Zlodějka lásky

Zlodějka lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93920/zlodejka-lasky-93920.jpg 4 28 6

Třináctiletá Darina žijící na venkově rozehrála prazvláštní hru. Začala svádět zralého muže-chalupáře. Darina se rozhodla vyslídit něco z jeho soukromí. Rozjede se do města, kde dotyčný žije. A všude je v předstihu. Zralý muž za svoje chvilkové povyražení draze platí. Ztrácí klid, soukromí. Z nevinného dívčího pronásledování má nervy nadranc. Jak daleko dokáže zamilovaná holka zajít? Pokud jí jde o všechno, pak vězte, že dívčí lstivost a úskočnost jsou bezmezné.... celý text

Vydáno: , Erika

Ann98
12.02.2019 5 z 5

Poměrně zajímavě napsáno. Rozlišuji celkem tři typy hrdinek, tu kterou si oblíbíte hned od začátku, ta která vám už od začátku nesedí a nebo hrdinka, kterou si na začátku oblíbíte, ale postupně vaše sympatie ztrácí. Toto byl případ třetí, Darina mi byla na začátku velmi sympatická, ale postupně moje sympatie k ní uvadaly. Při čtení jsem se akorát přesvědčila, že pokud jde holce o všechno, její lstivost a úskočnost je bezmezná, ať už jí je 13 nebo 50 let.

Vendula39
01.01.2019 4 z 5

Dobrá knížka, četla se sama a děj byl zajímavý. Jedna z nejlepších od paní Řeháčkové.

kami16
07.08.2016 5 z 5

Tato kniha mě od autorky bavila kromě pár dalších nejvíc. Původně jsem si ji půjčila v knihovně a nakonec koupila. Někdy mě opravdu až udivovalo, kam je 13letá holka schopna zajít kvůli lásce. Nějak jsem hrdinku neodsuzovala, ale na konci mi ji bylo trochu líto, ale už nebyla tak sympatická jako na začátku.

Macík07
25.07.2016 5 z 5

Sem tam k neuvěření co by 13-ti letá holka mohla udělat.
Ale knížka se četla pěkně, za jeden den.

Evča98
28.10.2014 2 z 5

Kniha je zajímavá, to ano. Ale zezačátku jsem kulila oči, co se tam stalo.
Také jsem se podivovala nad tím, co je třináctiletá dívka schopna udělat. A že jí vše vyšlo. Udělala tolik špatných věcí ( neříkám že to co se stalo jí bylo dobré ), ale neměla ani špatné svědomí. Ani při jedné situaci, si neřekla že je špatná.
Nedoporučovala bych mladším díkám, bohužel by si z této knihy některé mohli vzít příklad, což by nebylo vůbec dobré.

Sára.V
07.01.2012 5 z 5

Opravdu úžasný dívčí román.Doporučuji.Já sama jsem jí přečetla více než 5x.Je to jedno z nejlepších děl autorky....