Dancing Girls - Šarlota na to kápne

Dancing Girls - Šarlota na to kápne https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378729/mid_danicng-girls-sarlota-na-to-kapne-WLq-378729.jpg 3 9 3

Dancing girls série

Příběh čtveřice kamarádek - tanečnic, které mají společně připravit taneční vystoupení. Pro dívky kolem deseti let. Šarlota je na vrcholu blaha, když může stepovat, až se otřásá podlaha. A závěrečného tanečního workshopu týden před prázdninami už se nemůže dočkat. Ostatní dívky však stepu příliš nefandí: Emily má ráda hip hop, Ida nádherně baletí a Jasmína je úžasná břišní tanečnice. Co teď?! Za čtyři dny musí nacvičit vystoupení na školní besídku, na kterou se přijde podívat půlka města! A navíc vymyslet vhodné kostýmy! Šarlota dostane nápad. Budou s ním kamarádky souhlasit?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Dancing Girls: Charlote hat den Dreh raus , 2017

š.m.i.k
27.07.2020 2 z 5

Dítěti se to sice líbilo, ale tentokrát to nemůžu zohlednit při hodnocení. Mně to přišlo na předčítání fakt hrozné. Snažím se "vychytat" knížky, které jsou zábavné zároveň i pro dospělé (nebo aspoň aby nebyly utrpením), ale tady se to moc nepovedlo. Hodnotím opravdu subjektivně, takže víc než 2 * prostě nedám.

Gwendy001
07.11.2018 4 z 5

1.Opravdu bych tuto knihu doporučila všem dívkám které mají opravdovou nejlepší kamarádku které můžou důvěřovat ale skoro o ní přišly.
2.Určitě stojí zato si tuto knihu přečíst. Je to velmi nenáročná kniha na čtení a určitě bych ji doporučila i mladším dětem.
3.Tato kniha mě velmi zaujala svým obsahem a přesvědčivým dobrodružným příběhem a obsahem tak obecně.
4.Tento příběh mě překvapil tím že hlavní postava(Šarlota)nemá moc kamarádů ale jinak je to velmi fajn holka. Celkem mě překvapilo to že Šarlota šla do něco jako taneční skupiny. V té taneční skupině jsou jiné druhy tance(Šarlota tancuje step)což mě celkem překvapilo.

Verča16
01.10.2018 1 z 5

kniza byla pro mensi. moc se mi libila tematika tance. step moc nemusim ale u tehle knihy jsem zjistila ze je vazne uzitecny

dívčí romány

Heike Abidi