Plyšový Buddha

Pavel Plyšatý není obyčejný člověk, opravdu upřímně se snaží. Nikdo nedokáže zapomenout na svoji výjimečnost, na božství v sobě, navždy. Román vypráví napínavý, přitom citlivý lidský příběh muže, který za svůj život projde skutečně vším možným. Narodil se na palubě letadla, vyrůstal uprostřed kukuřičných polí, dospíval v ulicích velkoměsta zmítán nároky a očekáváními společnosti, vystřídal desítky zaměstnání, několikrát málem zemřel, aby se mohl znovu zrodit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/329385/plysovy-buddha-27Y-329385.jpg 3.98
Žánr:
Romány, Literatura česká, Duchovní literatura
Vydáno:, Já jsem Ty
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Athena
07. září

Strašně milá kniha, která se četla téměř sama. Člověk si díky ní uvědomí vzorce chování sebe i okolí. Jen z hlavního hrdiny mám rozporuplné pocity. V jednu chvíli jsem se s ním ztotožňovala, abych vzápětí nevěřícně zírala, co (z mého pohledu) špatného a nemyslitelného zase udělal.

Aladinka89
05. července

Kniha, která staví zrcadlo naší společnosti. Zrcadlo, ve kterém se ukazuje, že dnešní společnost stojí hlavou vzhůru a ostrakizuje ty, kteří stojí nohama na zemi.
Příjemné se alespoň na chvíli, tedy při četbě této knihy, vrátit do normálu, nohama na zem. Kéž bychom takových momentů zažívali víc.

Příjemné pohlazení po duši.