Války čarodějek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Čarodějnice se na téhle planetě vyskytují, co si kdo pamatuje. Vaří odporné lektvary v kotlících a poletují na košťatech oblohou. Chichotají se. Pronášejí kletby. Mají kočky. Spousta lidí si myslí, že čarodějnice jsou ztělesněné zlo a že chodí jen v potrhaných černých šatech, špičatých kloboucích a mají zahnuté nosy, ale to je většinou nesmysl. Rozhodně je to jen část pravdy. Pokud náhodou hledáte celou pravdu, leží hodně hluboko. Až pod odpadním potrubím… Hluboko, přehluboko pod vodovodním potrubím se nalézá svět, ve kterém žijí čarodějnice... Malá holčička Rocka o něm nic neví. Alespoň do chvíle, než jí víla Viola prozradí, že je také čarodějnice, a než ji přinutí, aby bojovala ve Válce čarodějek – v boji plném hádanek, urputných čarodějek a jedné pořádně veliké boty…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291496/big_valky-carodejnic-Qwz-291496.jpg 4.617
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Války čarodějek

Knihovnice01935
01.02.2021

Příběh je velmi vtipně napsaný, ilustrace jsou překrásné, a je to jiné než ostatní knížky o čarodějnicích.

Verča16
28.07.2018

Kniha mě fascinovala. Zajímavý příběh. Nemůžu se dočkat 2 dilu


Alizbetka
26.10.2017

Moc pěkná kniha. Dobře se mi četla, a jednu dobu byla mou oblíbenou. Rocka má moc dobré vlastnosti a je taková jako bych si představila každou hodnou čarodějku!!!

Kate_Hall
16.04.2017

Typická dětská kniha... Doporučuji spíše mladším čtenářům. Já bych si ji osobně nevybrala, ale když už ji mám musím ji přece přečíst. Kniha s originálním tématem, která se hezky četla. Dalo by se říci že je to taková oddychovka :)

DracoMalfoy
20.03.2017

No jasný, dětská knížka... pro starší to nebude. Ale je to oddychovka na hodinku, a zasmála jsem se u ní taky. Rozhodně fajn.