Přísně tajný plán

Přísně tajný plán https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218399/bmid_julinka-a-jeji-zviratka-prisne-tajn-VLn-218399.jpg 5 26 8

Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou. Péči o zvířátka si chci proto začít trénovat co nejdřív. Mám ale jenom psa Kudrnáče a dvě morčata. To je bohužel dost málo. Moje kamarádka Zuzka a já ale víme, co s tím. Máme tajný plán – otevřeme si zvířecí hotel. Ale psssst, rodiče se o tom raději nesmí dozvědět! Copak by těch pár zvířátek navíc mohlo něco vyvést?... celý text

Literatura světová , Příroda, zvířata , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Great Pet Plan , 2013

jarkaska
29.09.2023 5 z 5

Další pěkná kniha o zvířátkách. Julinka je naše nejmladší vnučka, ale u čtení ještě moc nevydrží. Ty starší už jsou lepší posluchači. Už se těšíme na další příběh.

marketa3815
20.06.2022 5 z 5

Pro holčičky, které milujou zvířátka, je tahle série naprosto dokonalá. Nechybí i poučení o zvířátkách. Spolu s Prázdninovým zvěřincem u nás nejoblíbenější ze série.

Štěpinambura
10.05.2022 5 z 5

Hezká velká písmena, nádherné informace, super děj a hodně informací - ideál!

Štěpinambura
06.05.2021 5 z 5

Rebecca Johansonová je pro mě obrovským vzorem. Její knížky jsou bájenčé. Nejraději bych se s Julču seznámila na živo :-D. Ty její šílené nápady s dobrým úmslem mi připomínají mou osobu.

Barabora
04.04.2021 3 z 5

Sice pro menší, ale dobrý.

zaglo
21.08.2020 4 z 5

Četla jsem dceři, 5 let, která není příliš vzorná posluchačka. Protože však chce být veterinářkou, tahle knížka se jí moc líbila. A já jen doufám, že si doma také nezřídí zvířecí hotel :-)

Osice
12.09.2019 5 z 5

Skvělá úvodní knížka série. Když něco chcete, tak si za tím jděte. Julča se Zuzkou jsou odhodlané trénovat na svá vysněná povolání, když se chce, tak to jde vždycky nějak vymyslet:-D

evke
16.06.2017 5 z 5

Čtu dětem.. Hezký příběh, legrační, dobře se čte.. Dcerka chce být také veterinářkou, tak jen doufám, že mi nezačne provádět podobné vylomeniny jako hlavní hrdinky příběhu..:-D

zvířata, fauna pro dívky

Rebecca Johnson
australská, 1966
2015  92%Chůvy v akci
2014  90%Přísně tajný plán
2014  96%Nezbedný poník
2016  96%Zatoulaní pejskové
2018  94%Škola začíná

Kniha Přísně tajný plán je v