Začni znovu, Katko

Patnáctiletou Katku, studentku Střední zdravotnické školy, víc než škola zajímá parta kamarádů a hlavně David...

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30720/zacni-znovu-katko-30720.jpg 3.417
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

Ann98
12.08.2017

Hlavní hrdinka Kateřina je na první pohled krásná, dokázala si získat každého kluka a plno holek ji proto závidí. Připadala mi malinko namyšlená. Možná to bude znít pomstychtivě, ale měla jsem upřímnou radost, když Katčina třída dostala novou učitelku, která si oblíbila všechny kromě Katky. Na střední škole potkala kluka Dana, kvůli kterému dělala takové blbosti, že jsem nestačila koukat. Přišlo mi to trochu přehnané. Když ji posléze ze školy vyhodili, cítila jsem tak trochu zadostiučení. Až na konci nastal obrat k lepšímu a vypadalo to, že Petr jí konečně otevřel oči.

Hanka.Pan
07.07.2016

Kniha se mi strašně líbila . Je spíše pro pubertální holky. Ale tolik bych kvuli klukovi jako Katka neudělala.

MíšaK.
27.04.2015

Katka mi přišla trochu jiná. Vím, že v zamilovanosti dělá člověk i větší kraviny, ale toto mi už přišlo trochu přes příliš. Ale musím říct, že kniha byla jinak docela dobrá.

Mia...
01.03.2013

Četla jsem ji asi ve čtrnácti letech a pamatuji si, že to byla první kniha, co jsem přečetla za den a já z toho byla celá nadšená. Myslím, že pro náctileté holky v pubertě je to dobré čtení, v tom věku se mi to líbilo. Dnes už bych po ní nesáhla.

Velcka

Tuhle knihu jsem četla snad stokrát. Nejdříve mi kniha přišla naprosto skvělá, ale pak mi Katka přišla strašně stupidní, namyšlená a já nevím co ještě... ale stojí za přečtení :)