Vendula39 Vendula39 komentáře u knih

Jak jsme poslouchali noc Jak jsme poslouchali noc Stanislav Rudolf

Sice jsem první díl nečetla, ale to mi nevadilo. Do děje jsem se i tak trochu vžila.

23.02.2019 3 z 5

Krásné překvapení Krásné překvapení Irena Tatíčková

Dobrá knížka.

08.01.2019 5 z 5

Super koťata Super koťata Lenka Lanczová

Super knížka ve které se dějí dost zajímavé věci.

Sólo pro Kristýnu Sólo pro Kristýnu Lenka Lanczová

Knížka se mi líbila, ale autorka má i lepší.

To jsme, prosím, nebrali To jsme, prosím, nebrali Stanislav Rudolf

Super knížka ze života studentů,.

Potom Potom Morris Gleitzman

Kdysi jsem nečetla, ale i tak mě bavilo Potom. Velmi dojemný příběh z pohledu chlapce, ale ve skutečnosti to byla hrůza.

Moje kamarádka je koza nebeská Moje kamarádka je koza nebeská Patricia Schröder

Kniha se mi moc nelíbila, protože se v ní skoro nic nedělo.

Je mi čtrnáct! Je mi čtrnáct! Helena Longinová

Dobrá knížka, ale jen musím podotknout, že hrdinka se chová na víc let, než jí doopravdy je.

Zůstaň se mnou, brácho Zůstaň se mnou, brácho Alena Arbterová

Hezky napsaná knížka se silným dějem, napsaná podle skutečnosti. I když byla smutná tak mě bavila a zároveň dojímala.

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Musím se přiznat knížka mě moc neoslovila, autorka má svůj specifický styl psaní a určitě bych ji doporučila starším čtenářkám.

Slúžka Slúžka Hana Lasicová

Knížka byla vlastně takovou vzpomínkou na to co bylo dříve. Bylo to vlastně vyprávění už staré ženy. Vzpomínala na svůj život služky a na špatné pracovní podmínky. I když se v knize něco už víckrát opakovalo i tak hodnotím kladně a pamatujte Klopačka odbíjí každé čtyři hodiny.

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Dobrá knížka, asi jedna z nejlepších, co jsem kdy četla, i když byla smutná. Obdivuji v knížce Maru, to jak bojovala až do konce a nevzdávala se, ale i Scottův příběh mě dojal. Tato knížka mi dala něco co jiné ne: měli bychom si více vážit svého zdraví, života, rodiny a neřešit blbosti, protože když ho ztratíme už nám ho nic a nikdo nevrátí.

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

Knížka se mě a bavila. Nejvíce mě překvapil Nate, i když se to už od začátku dala předpokládat. Doporučuji přečíst.

Zlodějka lásky Zlodějka lásky Věra Řeháčková

Dobrá knížka, četla se sama a děj byl zajímavý. Jedna z nejlepších od paní Řeháčkové.

Ochránce z Texasu Ochránce z Texasu Emerson Hough

Podle mě úplný propadák, přečetla jsem asi pět stránek a už mě to nebavilo.

01.01.2019 1 z 5

Zlatka, děvče od koní Zlatka, děvče od koní Věra Řeháčková

Krásná a hlavně čtivá knížka, někdy taky oddychovka to je typický styl paní Řeháčkové. Doporučuji přečíst.

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

Pro mě určitě nejlepší knížka od Lenky Lanczové. Doporučuji přečíst.

01.01.2019 5 z 5

Ocelové léto Ocelové léto Silvia Avallone

Jak jsem vzala knihu do rukou a přečetla pár stránek, byla docela nudná. Ale ke konci se tam i něco dělo. Pro mě průměrná knížka.

Zlodějka snů Zlodějka snů Lenka Lanczová

Autorka umí skvěle psát a skoro ve všech knihách se dovedu s postavou ztotožnit.

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Krásná knížka se zajímavým a hlavně originálním dějem. Popravdě se mi knížka strašně líbila podle obalu, ale i děj mě opravdu nadchl. Vřele doporučuji.

01.01.2019 5 z 5