Hokejky

Hokejky https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104950/hokejky-104950.jpg 4 11 5

Jedna sezóna šestnáctiletých hokejistů - s jejich láskami, vzpourami, dřinou, školními povinnostmi. Atmosféru dotváří krátký doslov maminky Dominika Haška.

TajemnýSmrad
11.05.2020 5 z 5

Hodně jsem přemýšlel, kolik hvězdiček knize dát... Objektivně, není to vrchol literatury, navíc dnešní děti už možná ani nemůžou pochopit touhu po prvním mobilu a lásky bez facebooku a podobných sociálních sítích, ale stejně... Jako puberťákovi se mi kniha líbila (tzn. četl jsem ji kolem dokola, a kolem dokola a pak ještě kolem dokola), takže jsem nechal hlasovat své pubertální já - 5 hvězdiček.

janedeka
09.09.2019 5 z 5

Kniha je určena hlavně pro mladé čtenáře a hokejisty, i pro ty, kteří mají k hokeji a k hokejistům blízko. Hokejisté v knize mohou najít sebe nebo své spoluhráče a trenéry. Jsou zde pěkně popsány životní situace, do kterých se může dostat každý, a z kterých se může poučit.

Vendula39
26.02.2019 3 z 5

Knížka se mi líbila, i když nejsem fanynka hokeje a nikdy jsem žádný zápas neviděla.

vlkove
22.08.2016 1 z 5

Kniha se mi nelíbila. Téma mě velice zaujalo a jelikož jsme fanynka hokeje tak bylo nadšení dvojnásobné. K mému zklamání kniha nemá děj, je nudná a dialogy jsou o ničem.
Knihu nedoporučuji.

Kubasino
15.02.2015

Pro mladé hokejisty i pro ty, kdo mají hokej rádi a jsou zrovna v pubertě. V tomto věku jsem knížku miloval a měl ji několikrát přečtenou.

Milada Večeřová
česká, 1930 - 2004