc libila byla dojemna uplne jsem se do ni vzila uz se nemuzu dočkat 2 a 3 dilu. doporucuji ,

23.08.2018 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Kniha s díky obrázkům četla rychle! Film byl trochu lepší. Ale jinak super určitě si přečtěte.

17.08.2018 2 z 5

Zkušebna rodičů Zkušebna rodičů David Baddiel

Knížka se mi líbila a nápad že si můžeš zkusit rodiče je dobrý! Ale já jsem ráda za ty svoje. Doporučuji dobre

15.08.2018 3 z 5

Radio Boy Radio Boy Christian O'Connell

Krásná kniha, nikdy jsem nečetla knihu z pojmem rádia. Kniha byla i inspirující. Bavilo mě to. Kniha byla i napínavá. Že začátku jsem si myslela že tolik stran neprectu ale přeceňována jsem se!Už podle obalu a názvu jsem si řekla že tobude super a také je!

08.08.2018 4 z 5

Zachraňme Nautilus! Zachraňme Nautilus! Jaume Copons

I když je knizka spise pro mensi tak i me se to libilo. Spise do 10 let.

29.07.2018 1 z 5

Já nejsem (a nikdy nebudu) trapnej Já nejsem (a nikdy nebudu) trapnej Jim Smith

Tenhle dil se mi moc libil. I když to nectu po dile. tahle kniha se dobře cte kvůli obrazkum :) .

29.07.2018 2 z 5

Barry Trappney nesnáší jarňáky Barry Trappney nesnáší jarňáky Jim Smith