Vendula39 Vendula39 komentáře u knih

Začni znovu, Katko Začni znovu, Katko Zuzana Francková

Kniha se mi docela líbila, bylo to takové čtení pro náctileté. Nechápu, jak mohla Katka dělat takové stupidní věci.

17.07.2019 3 z 5

Dóóóst dobrá rodinka Dóóóst dobrá rodinka Karen McCombie

Zajímavá knižní série,celkově asi moje třetí kniha z ní. Docela se mi líbila.

16.07.2019 3 z 5

Láska se ukrást nedá Láska se ukrást nedá Petra Lázničková

Dobrá kniha, děj mě docela překvapil, ze začátku jsem si myslela že je to jen nějaká obyčejná parta. A už na začátku knížky mi tam nesedla Barbora.

03.07.2019 3 z 5

Nekonečný pád Nekonečný pád Zuzana Francková

Pěkné čtení, určitě bych nikomu nepřála pád na dno společnosti.

01.07.2019 3 z 5

Holkám se nedá věřit? Holkám se nedá věřit? Stanislav Rudolf

Knížka se mi líbila.

30.06.2019 3 z 5

Ulovila jsem ho v buši Ulovila jsem ho v buši Halina Pawlowská

Kniha se mi docela líbila, čekala jsem, že to bude spíše něco nudného, ale právě naopak.

30.06.2019 3 z 5

Můří deníky Můří deníky Rachel Klein

Zajímavá kniha, jen pořád nevím, co je Ernessa, jestli obyčejná dívka v které autorka viděla nějaké nadpřirozené schopnosti, nebo upír.

26.06.2019 3 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Kniha se mi celkově velmi líbila,už jen proto,že mám hodně ráda kočky. Ne každému se stane, že se dokáže vymanit z drogové závislosti díky kocourovi.V knize lze vidět, že život na ulici není žádná pohádka, někteří lidé dokážou být opravdu krutí, ale najdou se i takoví, kteří druhým přejí úspěch a nechovají se surově.

16.06.2019 4 z 5

Jarní měsíc Jarní měsíc Sophie Audouin-Mamikonian

Kniha se mi velmi líbila, zaujala mě dějem, autorka napsala i pokračování, jen není přeloženo.

11.06.2019 4 z 5

Pod starými duby Pod starými duby Renata Šindelářová

Kniha se mi celkově velice líbila.

05.06.2019 3 z 5

Intr Intr Ladislav Karpianus

Zajímavá knížka z prostředí domova mládeže, vlastně nevím jak ji ohodnotit, ale říkám si že průměrně. Někdy byla kniha až nepřehledná, nebylo jasné o kom daná kapitola pojednava. A ještě byl zvláštní konec knížky, když autor promlouval sám k sobě.

05.06.2019 3 z 5

Dlouhý lovec Dlouhý lovec Alberto Vojtěch Frič

Kniha mě nijak moc neoslovila, ale bude to asi tím, že nemám ráda moc dobrodružné knížky.

29.05.2019 2 z 5

Ležela kočka s andělem a jiné prózy pro dospělé Ležela kočka s andělem a jiné prózy pro dospělé Jan Velíšek

Knížka se mi líbila. Zaujala mě nízkým počtem stran a příběhy psané starší češtinou.

12.05.2019 3 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Knížka se mi velmi líbila, protože byla psána podle událostí, které se jednou v životě mohou stát každému.

09.05.2019 4 z 5

Kiki Strike ve Stínovém městě Kiki Strike ve Stínovém městě Kirsten Miller

Zajímavá knížka, která mě mile překvapila. Vůbec bych nečekala, že má Kiki nějakou souvislost s královskou rodinou, to bych u ní spíše předpokládala to, že je ta nebezpečná teroristka.

02.05.2019 5 z 5

Simpsonovi - Komiksový úlet Simpsonovi - Komiksový úlet Matt Groening

KOmiks se mi celkově velmi líbil, ale se seriálem se to nedá srovnat.

26.04.2019 3 z 5

To byl zase mejdan a všechno je v hajzlu To byl zase mejdan a všechno je v hajzlu Nina Schindler

Knížka se mi moc nelíbila, protože děj byl už od začátku celkem předvídatelný. Ale za nízký počet stran dávám dvě hvězdičky.

23.04.2019 2 z 5

Poklad černého delfína Poklad černého delfína Jaroslav Foglar

Krásné počtení o partě kluků a nakonec ojejich nových kamarádech z oddílu. Kniha měla starý nádech. Děj byl krásný a je to už přes 50 let, co byla kniha napsána a určitě se podle ní inspirovaly jiné oddíly.

22.04.2019 4 z 5

Annejet má problémy Annejet má problémy Miep Diekmann

Původně jsem si myslela, že půjde o nějaký nezajímavý příběh, ale nakonec mě děj knížky příjemně překvapil.Knížku řadím k lepšímu průměru.

18.04.2019 3 z 5

Kočka a její řeč Kočka a její řeč Gwen Bailey

Krásná knížka, úplně stvořená pro mě, milovníka koček.Dobře se četla, i když v ní byly většinou informace, které znám.

15.04.2019 3 z 5