Pád do hlubin

Je to dvacet let, co Cařin přítel zemřel při hrozivé autonehodě a její sestra Anna šla do vězení. Z tragédie se stala místní legenda, ale Caře se díky rodinnému životu a kariéře podařilo minulost pohřbít. Zato Anna, kterou nedávno propustili z nápravného zařízení, bojuje se závislostí a pocity viny a studu. Jediné, co by jí zřejmě pomohlo, je Cařino odpuštění. Když se dá Anna dohromady, ve vzpomínkách se zaměří na události oné noci. Ale co když právě o to Cara nestojí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426286/pad-do-hlubin-Nfp-426286.jpg 3.949
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Rapid Falls, 2018

Kniha Pád do hlubin

Dandulka

Na muj vkus byla tahle kniha az moc prekombinovana. Retrospektiva v retrospektive.

Terka18

Zklamaní. Hlavní hrdinka Cara dost nesympatická postava. Celkově dej trošku pokulhával,něco mi tam chyběli,to mrazení v zádech a očekávání něčeho,po čem mi naskočí husí kůže.. nic takového se nedostavilo. Závěr lehce neuvěřitelný.

DominaCZ

Stačí mi už začátek, je s děckem na rentgenu a je hysterická a řve, že JI NEOPUSTÍ a za plentu nepůjde. Raději se nechá ozarit. Děcko tím pádem řve taky. Twl je to jen rtg!!!

Prebal hezkej , anotace lžou, jasný dopředu oč šlo...je to zvláštně hnusná a protivná knížka...i tím koncem...vážně by jí vše proslo jo?! Divný, hořký, hnusný.

micha-ella

Vadilo mi střídání časových rovin, vadilo mi chování mladých spratků, vadil mi i převrácený konec! Tato móda současných spisovatelů - za každou cenu na závěr ohromit - je někdy až trapná.

Marekh

Jedná se o psychologický thriller, spíše kniha pro ženy. Střídají se části z minulosti a přítomnosti. Žádná z postav mi nepřirostla k srdci. Recenze na zadním přebalu knihy jsou lákavé jako např. "hypnotizující a temné zvraty," "tahle kniha vás donutí lapat po dechu", ale bohužel to vidím jinak. Od počátku knihy jsem tušil, co se stalo, takže určitá část závěru nebyla pro mě žádným překvapením. V závěru se vyskytovaly zvraty, ale celkově hodnotím knihu průměrně. V určitých chvílích jsem si myslel, že knize udělím jen 2*, ale závěr to vylepšil. Jedná se o autorčinu prvotinu.

Kniha má pěkný přebal.

Refadora

Pro mne to byla ztráta času. Možná čtu mnoho podobných knih, ale hlavní zápletku jsem odhadla už podle anotace a ani úplný závěr mě moc nepřekvapil. V knize mě navíc rušil způsob vyprávění- myšlenky Cary skákaly od tématu k tématu a i když chápu, že to tak bývá i ve skutečnosti, moc dobře se mi takový styl psaní nečetl.

florentinas

Dobré čtení! I když mi přišlo, že to začalo být pořádně zajímavé až posledních 50 stran!

SilvieSisinka

Úžasná kniha o dvou sestrách.Jenda zla,druhá hodná....která je která to už si musíte přečíst.