Urbana Urbana komentáře u knih

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Velice silný a smutný příběh děvčátka, čím vším musela projít a obdivuji její statečnost. O to více je mně líto, že okolí nevidí, neslyší.

23.01.2016 5 z 5

Pád do hlubin Pád do hlubin Amber Cowie

Přečteno jedním dechem .... neuvěřitelné, psychopatické, kam až může zajít sourozenecká rivalita.

18.10.2020 5 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Mně se kniha líbila, rozjezd byl sice pomalejší, za něj ubírám *, ale poté nabrala obrátky, romantické líbánky na Bora Bora ..... pak knihu neodložíte.

31.05.2019 4 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Hodně dobrý a promyšlený psychothriller až z toho mrazí ....

04.03.2019 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

První a nebude poslední kniha této autorky, určitě hodnotím 5*, doporučuji.

14.08.2018 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Velice čtivě napsaný psychologický thriller, kniha se mně moc líbila.

14.08.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Určitě nezklamala, líbila se a budu se těšit na další knihu od Coleho.

29.07.2018 5 z 5

Nepokořená - Osm let hrůzy v libyjském vězení Nepokořená - Osm let hrůzy v libyjském vězení Kristiana Valcheva

Nepochopitelné jaká krutost vzejde od člověka ... smutné, určitě doporučuji k přečtení.

20.07.2018 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Wau, kniha plná napětí, nemohla jsem odložit ... moc pěkné čtení, kdyby šlo dát více hvězdiček, určitě by si je zasloužila.

14.07.2018 5 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Úžasná ...., čtivý napínavý děj s překvapivým koncem. Má první kniha této autorky, určitě nebude poslední.

01.06.2018 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Zajímavý příběh, pomalejší rozjezd, ale co následovalo pak, napínavé ... nedalo se odložit, konec překvapivý, prostě skvělá kniha.

01.03.2018 5 z 5

Chlapec v lese Chlapec v lese Carter Wilson

Tommy se celý život snaží vyrovnat s tím, co viděl a zažil spolu s dvěma kamarády v lese, brutální vraždu malého chlapce. Je úspěšný spisovatel, má krásný obrovský dům , milující ženu a dvě děti ..... o to všechno může přijít. Kniha může být pro někoho drsnější, ale určitě stojí za přečtení, neměla jsem tušení, jak to všechno dopadne. Stálo to za to !

18.02.2018 4 z 5

Slzy prodaných dívek Slzy prodaných dívek Monika Wurm

Kniha se četla velice dobře, nutilo mně číst dál, neboť mně zajímalo, jak to s Malayou dopadne. S dívkou, která byla prodána vlastním otcem a spolu s dalšími dívkami pašována do Dubaje. ......až moc červená knihovna, realita by byla nejspíš jiná. Pěkná obálka knihy.

14.02.2018 4 z 5

Matčiny hříchy Matčiny hříchy Irene Kelly

Až neuvěřitelné zvěrstvo... v sirotčinci ve jménu božím.
Silně emotivní pravdivý příběh, neskutečně silná žena, která od útlého dětství až po zralou ženu, snáší všechny krutosti života. Smekám před tebou "Irene" !

03.02.2018 5 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Smutný příběh o to horší, že dle skutečnosti, kniha se dobře čte, určitě doporučuji !

25.10.2017 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Když pominu zdlouhavý, nezáživný začátek, tak druhá polovina knihy byla čtivá, napínavá, zajímavá, líbila se.

30.09.2017 4 z 5

Zběsilá bezmoc Zběsilá bezmoc Jan Žáček

Určitě stojí za přečtení, když si pomyslím, že tyhle praktiky, jsou u nás pravdivé, je mně z toho nanic, budete-li sledovat časovou linii, kniha se čte dobře.

13.08.2017 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha Vás drží v napětí od začátku až do konce, úžasná !!!

19.04.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Od knihy jsem očekávala něco víc, příběh určitě zajímavý.

24.02.2017

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Skvěle napsaná kniha s překvapivým koncem, určitě doporučuji k přečtení.

08.01.2020 5 z 5