Měsíční řeka

Měsíční řeka https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492013/bmid_mesicni-reka-ll7-492013.png 5 7 3

Kniha básní o lehkosti vědomého bytí, moudrosti duše, zdraví a čisté Lásce. Autorka v této básnické sbírce, která svým předáním navazuje na ságu Sedmé nebe, jde ryze do hloubky a přináší čtenářům své letité zkušenosti na cestě vědomého bytí. Vydejme se s ní na pouť do sebe samotných. Ponořme se do sebe, zbavme se všeho, co nás tíží, a stvořme si pro sebe krásný děj ve zdraví, lásce a hojnosti.... celý text

Poezie , Duchovní literatura , New Age

Vydáno: , Dar

Veeria
13.07.2022 5 z 5

Nechť je nám inspirací. Jedinečná kniha. Děkuji za napsání a vydání.

MartinaMariana
22.05.2022 5 z 5

Kdo četl Nebeskou řeku nebo rovnou celou ságu sedmé nebe, měl by si určitě pořídit i tuhle básnickou sbírku. Taková kniha se vám do ruky jen tak nedostane. Je to naprosto ojedinělé a opět světelně nadpozemské. Přála bych si, aby toho autorka na tohle téma sepsala víc. Ale tohle asi záleží na lidech a na tom, kolik z nich, jak se píše pode mnou, to uchopí. Takových lidí je bohužel málo.

Sun7
11.03.2022 5 z 5

Znám spisovatelčinu tvorbu, takže jsem tušila, že se nebude jednat o obyčejnou básnickou sbírku. A nemýlila jsem se. Ačkoli poezii běžně nevyhledávám, autorka ji uchopila s takovou lehkostí, že vám připadá, jako byste četli veršovanou prózu. Ty básně se mnou hodně rezonovaly. Jdou vskutku do hloubky. Sepsat takové básně může jen ten, kdo si tím skutečně prošel, kdo tím skutečně žije. A v tom jsou ojedinělé. Jsem zvědavá, kdo všechno je uchopí. Ale stejně tak, jako tomu bylo v sáze Sedmé nebe, komu mají předat, tomu předají. Uvítala bych další podobné knihy od autorky, tak třeba se brzy dočkám. :-)

2019  94%Očistec
2018  88%Sedmé nebe