Škola začíná

Škola začíná https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378885/bmid_veterinarni-akademie-skola-zacina-MEY-378885.jpg 5 10 4

Veterinární akademie série

I když je Abbey, Hanně a Talice teprve dvanáct let, už moc dobře vědí, čím chtějí být. Milují zvířata a jsou rozhodnuté stát se zvěrolékařkami! Proto nastoupily do prvního ročníku internátní veterinární školy. Učí se stříhat ovce, léčit nemocná zvířata a ve volném čase jezdí na koních. Poklidné dny na školní farmě však naruší útok na jednu z oveček, o které holky pečují. Která šelma ji napadla a proč? Kamarádky musí dát hlavy dohromady a využít všechny své znalosti o zvířatech a jejich chování, aby včas odhalily viníka a zabránily dalšímu neštěstí…... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Welcome to Willowvale

Štěpinambura
24.03.2022 5 z 5

Báječná kniha - hodně úžasných faktů! např. Krev sajou jen samičky komárů a ovádů - potřebují je pro svá vajíčka. Děj sice občas strádal, ale jinak SUPER!

Ruru
24.04.2020 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila už proto že miluji zvířata. Všechny holky mi byly moc sympatické.

kuky921
29.02.2020 3 z 5

Velmi nenáročné čtení, děj by se dal smrsknout do jedné kapitoly.

vlkove
23.02.2019 4 z 5

Pro děvčata, která se zajímají o zvířata je toto ideální kniha. Jednoduchá kniha o partě děvčat, které začínají studovat na přípravce pro veterinární akademii. Roztomilé, hezké a nenáročné. Odhaduji že je vhodné pro děvčata okolo 8-10 let věku.

Rebecca Johnson
australská, 1966