twiggynka twiggynka komentáře u knih

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Druhá kniha od autorky a musím říct, že ještě mnohem lepší. Těším se na třetí díl

03.05.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Čtivé, napínavé, plné překvapení. Moc se mi kniha líbila

03.05.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Prvotina od autorky se mi velice líbila. Četla se velice dobře, příběh měl spád a byl napínavý. Spoustu jsem toho tušila, ale i tak jsem si příběh maximálně užila.

14.04.2021 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Opět poutavý příběh, který se četl jedním dechem. Jeho knihy mám moc ráda!

06.04.2021 5 z 5

Kruh věrných Kruh věrných Nora Roberts

Knihy od Nory Roberts mám moc ráda, i když tahle mi připadla taková neúplná, vlažná, prostě jen úvod k dalším dvěma knihám. No, druhý díl snad bude lepší.

24.02.2021 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kniha mě překvapila, po prvních kapitolách jsem nevěřila, že mě to bude takhle bavit. Líbil se mi otevřený konec. Moc se těším na další pokračování.

14.02.2021 5 z 5

Dračí učedník Dračí učedník Dugald Steer

Knihu jsem začínala číst před spaním mému 6ti letému synovi, jenže ho to asi po 100 stranách začalo nudit. No docela to chápu, je na takový příběh malý. Ale věřím, že si ho za pár let přečte sám a bude stejně nadšený jako já. Protože já ten příběh samozřejmě musela v noci dočíst. Opravdu mě to bavilo a myslím ,že se brzy pustím do dalšího dílu. Oddechovky jsou někdy potřeba :-)

29.01.2021 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Kniha mě bavila, příběh byl napínavý, některé věci byly předvídatelné, ale celkově se mi kniha i postavy v ní líbili. No je pravda, že na můj vkus tam bylo hodně ustřihnutých prstů, ale to k tomuhle žánru patří. Těším se na další knihu.

29.01.2021 5 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Kniha mě ani nenadchla, ale ani nezklamala. Četla se lehce, ale chybělo mi tam více detailů a také jsem se někdy ztrácela v informacích, které chtěl autor utajit, ale než na ně došla řada, tak jsem zapomněla na souvislost!

22.01.2021 3 z 5

Vraždy v ulici Morgue Vraždy v ulici Morgue Edgar Allan Poe

Jeho povídky me vždycky bavili. Některé zvrácené, nektere že života, některé k zamyšlení.

15.01.2021 5 z 5

Vítejte ve hře! Vítejte ve hře! Nick Eliopulos

syna (7let) to moc bavilo

14.01.2021 5 z 5

Rozsudek ráže 9 Rozsudek ráže 9 Michael Connelly

Miluju všechny knihy Michaela Connellyho. Jak Mickey, Harry nebo Jack jsou mi maximálně sympatičtí. Těším se na každou další knihu tohoto autora. Rozsudek ráže 9 opět poukázal, že je autor mistrem v zápletkách a jejich rozuzlení.

12.01.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

moje prvotina a musím říct, že už se těším na další knihu. Příběh byl napínavý, nebyl zbytečně překombinovaný. Nutilo mě to číst dál a dál.

05.01.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Nemohu jinak než dát opět pět hvězdiček. Robertovy knihy mám ráda. Čtou se lehce a vždy je v nich záhada co se rozuzlí na konci. A ono prostě všechno souvisí ze vším. Je pravda, že mi Erika chybí ale Kate má také svoje kouzlo.

02.01.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Tak to byla jízda... Kniha byla plná emocí, napětí i chladu. Opět mi kvůli Maykimu a Dawsonovi ukápla slza. Celá série je super. Už se těším na další díl, který na mě čeká :)

29.12.2020 5 z 5

Černá skříňka Černá skříňka Michael Connelly

Harry je prostě borec! Patří mezi mé TOP hlavní knižní hrdiny a vždy tam patřit bude.

28.12.2020 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Pořád jsem na vážkách mezi čtyřmi nebo pěti hvězdičkami ????‍♀️ Každopádně knihy Chrise Cartera miluji a na tuhle jsem se opravdu těšila, možná proto z ní nejsem nadšená tak jak bych si přála... Kniha byla opět super, ovšem ke konci mi něco chybělo ????‍♀️ nic to nemění na tom že Hunter je prostě borec ????

06.12.2020 5 z 5

Strašák Strašák Michael Connelly

No co na to říct? Jsem velkým fandou Harryho Bosche i Mickeyho Hallera a kniha s Jackem McEvoyem nebyla oni horší! Kniha je čtivá, příběh nápaditý. Další skvělé dílo pana Connellyho!

21.11.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha byla parádní oddechovka přečtená za jeden den. Příběh mě bavil, četl se lehce a přitom nutil číst dál a dál.

16.11.2020 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Jo Nesbo opět nezklamal. Harry a jeho vylomeniny neznají hranic, ale jeho dedukce a fantazie je neuvěřitelná.

16.11.2020 5 z 5