Annejet má problémy

Další, v pořadí již třetí díl z volné série knížek o prostořeké, ale citlivé dívce Annejet. Tentokrát se Annejet ocitá v opravdu vážné situaci. Rodiče se stále hádají a vypadá to, že se rozejdou. Annejet se ale spolu s mladší sestrou Bellou a kamarádem Lukem snaží ze všech sil rodiče zase usmířit.

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/23033/annejet-ma-problemy-23033.jpg 467

Annejet 3.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)

Stuivertje wisselen, Ledereen doet maar, 1978

Kniha Annejet má problémy

RendyaDav

Knížku jsem prožívala naplno , bavila mě...

Vendula39
18.04.2019

Původně jsem si myslela, že půjde o nějaký nezajímavý příběh, ale nakonec mě děj knížky příjemně překvapil.Knížku řadím k lepšímu průměru.

PeťkaW.
21.03.2017

Vtipné znázornění každodenních problémů a starostí puberťácké holky. Nebyla to rozhodně nejhorší knížka jakou jsem četla, ale že bych ji doporučila dál, se také říct nedá. Je to zkrátka kniha, kterou si přečtete a po měsíci nevíte, o čem byla. Alespoň já jsem to tak vnímala, a to už někde v těch třinácti letech, kdy se mi kniha dostala do ruky.

Jessica007
09.09.2015

Měla jsem radost, když vyšet třetí díl o Annejet. Také je to hezká knížka, ale první a druhý díl se mi líbil o dost víc.

TaLu
09.08.2015

Třetí díl z jinak úžasné série mne malinko zklamal.
Myslím, že to bylo tím, že jsem očekávala, že moji oblíbení hrdinové se díky tomu, co prožili, čím si prošli a jak prověřili svá přátelství v minulosti, lépe postaví i aktuálním výzvám.
Nebo mne zklamali ti rodiče.
Ale to nic nemění na tom, že celá série je velmi dobře napsaná a mohu opravdu doporučit i těm, kteří od podobného žánru čekají něco víc, než "jen" dívčí románek.

Charlie
17.08.2012

Jako patnáctiletá holka jsem z ní měla radost, protože jsem ji dostala od učitelů ze základky.

Miep Diekmann
nizozemská, 1925 - 2017

všech 10 knih autora

Kniha Annejet má problémy je v

dalších seznamech1x