Verča16 Verča16 komentáře u knih

Bruno na venkově Bruno na venkově Alex T. Smith

kniha me nebavila (ale musim si precis další dil abych vedela) spise pro mladsi

11.06.2018 1 z 5

11.06.2018 2 z 5

Bratránek za všechny peníze Bratránek za všechny peníze Debra L. Green

super!!

11.06.2018 3 z 5

Zmenšovací Viola a tajemství starověkého Egypta Zmenšovací Viola a tajemství starověkého Egypta Lou Kuenzler

tenhle dil se mi nejmíň libil ostatní byli vic detektivni ale i tenhle se dal

Tajemství špionů Tajemství špionů Eric Luper

lepsi byl 1 dil ale tenhle byl o trošičku horsi skvely navod na to jak se s tat spionem!

Narozeninové překvapení Narozeninové překvapení Debra L. Green

skvely napady na narozeninovou oslavu, i bez drahych věci se da uspořádat a muze byt lepsi nez draha . to ti tenhle dil ukaze.

Čtyřnozí kamarádi Čtyřnozí kamarádi Debra L. Green

cela serie kaji super fraji je dobra zajimava a dobrodruzna jako tenhle dil byl dost dobrej oporucuji

07.06.2018 3 z 5

Lili, módní návrhářka: Moje školní trable Lili, módní návrhářka: Moje školní trable Claire Ubac

lepsi nez 1 dil. doporucuji hlavne detem ale jinak i vam

07.06.2018 4 z 5

Káťa Líbezná: na oslavách princezna Káťa Líbezná: na oslavách princezna Marci Peschke

pro male deti ale nezapomen ze pro male deti knizky jsou i nekdy krasne zabavne a yajimave jako tato kniha!

07.06.2018 2 z 5

Káťa Líbezná: kovbojská princezna Káťa Líbezná: kovbojská princezna Marci Peschke

kniha me bavila. i ostatní dily jsou super a jestli s chces stat kovbojem tak do toho

07.06.2018 2 z 5

Lili, módní návrhářka: Můj velký sen Lili, módní návrhářka: Můj velký sen Claire Ubac

druhy dil je o něco lepsi ale precti si a uvidíš. jinak pohodlne cteni pro malepro dospele... spise oddychovka

Nepřemožitelní: Prasečí průšvih Nepřemožitelní: Prasečí průšvih Caryl Hart

(ten obrázek prasátka byl roztomilý) jinak napínavá, prostě dobrá knížka.

26 pater 26 pater Andy Griffiths

Kniha byla průměrná. Nečetla jsem 1 díl ani 3 díl, takže nemůžu posoudit který je lepší, ale hodláme to zjistit.

06.06.2018 1 z 5

Maxovy trable: Zamčený ve školní skříňce Maxovy trable: Zamčený ve školní skříňce Rachel Renée Russell

Úžasné jako deník Miňonky! Kniha byla napínavá, a jak říká název tak i dej, blbě je to že si musím počkat na další díl abych věděla jak to dopadne, ale jinak si to přečti!!!

06.06.2018 3 z 5

Prázdninový zvěřinec Prázdninový zvěřinec Rebecca Johnson

moc zábavné, naučíte se i o zvířatech, doporučuji

04.06.2018 2 z 5

Ztracená medaile Ztracená medaile Juliette Parachini-Deny

velmi zajímavé

04.06.2018 3 z 5

Nepřemožitelní: Křeček to zachrání Nepřemožitelní: Křeček to zachrání Caryl Hart

Zábavná, dobrodružná, krásná.

03.06.2018 3 z 5

Zmenšovací Viola a případ ukradených šperků Zmenšovací Viola a případ ukradených šperků Lou Kuenzler

Další úžasný dobrodružny i zábavný a také detektivní díl. Tahle se řídí je prostě zábavná do poručíku i dospělým a starším!

03.06.2018 4 z 5

Válka čarodějů Válka čarodějů Eric Luper