vaili vaili komentáře u knih

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Pro mě nečekaně dobrá ... stručný popis mě až tak nezaujal, ale kniha ano. Tlustá kniha v měkké vazbě je mimochodem za trest :) Já bych vypustila nebo změnila epilog. Stále jsem byla napnutá a nedočkavá jak to dopadne, takže kniha nešla odložit :)

16.06.2014 5 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Nedělala bych tu žádný předlouhý rozbor.. je prostě čtivá...nic přeslazeného...čtete od začátku do konce, nemáte chuť nic přeskočit a to je pro mě hlavní důvod proč dávám plný počet :)

13.06.2014 5 z 5

Prostě sexy Prostě sexy Linda Francis Lee

Stále stejně dobré jen méně humoru než v jedničce a víc sexy než dvojka :)) jen prostě skvělý relax až na ty konce ... všechny méně sladké by byly fajn :))

12.06.2014 5 z 5

Hříšně sexy Hříšně sexy Linda Francis Lee

Sice méně zábavná než jednička, ale stále dokonalý relax :)

11.06.2014 5 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Slušný příběh, nic víc jsem neočekávala, takže za mě dobrý :)

10.06.2014 4 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Musím souhlasit s názory níže .. pomalejší rozjezd, skvělá Paříž, děsný rok na škole a opět skvělá Paříž až do konce knihy :) takže kromě té jedné části skvělá kniha :)

10.06.2014 4 z 5

Jmenuju se Nikki Jmenuju se Nikki Meg Cabot

Tak něco jako jednička možná o něco lepší, fajn téma.. v pohodě to můžeme přečíst i my o něco starší než Nikki :)

09.06.2014 4 z 5

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Nic moc extra čtení to není no, ale jde to přečíst :) jak se říká oddychovka, ale slabší :)

09.06.2014 3 z 5

V náruči snů V náruči snů Linda S. Howington

Příjemný detektivní román jako téměř každý od této spisovatelky..ale to tajemno by si měla odpustit to ji moc nejde... a ty přeslazené konce taky...překousla bych ty svatby po týdenní známosti, ale rovnou i děti? To je fak moc :))

06.06.2014 4 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Vážně dobře jsem se bavila a navíc zápletka skvělá...představa, že 3 roky života se Vám vykouří z hlavy je neskutečná :) vůbec by mě nenapadlo jaký by to byl problém :)

05.06.2014 5 z 5

Nečekaně sexy Nečekaně sexy Linda Francis Lee

Naprosto skvělá kniha na odpočinek a relax, prostě na zlepšení nálady doporučuji...správná kombinace humoru a romantiky :))

03.06.2014 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Taky myslím jeden z nejlepších dílů, ale je to hlavně protože vedlejší linie Assail, Layla a Trez jsou prostě zajímavější než bezdušší :) ale i hlavní příběh mě překvapil jak je dobře napsaný i když jde o homosexuální vztah (jediný podrobnější co jsem kdy četla) navíc jste skoro celou četbu napjatí jak co dopadne :)

03.06.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tak pěkná kniha je pravda, že místy více sladká :) ale proč ne. Chvilkama by člověk i záviděl, ale celkově určitě ne. A souhlasím s názorem, že Holder je až moc dokonalý :)

02.06.2014 4 z 5

Otázka za deset Otázka za deset David Nicholls

Tak vtipné čtení ano....ale jak se píše na obálce..neskutečně zábavné, tak to ani ne :) občas se spíše cítíte trapně za hlavního hrdinu, ale vcelku dobré :)

29.05.2014 4 z 5

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Začátek mě moc nechytil odložila jsem ji, ale pak jsem ji dočetla za den..napinavé, vtipné a autentické.. :) jen mě přišlo trošku přepálené množství kluků v tomto věku holek...to doufám tak opravdu nechodí :))

28.05.2014 4 z 5

Jak to bylo poprvé Jak to bylo poprvé Lenka Lanczová

Tak mně se kniha líbila obzvlášť povídka Andělé noci, ta mě opravdu pobavila :))

27.05.2014 4 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Ale tak jako oddychovka super ne :) to je vyloženě psychický relax :) ale tak je fakt že posed a pak rovnou srub to bylo trošku moc :)) a co člověku létá hlavou, když po něm někdo jde? To nevím, ale někomu třeba vážně 15milionovej zadek :))

23.05.2014 4 z 5

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

Tak asi nejlepší díl ze všech tří, ale teda ten souboj dost zmatené čekala jsem pořádnou bitvu celé tři díly a nakonec puff a je po ní :)) no tahle série mi v hlavě moc neutkví :)

22.05.2014 4 z 5

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Jako román dobré, ale to tajemno... to ne to autorka psát neumí...patří mezi ty horší knížky co napsala..i když u ní i Ty horší se dají přečíst :)

22.05.2014 3 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Nora Roberts

No žádná velká akce, ale aspoň lepší popis "šíleného kluka" než v jedničce.. to bylo spíše vtipné než strašidelné..měla by zůstat u detektivních románů na tajemno nemá :)

19.05.2014 4 z 5