Pád do hlubin

Je to dvacet let, co Cařin přítel zemřel při hrozivé autonehodě a její sestra Anna šla do vězení. Z tragédie se stala místní legenda, ale Caře se díky rodinnému životu a kariéře podařilo minulost pohřbít. Zato Anna, kterou nedávno propustili z nápravného zařízení, bojuje se závislostí a pocity viny a studu. Jediné, co by jí zřejmě pomohlo, je Cařino odpuštění. Když se dá Anna dohromady, ve vzpomínkách se zaměří na události oné noci. Ale co když právě o to Cara nestojí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426286/big_pad-do-hlubin-Nfp-426286.jpg 3.959
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Rapid Falls, 2018

Kniha Pád do hlubin

Vendula39

Po dlouhé době jedna z úžasných knih. Děj byl výjimečný v autorčině podání. Líbilo se mi srovnávání minulosti s přítomností, ale co mně nejvíce dostalo byl konec. Člověk by takový zvrat opravdu nečekal, alespoň za mně mě konec překvapil.

Daduška

Přečetla jsem jedním dechem.

Diggitty

(+ SPOILER) Tak po dočtení téhle knížky na mě padla depka. Detektivky a thrillery čtu převážně kvůli dobrým koncům, tahle knížka byla spíš o srážce s realitou dnešního dne, kdy má navrch ten, kdo nejvíc lže.
Knížka byla čtivá, jen jsem v průběhu začala být alergická na překladatelčino oblíbené slovo vřískat. Tajně doufám v pokračování, které by zjednalo spravedlnost, ale faktem je, tímhle je knížka výjimečná.

Danago
14.08.2021

Příběh dvou sester Anny a Cary . Odehrává se ve dvou časových rovinách, kdy sledujeme minulost před dvaceti lety osudný den, kdy se oběma sestrám navždy změnil jejich život . Dozvíme se postupně vše, co se vlastně tehdy opravdu stalo a co zůstalo dodnes tajemstvím. Příběh má opravdu originální a šokující rozuzlení , to nemůžu popřít.
Pro mě byla většina knihy poměrně nezáživná, ale kapitoly z minulosti mě zajímaly.
Konec mě možná, tak úplně nepřekvapil, trochu jsem něco v tom smyslu očekávala. Ale jak to bylo podané! Motiv, a z toho plynoucí činy, mě fakt šokoval.
Kniha je opravdu drsná a zlo z ní je cítit na každé stránce. Nebyla rozhodně můj šálek kávy. Hlavní postavy mi nebyly vůbec sympatické, určitě to byl záměr autorky, ale já takové knížky opravdu nemusím .

Dandulka
28.07.2021

Na muj vkus byla tahle kniha az moc prekombinovana. Retrospektiva v retrospektive.

Terka18
25.05.2021

Zklamaní. Hlavní hrdinka Cara dost nesympatická postava. Celkově dej trošku pokulhával,něco mi tam chyběli,to mrazení v zádech a očekávání něčeho,po čem mi naskočí husí kůže.. nic takového se nedostavilo. Závěr lehce neuvěřitelný.

DominaCZ
08.05.2021

Stačí mi už začátek, je s děckem na rentgenu a je hysterická a řve, že JI NEOPUSTÍ a za plentu nepůjde. Raději se nechá ozarit. Děcko tím pádem řve taky. Twl je to jen rtg!!!

Prebal hezkej , anotace lžou, jasný dopředu oč šlo...je to zvláštně hnusná a protivná knížka...i tím koncem...vážně by jí vše proslo jo?! Divný, hořký, hnusný.

micha-ella
05.05.2021

Vadilo mi střídání časových rovin, vadilo mi chování mladých spratků, vadil mi i převrácený konec! Tato móda současných spisovatelů - za každou cenu na závěr ohromit - je někdy až trapná.