Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole

Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226928/bmid_nova-holka-tajnosti-v-divci-skole-226928.jpg 4 57 12

Tajnosti v dívčí škole série

Dívčí román ze současnosti. Ginina matka už dál nehodlá trpět své dceři ponocování na večírcích, utrácení horentních částek za oblečení, nekonečné posílání textových zpráv přátelům a nakonec i špatné známky. Avšak její rozhodnutí zkrotit vzpurnou dceru je poněkud drastické – posílá Ginu do stejné dívčí internátní školy St. Jude´s v Edinburghu, kterou kdysi sama navštěvovala. Gina, nenadále vytržená z luxusního domova v Kalifornii, ze světa značkových butiků, mobilních telefonů a kultivovaných hochů, je donucená se vypořádat se zápasy v pozemním hokeji v dešti, společnou jídelnou a sprchami, s protivnými synáčky známých rodičů a nevrlými staromódními vychovatelkami. Podaří se jí vůbec přežít? Možná by mohly pomoct kamarádky z internátu – jsou sice divné, ale zdá se, že je s nimi docela legrace... A pořád jsou tady kluci z místní školy, kteří se můžou postarat o neustálou zábavu.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Oldag

New Girl , 2008

lily_maleckova
16.03.2021 4 z 5

Skvělá oddechovka! Knihu jsem si půjčila k knihovně a neměla jsem od ní velká očekávání. Moc dobře se mi četla a stránky rychle mizely. Některé části a hlášky mě velmi pobavily????❤️
Žádné veledílo to není, ale já jsem si knihu užila a sáhnu po ostatních dílech ze série ❤️

Julia284
31.07.2020 3 z 5

Kniha mě celkem bavila. V příběhu se vyskytlo pár zajímavých scén. Určitě si dokoupím a přečtu i ostatní díly.

Vendula39
31.12.2018 5 z 5

Na knihu jsem narazila úplně náhodou a jakmile jsem ji dočetla šla jsem si půjčit další dva díly. Vřele doporučuji.

Míša06
16.08.2018 2 z 5

Taková oddechovka, bez hlubšího významu. Je to ok Pro jedenáctiletý holky co prahnou po klukovi. Jako ano, bylo to dobrý, ale já mám raději, když je v knize nějaká napínavější zápletka. Kniha je vyprávěna z pohledu 3. osoby, ale docela dobře.

kkubelkova
08.10.2017 3 z 5

Na tuhle knížku jsem narazila v knihovně úplnou náhodou a vůbec toho nelituji. Bylo to dost lehké čtení, taková oddechovka a příběh se mi celkem líbil.

Eliška_Florbal
14.04.2017 5 z 5

Doporučuji přečíst... Krásná kniha, s dobrým dějem. Je zajímavé jak se s fifleny stane normální holka.. Knihu jsem četla asi před rokem takže si už moc nepamatuju ale určitě si ji přečtěte dávám *****

Pedruska01
03.04.2016 3 z 5

Kniha se rychle a dobře četla. Je to hodně oddechové čtení pro asi spíše mladší náctileté. Děj opravdu hodně připomínal, jak tu již je zmíněno, film Divoška. Film se mi líbil, takže knížka byla milá. :) Jen by mě zajímalo, zda se autorka nechala inspirovat nebo to je opravdu hodně velká náhoda.

Aniczec
26.07.2015 4 z 5

Dávám 4 hvězdičky, protože knížka byla oddechová a to já jsem potřebovala, ale nebyla nějak originální a to jsem v tu chvíli potřebovala, něco u čeho nemusím přemýšlet:)

Roselunda 1928
30.06.2015 2 z 5

Po všech těch Upířích denících, Tygřích ságách, Údolích stínů a Křišťálích moci jsem se fakt potřebovala vrátit do reality a přečíst si něco "normálního", něco bez nadpřirozena. Tahle kniha VYPADALA celkem nejedovatě (i když ta obálka... pořád přemýšlím, jestli to je fakt hodně velký fotošop nebo barbína vytvořená počítačem), tak jsem si ji půjčila. A ejhle...
Máme před sebou příběh, který je strašně neoriginální, a ve kterém figuruje holka, která se ze začátku projevuje hrozně pitomě a ani neví, za který konec se drží hokejka. Ou jé. Máme před sebou čtveřici kamarádek, které mě nijak zvlášť neupoutají. A máme před sebou snad jedinou snesitelnou postavu, kterou je Dermot (doufám, že se tak jmenuje :D).
Dějová stránka mi přišla s prominutím strašně pitomá. Ale fakt nechápu, proč takhle kritizuju tenhle styl knih. No, protože jsem to četla jen z úmyslem pročistit si hlavu od upírů a tygrů a elfů a prostě strašidel všeho druhu, moc mě to nezklamalo, proto ty dvě hvězdičky.

Monnie1063
27.02.2015 1 z 5

Moc mě to nebavilo, ale snad to někomu sedne do vkusu. :)

luciefeix
28.12.2014 1 z 5

dosti dětské a o ničem

Jiitush
26.11.2014

No nevím, ale námět mi připadá téměř totožný s filmem Divoška s Emmou Roberts a tudíž i neoriginální :(

Kniha Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole je v