Vendula39 Vendula39 komentáře u knih

Ne, nikdo ještě není doma Ne, nikdo ještě není doma Jacques Fansten

Pěkná knížka, možná mě jen ten děj trochu překvapil. Šlo vidět už na začátku, že Martin má nějaký problém, ale že až tak velký to se tušit nedalo.

11.04.2019 4 z 5

Čím jdu rychleji, tím jsem menší Čím jdu rychleji, tím jsem menší Kjersti Annesdatter Skomsvold

Knížka se mi velice líbila, našla jsem v ní ukazatel toho, že život je nejlepší žít a ne ho jen prožívat a čekat na smrt jako Mathea.

10.04.2019 3 z 5

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Krásná knížka se zajímavým dějem. I když bylo Serafíně jen 12 let, mnohdy se chovala, jako by jí bylo i více. Odpočinková četba.

07.04.2019 4 z 5

Láska na in-linech Láska na in-linech Jana Kotrčová

Knížka se mi líbila, ale znám i lepší dívčí romány.

03.04.2019 3 z 5

Hrrr na ně! Hrrr na ně! Lubomír Man

Krásná knížka, ze začátku jsem čekala, že mě snad nebude ani bavit, ale po pár stránkách jsem změnila názor. Není co dodat.

30.03.2019 4 z 5

Zrcadlo pro Kristýnu Zrcadlo pro Kristýnu Ludmila Romportlová

Knížka mě nijak neoslovila, hned po několika stránkách jsem si říkala, že s četbou této knihy skončím, ale nakonec jsem ji dočetla dokonce. Doteď vlastně pořádně nevím o čem kniha byla. Pamatuji si snad jen situace, kdy Kristýna ležela (asi v posteli) a pomocí zrcátka se dívala z okna, nebo když se jí sestra zeptala jestli nemá na zádech vlasy a ona odpověděla, jen sedum zrzavejch.

27.03.2019 1 z 5

Budoucnost na dlani Budoucnost na dlani Jana Tomanová

Pěkná knížka, nebyla špatná. Na to, že jde teprve o autorčinu druhou knížku.

25.03.2019 3 z 5

Klapzubova jedenáctka Klapzubova jedenáctka Eduard Bass (p)

Dobrá knížka, i když od půlky už byla taková nudná. I přesto, že sport nesleduji, se mi kniha velice líbila.

24.03.2019 4 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Krásně napsaná knížka. I když je poněkud starší, tak je to prostě bomba. Pan London skvěle vystihl situace ve vězení. Já jsem si myslela, že se časem v té svěrací kazajce zblázní,ale naštěstí tomu tak nebylo.Skvělá četba. Víc už k tomu není co dodat.

20.03.2019 5 z 5

Neříkejte mi Izmael Neříkejte mi Izmael Michael Gerard Bauer

Dobrá knížka, i když mě ze začátku moc nebavila, tak potom mě příjemně překvapila.

10.03.2019 4 z 5

Hořká čokoláda Hořká čokoláda Ladislav Pecháček

Jednoduše popsaná kniha. I když byl každý případ jiný, tak jedno měly společné. Umřel, nebo spáchal sebevraždu někdo z příběhu a chvíli před smrtí volal do poradny, aby mu dali nějakou radu. Knihu hodnotím průměrně, moc mě nenadchla, čekala jsem víc.

06.03.2019 3 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Úžasná knížka,není co vytknout. Jen ta představa, kdybych byla adoptovaná a zjistila bych, že můj otec je sériový vrah. Opravdu nevím co bych v té situaci dělala. Samozřejmě mě nejvíce překvapil konec a do Billa bych to neřekla. Byl v té knížce celou dobu takový kliďas. Do děje jsem se vžila opravdu hodně. Ze začátku jsem si řekla že ta knížka bude stejně nic moc, ale mile mě překvapila. Určitě doporučuji.

03.03.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásná knížka, někdy s mnoha filosofickými prvky. Dospělí si mnoho věcí hodně komplikují, děti v tom vidí úplně něco jiného. Třeba v téhle knížce někdo může vidět jen obyčejný dětský příběh, ale když si ho přečte někdo jiní, uvidí zas hodně složitý psychologický příběh s hlubším zaměřením.

26.02.2019 4 z 5

Hokejky Hokejky Milada Večeřová

Knížka se mi líbila, i když nejsem fanynka hokeje a nikdy jsem žádný zápas neviděla.

26.02.2019 3 z 5

Dát sbohem Studené Lhotě Dát sbohem Studené Lhotě Barbora Robošová

Knížka se mi líbila. Nebyla špatná a ani ne úplně dobrá. Prostě zlatá střední cesta. Děj se mi líbil, i když se dalo očekávat jak to skončí.

26.02.2019 3 z 5

Myš dobré naděje Myš dobré naděje Stanislav Rudolf

Krásná knížka. Bylo zajímavá a oslovila mě. Tohle by měly číst dnešní děti a ne nějaké americké knížky.

23.02.2019 3 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

VĚZNĚNÁ
Čekala jsem, že v ději půjde o nějaký zabíjecí masakr už podle obálky, ale že to bude až tak děsivé. Když si představím,že bych se vydala na výlet na hory. A už bych nemusela vrátit, tak se mi přežene mráz po zádech. Prostě bomba. Ještě, když si představím, že to bylo napsáno podle skutečné události.

23.02.2019 5 z 5

Deník alchymistky Deník alchymistky Amy Alward

Krásná, dobře zpracovaná knížka. Čekala jsem od ní, že to bude nějaká dětská knížka, ale byla jsem na omylu. Stal se zní nakonec příběh pro všechny věkové kategorie.

23.02.2019 4 z 5

Holka na suchu Holka na suchu Laura Silverman

Krásná knížka o přátelství a hlavně rodině.

23.02.2019 4 z 5

Odkaz Odkaz C. J. Daugherty (p)

Knížka se mi líbila, jen mi vadilo, že tam nebyl napsaný konec.

23.02.2019 3 z 5