Zmizelá čarodějka

Zmizelá čarodějka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344764/bmid_zmizela-carodejka-6WW-344764.jpg 5 12 3

Čarodějky série

Čarodějky se na téhle planetě vyskytují, co si kdo pamatuje. Vaří odporné lektvary v kotlících a poletují na košťatech oblohou. Chichotají se. Pronášejí kletby. Mají kočky. Spousta lidí si myslí, že čarodějky jsou ztělesněné zlo a že chodí jen v potrhaných černých šatech, špičatých kloboucích a mají zahnuté nosy, ale to je většinou nesmysl. Rozhodně je to jen část pravdy. Pokud náhodu hledáte celou pravdu, leží hodně hluboko. Až pod odpadním potrubím… Válka čarodějek skončila a z Rocky Čamodějné se stává opravdová čarodějka. Jenže pak se ztratí její kamarádka a vládnoucí čarodějka Čenda. Žumpanii si uchvátí pro sebe příšerná dvojice Felicita Netopýrová a Aga Kopytová. Proč najednou všude začínají mizet lidé? Nejvyšší čas na koktejl pro cestování časem! Dokáže Rocka rozlousknout záhadu mizejících čarodějek? Nebo se to povede vám?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Víkend

Witch Switch

Knihovnice01935
04.03.2021 5 z 5

Pokračování prvního dílu Války čarodějek, bylo stejně zajímavé a vtipné.

Verča16
10.10.2018 5 z 5

Už jsem četla i první díl a vůbec nejde říct který je lepsi. Obě dvě knihy zbožňují. I když je kniha pro menší tak mě to bavilo. Rychle se čte vžila jsem se hned od začátku. A nemůžu se dočkat 3 dílu. Kniha patří mezi mé nejlepší a nejvíc doporučuji ale spíše holkám.

Alizbetka
26.10.2017

Z tohohle dílů jsem strašně zklamaná. Očekávala jsem od něj něco víc. První díl byl lepší.

čarodějky

2016  93%Války čarodějek