Vendula39 Vendula39 komentáře u knih

Sonáta pro Pavlu Sonáta pro Pavlu Jarmila Dědková

Tento román mě docela bavil, paní Dědková to umí skvěle popsat, jak se asi Pavla s Míšou cítí.

Zlato(v)lásky Zlato(v)lásky Blanka Hošková

Tohle je moje první knížka od Blanky Hoškové a je to vlastně knížka ze života. Našla jsem v ní pravidlo, které si možná málokdo uvědomuje: Když někoho vidíš jak je veselý, šťastný neznamená, že je tak v každém prostředí a se všemi. Někteří lidé si ani neuvědomují, že když si jdou za svým cílem můžou uškodit nejen sobě, ale i svým blízkým a uvědomme si to i ve skutečnosti.

Patricie Patricie Veronika Matysová

Krásný příběh o Patricii. Jakmile jsem knihu vzala do rukou, nemohla jsem ji odložit, protože jsem nevěděla co zase Paťa vyvede. Rozhodně doporučuji přečíst.

Zpackaný únos Zpackaný únos Donald E. Westlake

Dobrá knížka se zajímavým dějem. Ale divím se, že si mysleli, že jim ten plán vyjde bez problémů.

Když machři mají IQ tykve Když machři mají IQ tykve Věra Řeháčková

Knížku hodnotím průměrně, moc mě nebavila. Autorka má daleko lepší knížky.

01.01.2019 3 z 5

Dóóóst dobrý mejdlo Dóóóst dobrý mejdlo Karen McCombie

Další dobrá knížka ze série od paní Karen McCombie. Doporučuji přečíst.

Dóóóst dobrý úlety Dóóóst dobrý úlety Karen McCombie

Další skvělý příběh ze série. Tento díl mě bavil asi nejvíce ze všech.

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Tato knížka se mi líbila, zaujal mě děj a rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla.

01.01.2019 3 z 5

Tím všechno začíná Tím všechno začíná Robyn Schneider

Pěkná knížka se zajímavým dějem. Četla se skoro sama a určitě si ji přečtěte.

Dáma s tajemstvím Dáma s tajemstvím Mary Jo Putney

Zajímavý a dobrý příběh ze života jedné holky, která si pak nese následky celý život.

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Knížka téměř bezchybnás chytlavým obsahem. Vřele doporučuji.

Kočičí gen Kočičí gen Thomas Brezina

Super knížka s dobrým dějem. Kočka je moje oblíbené zvíře, a proto jsem si ji zvolila podle názvu. Doporučuji přečíst.

31.12.2018 5 z 5

Prožila jsem něco neuvěřitelného Prožila jsem něco neuvěřitelného Věra Řeháčková

Velice hezká knížka od české autorky. Děj se mi líbil asi taky protože se učím rusky. Jinak doporučuji přečíst.

31.12.2018 5 z 5

Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Knížka se mi líbila, ale byla to spíš taková oddechovka.

31.12.2018 4 z 5

Žárlivá holka @ Tajnosti v dívčí škole Žárlivá holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Velmi čtivá knížka, měla jsem ji přečtenou velice rychle.

31.12.2018 4 z 5

Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Na knihu jsem narazila úplně náhodou a jakmile jsem ji dočetla šla jsem si půjčit další dva díly. Vřele doporučuji.

Metráček I. a II. díl Metráček I. a II. díl Stanislav Rudolf

Knížku od tohoto autora mě velice baví asi proto, že jsou velice čtivé a mají dobré děje .

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Dobrá knížka, prostě klasika na kterou nejde zapomínat.

Chlapec a moře Chlapec a moře Dimitrij Plichta

Život na moři, to není žádná sranda,ale jim se na něm podařilo přežít několik dní . Nejvíc se mi líbilo, jak jeli k tetě a nakonec zjistili, že už ani nežije a otec nevěděl co má dělat.

Léto plné kotrmelců Léto plné kotrmelců Věra Řeháčková

Knížka se mi velice líbila. Ten svět když ještě nebyla televize atd. Rozhodně pěkné počtení se spoustou příhod.