twiggynka twiggynka komentáře u knih

Zloba Zloba Chris Carter

Chris Carter je prostě skvělý spisovatel. Jeho knihami se proplouvá úplně samo. Hunter opět válí a vždy se najde v té hrůze něco co ještě dokáže překvapit.

18.09.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

kniha se četla úplně sama, stejně jako předchozí!

05.09.2019 5 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Lee Child

Já miluju knihy o Jackovi, ale musím říct, že jsem měla co dělat, abych se donutila číst dál... Ze všech co jsem ze série četla, byla tahle nejslabší.

21.08.2019 3 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Na tuhle knihu jsem se chystala už dlouho, ale jaksi jsem pořád dávala přednost něčemu jinému. Kniha se četla dobře díky krátkým kapitolám, ale i tak někdy bylo zbytečně moc omáčky :-) každopádně Jeffery Deaver je klasika po které člověk rád sáhne! :-)

31.07.2019 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Chris Carter prostě nezklame. Baví mě jeho styl psaní i když někdy zbytečně moc vysvětlování a hrání si na chytrého :-D

31.07.2019 5 z 5

Jediná pravda Jediná pravda Olle Lönnaeus

Kniha mě nějak nebavila... dlouho jsem nečetla knihu takhle s donucením...

16.07.2019 2 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Příběh se mi líbil, ale něco tomu chybělo.... asi i ten konec byl takový nemastný neslaný … ale oddechovka pěkná

25.06.2019 4 z 5

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

kniha se mi líbila, nechybělo napětí ani vzrušení, příběh měl spád … myslím že za přečtení stojí... a když si uvědomím, že tohle místo opravdu existuje, tak mi z toho jde mráz po zádech! :-)

15.06.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

kniha se mi líbila i když si myslím, že byla zatím nejslabší! :-) Každopádně Robert i Garcia mě moc baví!!!

13.06.2019 4 z 5

Slepá důvěra Slepá důvěra Kay Hooper

příjemná oddechovka :-)

21.05.2019 5 z 5

Vánoční zpověď Vánoční zpověď Martin Goffa

Kniha se dobře četla. Sympatický doktor a zoufalý můž...Je smutné, jak jednoduše se člověk může dostat na dno...

15.05.2019 3 z 5

Zlodějka stínů Zlodějka stínů Kay Hooper

Kniha se velice dobře četla... příběh napínavý i s trochou romantiky... V prvním díle Bishop nic moc sympaťák, ale jak ho znám z jiných dílů, je super :-)

11.05.2019 5 z 5

Dívky, které miloval Dívky, které miloval Jonathan Nasaw

Kniha se mi moc líbila, měla spád, parádní mrazivý a přitom tááák smutný děj! Doporučuji!

20.04.2019 5 z 5

Pradědovy pověsti Pradědovy pověsti Josef Lowag

Úžasné příběhy z našeho okolí! Už se těším až při výšlapech na zmiňovaná místa budu dětem tyhle pověsti vyprávět.

05.04.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět se kniha četla s naprostou lehkostí... Děj velice čtivý a motiv nečekaný :-)

03.04.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Poslední dobou se setkávám se spoustou názorů, že knihy od Roberta Bryzdzy za moc nestojí. Ale podle mého názoru je to naopak. Jsou čtivé, nápadité, postavy jsou mi sympatické, kapitoly nejsou dlouhé a …. a prostě čtu je ráda :-)

26.03.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale nakonec jsem knihu hltala a na konec jsem se posledních 10-12 kapitol musela do čtení skoro nutit... hmm, co na to říct?

22.03.2019 3 z 5

Psycho Psycho Robert Bloch

Filmové zpracování znám v obou verzích, ale kniha je prostě kniha :-) Super čtení, parádní příběh… opravdu psycho jak má být :-)

22.03.2019 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Kniha se četla parádně... Příběh se mi moc líbil i postavy v něm! Každopádně doporučuji!

08.03.2019 5 z 5

Povídánky od nitěných knoflíků Povídánky od nitěných knoflíků Miroslav Kobza

Odpočinková kniha, která se mi moooc líbila! :-) Miroslav Kobza má neuvěřitelný talent na vyprávění! :-)

22.02.2019 5 z 5