Jak to bylo poprvé

Jak to bylo poprvé, to je lákavý námět pro oblíbené autorky. Každá po svém pozoruje život a vypravuje, co vše se na jeho prahu přihodí. Příběhy povzbudivé i smutné, ale zármutek netrvá nikdy příliš dlouho. Však to znáte, někdo zklame, ale pak se objeví ten pravý, na zklamání je rychle zapomenuto, jak už to v životě chodí. I o tom vás přesvědčí první lásky v šesti podobách......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/62_/62975/jak-to-bylo-poprve-QgM-62975.jpg 3.582
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

Kniha Jak to bylo poprvé

LeeLoo32
26.10.2018

Jednoduché rychlé čtení na jeden večer :) Anděle noci můžu číst pořád dokola! :)

JointlieKat94
22.09.2018

Kniha je velice povedená. Četla se skoro sama. :) povídky se mi vcelku líbily, to ano.. nejvíc asi Andělé noci, jo, určitě. Občas mi něco připomnělo i mně samotnou. :) nějaké jsou i smutné, ale tak o tom to je, to je to "poprvé".

AkiB
25.07.2016

Bezva knížka :-) Nejvíc mě dostal Princ od J. Mlčochové :-D

Always a reader
31.10.2014

Super knížka! Miluju všechny ty příběhy. Některé jsou poučné, některé romantické a jiné zase smutné. Ale všechny mají jedno společné.. to je ono ,,poprvé". :)

kamila1926
12.08.2014

Moc se mi líbila!

vaili
27.05.2014

Tak mně se kniha líbila obzvlášť povídka Andělé noci, ta mě opravdu pobavila :))

mony-c
03.04.2012

Toto byla první knížka, ve které jsem si opravdu libovala. Také jsem zde poznala úžasnou spisovatelku Lenku Lanczovou, jejíž knihy jsou opravdu úžasně čtivé. Od knihy "Jak to bylo poprvé" jsem nebyla schopna odtrhnout zrak a mysl. Určitě doporučuji přečíst ;)

Postel plná růží

Jela Mlčochová
slovenská, 1959

Šárka Junková
česká, 1967

Kniha Jak to bylo poprvé je: