Výprava do ZOO

Výprava do ZOO https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271271/bmid_julinka-a-jeji-zviratka-vyprava-do--MbV-271271.jpg 4 14 3

Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou. Splnilo se mi veliké přání. Vyhrála jsem v soutěži, a díky tomu si můžu na celý den vyzkoušet práci ošetřovatelky v ZOO. Kamarádka Zuzka půjde samozřejmě se mnou. Budeme krmit surikaty, tygry i tučňáky a dozvíme se spoustu nových věcí. Senzační také je, že každým dnem se má narodit malé slůně. Kdybych tak mohla být při tom!... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Zookeeper for a Day , 2014

jarkaska
01.10.2023 5 z 5

Julinka, malá veterinářka, vyhrála soutěž strávit celý den v ZOO jako ošetřovatelka. Jde s ní i kamarádka Zuzka. Krmí surikaty, tučňáky, tygry, ale nejvíc si přejí, aby se za jejich pobytu narodilo malé slůně. Další pěkná knížka.

Štěpinambura
06.05.2021 5 z 5

Doufám že Rebecca J. bude ještě stále psát. Taky bych měla jeden dodatek. Od téhle spisovatelky jsou i knihy, jako třeba Juliet nearly a vet - The big flood a tak. Takže jestli tohle čte některý z překladatelů, snažně ho prosím (já i všichni fanoušci Julinky) aby se pokusil dát anglické knihy bez překladu do češtiny.

Verča16
11.06.2018 2 z 5