Annejet má problémy

Annejet má problémy https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23033/annejet-ma-problemy-23033.jpg 4 94 12

Annejet série

< 3. díl

Další, v pořadí již třetí díl z volné série knížek o prostořeké, ale citlivé dívce Annejet. Tentokrát se Annejet ocitá v opravdu vážné situaci. Rodiče se stále hádají a vypadá to, že se rozejdou. Annejet se ale spolu s mladší sestrou Bellou a kamarádem Lukem snaží ze všech sil rodiče zase usmířit.

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Stuivertje wisselen, Ledereen doet maar , 1978

V.Lenka
27.04.2023 4 z 5

Na knihu jsen narazila náhodně v místní knihobudce. Kniha byla ve špatném stavu (politá a rozlepená vazba), ale zaujal mne na ni její název a autorka. Zněly totiž holandsky. Mám pro tuto zemi i jazyk velkou slabost, proto jsem knihu na čas ubytovala ve své knihovně.
Obávala jsem se plytkého dívčího románku, ale musím uznat, že mne kniha příjemně překvapila. Bylo pro mne zajímavé číst, jak žila holandská mládež v období, kdy mí rodiče vstupovali do dospělosti. Hlavně mě bavilo to, jak nevěru svého muže vyřešila maminka Annejet. Pro náctileté dívky je kniha úplně super, já si ji užila i jako dospělá.

Johhanka79
02.04.2023 3 z 5

Čtení pro náctileté. Přečetla jsem jako dospělá populace a neoslovila mě. Asi to není špatná kniha, ale nevím prostě přišla mi nezáživná o plácání, které je o ničem. Důležitě nedůležité. Až konec má smysl...

Cajda
10.06.2021 4 z 5

Skvěle se čte, potkala jsem ji teď, až jako dospělá, ale bavila mne - super oddechovka!

Květinka008
27.09.2020 5 z 5

Geniální maminčino řešení vztahové krize mě uchvátilo už jako náctiletou :-) Ale nejvíc jsem samozřejmě prožívala vztah s Keesem :-) Ráda se občas ke knížkám o Annejet vracím i jako dospělá.

8130
14.05.2020 5 z 5

Annejetiny příběhy a jejích přátel, sestry,rodiny...mne v dětství velice uchvátily. Bylo fajn si počíst o tom, že někdo má podobné problémy a život a jak z toho ven nebo jak se s tím srovnat...svým způsobem pro mne Annejet byla taková zkušenější sestra... ;-)

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Dvanáctiletá dívka, které prožívá úžasná dobrodružství. Tato knižní série je vhodná pro dospívající dívky (sama jsem ji četla ve svých asi 12 letech a pamatuji si, že tyto tři knihy patřily mezi mé velmi oblíbené knihy dětských let).

RendyaDav
13.01.2020 4 z 5

Knížku jsem prožívala naplno , bavila mě...

Vendula39
18.04.2019 3 z 5

Původně jsem si myslela, že půjde o nějaký nezajímavý příběh, ale nakonec mě děj knížky příjemně překvapil.Knížku řadím k lepšímu průměru.

PeťkaW.
21.03.2017 2 z 5

Vtipné znázornění každodenních problémů a starostí puberťácké holky. Nebyla to rozhodně nejhorší knížka jakou jsem četla, ale že bych ji doporučila dál, se také říct nedá. Je to zkrátka kniha, kterou si přečtete a po měsíci nevíte, o čem byla. Alespoň já jsem to tak vnímala, a to už někde v těch třinácti letech, kdy se mi kniha dostala do ruky.

Jessica007
09.09.2015 4 z 5

Měla jsem radost, když vyšet třetí díl o Annejet. Také je to hezká knížka, ale první a druhý díl se mi líbil o dost víc.

TaLu
09.08.2015 4 z 5

Třetí díl z jinak úžasné série mne malinko zklamal.
Myslím, že to bylo tím, že jsem očekávala, že moji oblíbení hrdinové se díky tomu, co prožili, čím si prošli a jak prověřili svá přátelství v minulosti, lépe postaví i aktuálním výzvám.
Nebo mne zklamali ti rodiče.
Ale to nic nemění na tom, že celá série je velmi dobře napsaná a mohu opravdu doporučit i těm, kteří od podobného žánru čekají něco víc, než "jen" dívčí románek.

Charlie
17.08.2012

Jako patnáctiletá holka jsem z ní měla radost, protože jsem ji dostala od učitelů ze základky.

Miep Diekmann
nizozemská, 1925 - 2017
2002  82%Annejet a kluci
2004  80%Annejet má problémy
2003  83%Annejet to tak nenechá
1983  83%Kuli kuli ťap
1971  77%Marijn u pirátů

Kniha Annejet má problémy je v