Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole

Dívčí román ze současnosti. Ginina matka už dál nehodlá trpět své dceři ponocování na večírcích, utrácení horentních částek za oblečení, nekonečné posílání textových zpráv přátelům a nakonec i špatné známky. Avšak její rozhodnutí zkrotit vzpurnou dceru je poněkud drastické – posílá Ginu do stejné dívčí internátní školy St. Jude´s v Edinburghu, kterou kdysi sama navštěvovala. Gina, nenadále vytržená z luxusního domova v Kalifornii, ze světa značkových butiků, mobilních telefonů a kultivovaných hochů, je donucená se vypořádat se zápasy v pozemním hokeji v dešti, společnou jídelnou a sprchami, s protivnými synáčky známých rodičů a nevrlými staromódními vychovatelkami. Podaří se jí vůbec přežít? Možná by mohly pomoct kamarádky z internátu – jsou sice divné, ale zdá se, že je s nimi docela legrace... A pořád jsou tady kluci z místní školy, kteří se můžou postarat o neustálou zábavu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226928/nova-holka-tajnosti-v-divci-skole-226928.jpg 3.751

Tajnosti v dívčí škole 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Oldag

New Girl, 2008

Kniha Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole

lily_maleckova

Skvělá oddechovka! Knihu jsem si půjčila k knihovně a neměla jsem od ní velká očekávání. Moc dobře se mi četla a stránky rychle mizely. Některé části a hlášky mě velmi pobavily????❤️
Žádné veledílo to není, ale já jsem si knihu užila a sáhnu po ostatních dílech ze série ❤️

Julia284
31.07.2020

Kniha mě celkem bavila. V příběhu se vyskytlo pár zajímavých scén. Určitě si dokoupím a přečtu i ostatní díly.

Vendula39
31.12.2018

Na knihu jsem narazila úplně náhodou a jakmile jsem ji dočetla šla jsem si půjčit další dva díly. Vřele doporučuji.

Míša06
16.08.2018

Taková oddechovka, bez hlubšího významu. Je to ok Pro jedenáctiletý holky co prahnou po klukovi. Jako ano, bylo to dobrý, ale já mám raději, když je v knize nějaká napínavější zápletka. Kniha je vyprávěna z pohledu 3. osoby, ale docela dobře.

kkubelkova
08.10.2017

Na tuhle knížku jsem narazila v knihovně úplnou náhodou a vůbec toho nelituji. Bylo to dost lehké čtení, taková oddechovka a příběh se mi celkem líbil.

Eliška_Florbal
14.04.2017

Doporučuji přečíst... Krásná kniha, s dobrým dějem. Je zajímavé jak se s fifleny stane normální holka.. Knihu jsem četla asi před rokem takže si už moc nepamatuju ale určitě si ji přečtěte dávám *****

Pedruska01
03.04.2016

Kniha se rychle a dobře četla. Je to hodně oddechové čtení pro asi spíše mladší náctileté. Děj opravdu hodně připomínal, jak tu již je zmíněno, film Divoška. Film se mi líbil, takže knížka byla milá. :) Jen by mě zajímalo, zda se autorka nechala inspirovat nebo to je opravdu hodně velká náhoda.

Aniczec
26.07.2015

Dávám 4 hvězdičky, protože knížka byla oddechová a to já jsem potřebovala, ale nebyla nějak originální a to jsem v tu chvíli potřebovala, něco u čeho nemusím přemýšlet:)