TVer TVer komentáře u knih

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Začátek trochu pomalejší, chvíli trvá, než se děj rozběhne, ale celkově je to velice zajímavá knížka.

26.07.2021 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Kniha se mi moc líbila, nečekala jsem odhalení jaké tam nastalo, celou dobu jsem myslela, že vrahem byl někdo jiný. Zajímavá kniha.

03.07.2021 5 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila, bylo téměř nemožné se od ní odtrhnout. Dan mě ale vytáčel už cca od 5. Stránky, bylo hasné, že je manipulativní a žárlí na úspěch své ženy, doufqla jsem, že s ním nezůstane, s čím se tedy knížka popasovala. Ráda bych se také dozvěděla, co se stalo Teddymu, ale celkově se mi kniha moc líbila.

08.06.2021 4 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Kniha se mi čtla moc dobře, děj se mi líbil, výměna identity byla zajímavá. Konec bych si představovala trochu jinak a ocenila bych trochu více Claire. Jinak ale knížka supr, určitě se k ní ještě vrátím.

02.06.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Přečetla jsem si za den. Kniha se čte moc dobře, je tam hodně napětí, a člověk až do poslední chvíle neví, co si má vlastně myslet.

28.05.2021 5 z 5

Dáma Měsíčního svitu Dáma Měsíčního svitu Rainer M. Schröder

Kniha se mi nelíbila, nedokázala jsem si dočíst. Kolem stránky 150 jsem to vzdala, připadá mi moc táhlá

26.05.2021 2 z 5

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Knihu jsem teď dočetla, rozhodně fajn oddechovka, ale Miranda mi hrozně lezla na nervy. Byla moc vztahovačná a taky nepřízpůsobivá a zejména mi lezl na nervy její vztah s Jayem. Příběh se mi ale moc líbil, hádanky a záhady tomu dodaly zajímavý úhel.

12.05.2021 3 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Kniha byla moc čtivá, trochu jsem se ztratila v postavách ze začátku, ale nakonec jsem si to spojila, ten závěr jsem absolutně nečekala. Doporučuji :)

02.05.2021 4 z 5

Fake Fake Robert T. Kiyosaki

Kniha není špatná, no mohla by být na asi 200 stránek, pokud by vše nebylo zopakováno min. 2x. Jeho první kniha se mi moc líbila a tak jsem čekala, že ta druhá bude ještě větší pecka, ale tak to úplně nebylo.

28.04.2021 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha byla tak trochu zklamáním. Četla se celkem dobře, ale celou dobu jsem měla pocit, že čtu o hodně méně povedenou verzi Kingova Řbitovu zvířátek. Beth tam mohla vystupovat jako celkem zajímavá postava, ale nebylo tomu tak. Zároveň tam byl dost velký prostor pro rozvedení záhady hřbitova a pohřbívaní dětí, ale to se nestalo a ze samotného příběhu to úplně zřejmé není. Kniha ale byla celkem fajn, takový průměr.

06.03.2021 3 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Hodně zajímavá kniha. Nepustila mě od začátku do konce, moc dobře se četla. Člověk při čtení jenom hádá, o co chůvě jde.

28.02.2021 5 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Zatím kniha, která se mi od autorky líbí nejméně. Je tam moc postav, které mi lezou na nervy. Hilda je moc rozmaznaná a Heinz se chová, jakoby mu bylo 20 a žádnou válku ještě nezažil. Děj se posouvá jen pomaly, nejvíce posunu nastane na posledních asi 100 stranách. Nejsem nadšená, ale kniha není zlá, možná budou lepší další dva díly.

21.02.2021 3 z 5

Bestie v Rudém lese Bestie v Rudém lese Sam Eastland (p)

těžko se mi do knihy začetlo, nešlo to, kniha jako taková není špatná, ale osobně nemám moc ráda knihy z ruského prostředí

30.12.2020 3 z 5

Americká princezna Americká princezna Katharine McGee

Hezky psaná kniha, jednoduchá na čtení, oddechová, s pěkným příběhem.

30.12.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Hodně napínavá kniha, musela jsem číst od začátku do konce.

30.12.2020 5 z 5

Furyborn Furyborn Claire Legrand

Kniha má pomalejší začátek, ale pak je to zlepší a čte se dobře. Nebude ale jednou z mých oblíbených, je to takový průměr. Některé věci nejsou pořádně vysvětlené, a je tam mnoho "loose ends". Eliana je hrozně iritující a od druhé polky knihy i Rielle. Nemám ráda moc namyšlené postavy, a to ony obě jsou. Další část už bych si asi nepřečetla, myslím, že by to spíš bylo ještě víc matoucí.

04.12.2020 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

děj je nepřehledný a zmatený, kniha je divně psaná, absolutně mě nezaujala, nemohla jsem se začíst, asi v půlce knihy jsme to vzdala a knihu přestala číst.

27.10.2020 1 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Postava Jacka je neuvěřitelně otravná, je moc těžké dostat se přes to, že je to psáno z pohledu 5-letého kluka, který nic nezná....

24.09.2020 2 z 5