Ulrika Ulrika komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Výborné. Kniha mě bavila a už se vrhám na druhý díl:)

27.08.2020 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Naprostá pecka až do samého konce napínavé a konec mě dojal. Moje první kniha od R. Dugoniho a určitě nebude poslední ????

03.08.2020 5 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

pěkný příběh, ale něco tomu chybělo..

31.07.2020 3 z 5

Síla odvahy Síla odvahy Laurent Vachaud

Neskutečně dojemný příběh o odvaze a sourozencke lásce.

28.07.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Velmi čtivě napsané. Autorčin styl se mi líbí. Její druhá kniha Nevítaný host byla ale pro mě přece jen trochu zajímavější a odhalení pachatele více prekvapive.

30.01.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Na pokračování příběhu Louisy jsme se těšila a i když se kniha opět četla velmi dobře něco mi tam chybělo.

07.01.2020 5 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

K této aurtorce se ráda vracím a tento vypravny historický román je můj oblíbený. Skvěle napsané.

30.12.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Velmi napínavý thriller zasazen do zajímavého prostředí. Postavy barvite vyliceny. Knihu jsem dostala jako vánoční dárek a určitě si ráda přečtu i další knihu od autorky. Jen závěr a odhalení vraha mohlo být propracovanější.

22.12.2019 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Knihu jsme dostala jako dárek narozeninám, jelikož jsem viděla stejnojmenný film, tak mě ani nenapadlo tuto knihu vyhledat dříve. Film mě velmi zaujal, tak jsem si řekla, že si přečtu i předlohu i když jsem si říkala, že mě nemůže nic překvapit, no byla jsem PŘÍMO ŠOKOVANÁ a brečela jsem jako želva! Autorčin konec byl naprosto jiný než filmový scénář a musím říct, že knižní zpracování bylo skvěle uchopené:) Mohla jsem nahlížet do myšlenek všech ústředních postav. Rozhodně všem doporučuji, ale citlivějším duším doporučuji mít u sebe velkou zásobu kapesníků.

17.07.2019 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Opět nezbývá než před Sandrou smeknout! Zápletka velmi nápaditá a nechyběla ani dávka sexuálního napětí mezi hlavními hrdiny. Knížky Sandry Brown jsou skvělé a čtou se sami.

28.04.2019 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Třetí díl byl zdaleka nejlepší a na konci jsem brecela jako želva! Konec byl neskutečně dojemný.

26.04.2019 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Ani druhý díl mě nezklamal naopak trošku překvapil pasáží na ostrově. Už sahám po závěrečném dílu:)

21.04.2019 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Skvělý první díl. Bude to má další oblíbená série:)

21.04.2019 5 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Kniha se dobře četla a určitě si půjčím i pokračování. Jen mě zklamalo, že Šeherezada v podstatě kalifovi vyprávěla jen dvakrát.

09.03.2019 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Jojo mě asi nikdy nezklame. Každý její příběh je úplně jiný, ale všechny jsou nádherné a rozhodně v nich nenajdete klasicka romantická klišé.

17.02.2019 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Nedokázala jsem třetí díl dočíst. Tato série pro mě byla bohužel velkým zklamáním.

17.02.2019 odpad!

Muka Muka Lauren Kate

Ani druhý díl mě moc nepřesvědčil..

31.01.2019 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

V sérii budu dál pokračovat, abych věděla jak se to vyvine, ale musím se přiznat, že mě ani Daniel ani Luce jako hlavní hrdinové charakterově moc nesedli...

21.01.2019 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Krásné finále. Napínavé až do konce.

16.01.2019 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Tato série mě opravdu baví!

16.01.2019 5 z 5