Prázdninový zvěřinec

Prázdninový zvěřinec https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340367/bmid_julinka-a-jeji-zviratka-prazdninovy-VWP-340367.jpg 4 11 3

Julinka pojede tábořit na pláž. Už se nemůže dočkat, která mořská zvířátka tam asi potká. Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou. Sláva, konečně začaly prázdniny. Já se Zuzkou pojedeme tábořit k moři. Určitě si s sebou přibalím svůj lékařský kufřík, kdybychom náhodou narazily na zvířátka, která budou potřebovat ošetřit. Budeme si hrát na pláži, opékat buřty, plavat v moři a hlavně pozorovat a zkoumat všechno to hemžení v tůňkách u pobřeží. Také doufáme, že se nám podaří zahlédnout delfína nebo velrybu. Už se na ten zvěřinec moc těším!... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Beach Buddies , 2014

jarkaska
01.10.2023 5 z 5

Opět pěkná kniha o zvěrolékařce Julii a její kamarádce Zuzce. Tentokrát tábořily na pláži, kde poznaly mnoho zvířat. Kubovi se líbí Max se svými dinosaury.

Štěpinambura
06.05.2021 5 z 5

Vážně, vážně, vážně boží knížka. Přečetla jsem téměř bez dechu. Moje oblíbená postava je mrtvá ryba, kterou si zamiloval kokršpaněl Kudrnáč :-D

Verča16
04.06.2018 2 z 5

moc zábavné, naučíte se i o zvířatech, doporučuji