Zachraňme Nautilus!

Pamatuješ se na mě? Já jsem Agus Pianola a nedávno se mi v životě objevili noví kamarádi. A nejsou ledajací — jsou to příšerky! Když už jsem si myslel, že jsem si na tu neposednou bandu zvykl a že už se nám budou všechny průšvihy vyhýbat, objevil se nový problém. Zlý doktor Pučál se rozhodl, že zničí Nautilus. To je moje oblíbená restaurace, abyste věděli. A prý ji má navštívit jistý Jean­-Paul Sorbet, obávaný kritik, který píše do novin články o podnicích a jídlech. Doktor Pučál jistě udělá všechno pro to, aby Nautilus v kritikových očích očernil. A tak jsme se s příšerkami rozhodli, že restauraci zachráníme. Myslím, že je čas, abych naše přesvědčil, že bych si měl najít nějakou brigádu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298430/big_zachranme-nautilus-Jih-298430.jpg 4.417

Agus a příšerky 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Host

Salvemos el Nautilus, 2014

Kniha Zachraňme Nautilus!

Aninka36
07.12.2020

Hezká kniha o příšerkách. Nejvíc se mi líbily ilustrace. A jak je řeč o zmrzlině tak bych si ji hned dala. Nejlepší postava je podle mě Nulík.

haki34
14.05.2020

první díl jsem nečetla, k tomuto jsem přišla za pár kaček v Dobrovském...a hodnotím velice kladně - příběh dobrý (bonusová motivace dětí ke čtení společným večerním předčítáním Aguse a příšerek ;))) a také i jeden ultrajednoduchý recept k "uvaření"), zápletka dramatická, vyvrcholení komickou scénou v restauraci, bavila jsem se a hrozně se mi líbily ilustrace - barevně i spracováním...jsem zvědavá, co na něj řeknou děti ;)

Verča16
29.07.2018

I když je knizka spise pro mensi tak i me se to libilo. Spise do 10 let.