Zachraňme Nautilus!

Zachraňme Nautilus! https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298430/bmid_zachranme-nautilus-Jih-298430.jpg 4 18 4

Agus a příšerky série

Pamatuješ se na mě? Já jsem Agus Pianola a nedávno se mi v životě objevili noví kamarádi. A nejsou ledajací — jsou to příšerky! Když už jsem si myslel, že jsem si na tu neposednou bandu zvykl a že už se nám budou všechny průšvihy vyhýbat, objevil se nový problém. Zlý doktor Pučál se rozhodl, že zničí Nautilus. To je moje oblíbená restaurace, abyste věděli. A prý ji má navštívit jistý Jean­-Paul Sorbet, obávaný kritik, který píše do novin články o podnicích a jídlech. Doktor Pučál jistě udělá všechno pro to, aby Nautilus v kritikových očích očernil. A tak jsme se s příšerkami rozhodli, že restauraci zachráníme. Myslím, že je čas, abych naše přesvědčil, že bych si měl najít nějakou brigádu…... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Host

Salvemos el Nautilus , 2014

hippiesak
26.01.2023 4 z 5

Dvojka mi připadala zajímavější než jednička. Takový styl "Ano, šéfé" :) I moje osmiletá dcera byla spokojená a u knihy se i smála :)

Aninka36
07.12.2020 4 z 5

Hezká kniha o příšerkách. Nejvíc se mi líbily ilustrace. A jak je řeč o zmrzlině tak bych si ji hned dala. Nejlepší postava je podle mě Nulík.

haki34
14.05.2020 4 z 5

první díl jsem nečetla, k tomuto jsem přišla za pár kaček v Dobrovském...a hodnotím velice kladně - příběh dobrý (bonusová motivace dětí ke čtení společným večerním předčítáním Aguse a příšerek ;))) a také i jeden ultrajednoduchý recept k "uvaření"), zápletka dramatická, vyvrcholení komickou scénou v restauraci, bavila jsem se a hrozně se mi líbily ilustrace - barevně i spracováním...jsem zvědavá, co na něj řeknou děti ;)

Verča16
29.07.2018 1 z 5

I když je knizka spise pro mensi tak i me se to libilo. Spise do 10 let.

Jaume Copons
španělská, 1966
2016  97%Už je tady pan Flat!
2016  87%Zachraňme Nautilus!
2018  89%Píseň parku