Mopslíci z ledového severu

66 × 4 = 264 = vítězství?!? Jen jednou za život se pořádá závod na zamrzlý konec světa. Cena pro statečného vítěze? Nevyčíslitelná! Pocit dokonalého štěstí, že to dokázal!!! Není to totiž žádná sranda. Cestu k cíli ohrožují sněžní obři, mořské nestvůry a tlupy hladových yettiů. Šen a Sika nemohou odolat touze po dobrodružství a hlavně po vítězství. Čekají na ně silní soupeři, ale ti na rozdíl od nich nemají šestašedesát mopslíků, a tedy saně poháněné dvěma sty šedesáti čtyřmi tlapkami. To by v tom byl mops, aby nevyhráli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/287059/potrhla-dobrodruzstvi-mopslici-z-le-P60-287059.jpg 57

Potrhlá dobrodružství (3.)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Verča16

Od spisovatele mám moc ráda knihy. Ještě mi zbývá jedná. I když píše spíše pro menší mě to přijde super. Mopsici mě zatím nejvíce bavili doporučuji všem!

Verča91
26.09.2016

Velmi zajímavý příběh a mopsících a o tom jak se ztratili :-) Jen mě na knize vadí, že tam všude píšou mopslíci když jsou to MOPSOVÉ. Ale jinak příběh byl moc pěkný a někdy si to ráda znovu přečtu :-)

Philip Reeve

Philip Reeve