Veeria Veeria komentáře u knih

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Pěkná kniha, velice čtivá. Moc jsem si oblíbila Šedivku, inspirativní postava. :) Janě Bernáškové moc fandím, je to žena mnoha talentů. :)

10.12.2023 4 z 5

Plyšový Buddha Plyšový Buddha Michal Čagánek

Bylo pro mě náročnější se začíst, ale jsem ráda, že jsem nedělala předčasné závěry a četla jsem dál. Je to opravdu výjimečná kniha obsahující různé vrstvy a barvy. Styl psaní je krásný, mám pana Čagánka moc ráda. :) Věřím, že každý si najde v příběhu své. Je zde plno nádherných myšlenek a poselství, mezi řádky je toho ukryto tolik. Jednu hvězdičku věnuji speciálně panu Kašparovi za nádherné ilustrace. :)

21.06.2023 4 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Miluji být s nimi. S láskou a vděčností kráčím po jejich boku. Tento díl v sobě ukrývá mnoho. Děkuji Nesto a Cassiane.

20.02.2023 5 z 5

Měsíční řeka Měsíční řeka Adriana Michálková

Nechť je nám inspirací. Jedinečná kniha. Děkuji za napsání a vydání.

13.07.2022 5 z 5

Nebeská řeka Nebeská řeka Adriana River (p)

Nabíječka pro duši.
Dar.

Milá Adrianko River:
Mám Vás moc ráda. Jsem Vaše velká fanynka. Ságu Sedmé nebe miluji. Miluji Vaše knihy. Jsem tak šťastná a vděčná, že se ke mně Vaše tvorba dostala. Je výjimečná - stejně jako Vy. Vaše práce má smysl.
Jsem s Vámi. Věřím Vám. Díky Vám je svět krásnější.

Dáváte mi křídla. Létat nad Zemí. Vznášet se ve svém vnitřním světě. Odletět od svých problémů a starostí. Zvednout ze ze země, když jsem na dně. Křídla, která mě obejmou a utěší. Křídla, která pohladí.

Tyto postavy se mi zaryly do srdce. Tento příběh se otiskl do mé duše. Nosím si vás hrdě s sebou. Mé spřízněné duše.

Milé nakladatelství Fragment:
Máte moje velké poděkování. Ze srdce děkuji, že jste vložili do tohoto příběhu důvěru. Že díky Vám může kniha obohatit životy co nejvíce čtenářů a čtenářek. Cesta, která je obohacující pro všechny.

Vše se děje z nějakého důvodu.

Těším se na pokračování. :-)

S vděčností a láskou

Veronika

05.07.2022

Život bez hranic Život bez hranic Nick Vujicic

Jsem velmi vděčná, že si mě tato kniha našla. Inspirující a láskyplná. Pokud si najde i Vás, věřím, že toto setkání bude rovněž nezapomenutelné a obohacující.

19.05.2022 5 z 5

Zázraky z nebe Zázraky z nebe Christy Wilson Beam

Psáno srdcem. Kniha s poselstvím.

10.04.2022 5 z 5

Ami 3: Vnitřní civilizace Ami 3: Vnitřní civilizace Enrique Barrios

,,Vnitřní krásu nelze vidět očima." (Ami, str.267)

19.03.2022 5 z 5

Princ Mamánek Princ Mamánek Jan Budař

,,Život je řeka, která plyne bez konce. Přesto všechno v životě má svůj začátek a konec..."

20.02.2022 4 z 5

Malá Malá Michal Čagánek

Nádherná kniha, která skrývá mnoho. Jako obraz. Ke každému promlouvá jedinečným způsobem. Ze srdce děkuji. :-)

30.01.2022 5 z 5

Detoxikuj život Detoxikuj život Barbora Englischová

Autorka knihy nám všem podává pomocnou ruku, stačí se chytit a vykročit na cestu. Ze srdce děkuji, Baru, za tuto knihu.

24.01.2022 5 z 5

Věř, běž a dokážeš Věř, běž a dokážeš Ladislav Raego Pham

Velice čtivá kniha. Jako kdyby si s vámi povídal kamarád. :) Bez příkras, upřímně a pravdivě. S láskou. Kniha plná naděje v lepší zítřky. Jsem moc ráda, že Raego tuto knihu napsal, jeho kouzlení se slovy mě fascinuje nejen v jeho hudební tvorbě. :) Přeji mu jen vše dobré.

08.01.2022 4 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Pokračování se četlo samo. :) Jsem moc ráda za bonusové kapitoly a možnost blíže poznat vedlejší postavy. :)

11.12.2021 4 z 5

Ami se vrací Ami se vrací Enrique Barrios

Nádherné pokračování. Velice obohacující a láskyplná série plná poselství, naděje a lásky. Nechť nás neopouští víra v lepší svět. :)

21.11.2021 5 z 5

Pokračování příště… Pokračování příště… Taťána G. Brzobohatá

Osobitá, Originální, Opravdová. Moc děkuji za tuto knihu. Milá paní Gregor Brzobohatá - těším se na pokračování příště. :)

23.10.2021 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Jennifer Niven

Být sama sebou / sám sebou a psát svůj vlastní životní příběh. Přijmout se takoví, jací jsme. To je ve zkratce poselství této knihy, byť je v ní ukryto mnohem, mnohem víc.

Dojala mě, ale zároveň vykouzlila úsměv na tváři.

Kniha s přidanou hodnotou. Obohacující.

06.10.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Jsem moc vděčná za pokračování a za možnost poznat blíže Reva. Jeho adoptivní rodiče Kristin a Geoff na mě zanechali hluboký dojem - oblíbila jsem si je. :-)

Příběh je velice čtivý a nabitý emocemi. Nutí k přemýšlení. Autorka se zabývá i závažnými tématy, které by neměly být podceňovány.

Příběh Reva a Emmy stojí za pozornost.

15.08.2021 4 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Jedinečná.
Kouzelná.

Nezapomenutelný příběh.

Cítím.
Vnímám.
Věřím.

Nechte se také okouzlit.♥ :)

01.07.2021 5 z 5

Rádce pravého muže Rádce pravého muže Robert Glover

Primárně určeno mužům, ale přínosné čtení i pro ženy.

28.05.2021 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Vrátila jsem se k přátelům. Opět velice příjemné čtení, přesto mi k úplné spokojenosti něco chybělo. :-) Krásná série.

21.05.2021 4 z 5