trynitrix trynitrix komentáře u knih

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Panebože co to bylo??? Film miluji, tak na úkor toho jsem se rozhodla přečíst knihu, musím říct, že jsem to četla s donucením a šíleně jsem se nudila, až normálně posledních 100str mi nedalo a dojela to jako audio knihu.
Jo a 2*hvězdy dávám za ty nej pecky co byli právě vybrány do filmu.

20.10.2016 2 z 5

Velké knihové bum před filmovou premiérou :-D
Nebylo to špatné a docela i zajímavé, divný děti jak se patří a i bubáci a teď šup do kina :-D a samozřejmě i se vrhnu na pokračování.

08.10.2016 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Nebylo to špatné ale pro mě trochu jednoduché ;-)

08.10.2016 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha je čtivá a příběhově zajímavá, jak příběhy jsou dobře náhodně propletené. I když často smutné a nedopadnou happy endem tak pořád to působí reálně, některých hrdinek mi bylo až líto.

19.09.2016 5 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Čtenářská výzva 2016: 4. Kniha napsaná nebo inspirovaná skutečností

Mam pocit že toto byla moje první kniha, která byla inspirovaná skutečností a moc se mi líbila byla jsem hodně překvapená jak to chodí s dětmi bez rodinný, sirotky (adopce na práci) bylo mi moc líto čím si Viv prošla, 100% zajímavější příběh než ten Molly, i když si taky mnohým prošla ale ve směs si za lumpárny mohla sama a je pak jasný, že ji lidé nevěří, Viv neměla na výběr . Moc pěkný a jasný že i s Happy endem :-D i když .....

13.09.2016 4 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Čtenářská výzva 2016: 7. Kniha, která byla zfilmovaná

Tak ke knize jsem přišla náhodou, kamarádka ji chtěla půjčit z knihovny a když jsem ji měla tak jsem neodolala ani já a za pár hodin bylo po úžasném příběhu, který přece nemohl jen tak skončit tak jsem si ještě stáhla film :-D a ke všemu se mi to hodilo i do výzvy, super .

07.09.2016 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Čtenářská výzva 2016: 9. Kniha od veřejně známé osobnosti (ne spisovatele)

Tuto knihu jsem si vybrala náhodně ohledně výzvy a ani jsem nevěděla co mě čeká a byla jsem hodně příjemně překvapená.
Jak Marie vše popisuje, jak to doopravdy funguje za oponou hereček, super a doporučuji :-)

07.09.2016 5 z 5

Kocourek Klubko Kocourek Klubko Lucienne Erville

Čtenářská výzva 2016: 16. Oblíbená kniha tvého dětství

Musela jsem přidat do výzvy :-) prostě dětská srdcovka

30.08.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Čtenářská výzva 2016: 3. Kniha z žebříčku 100 nejlépe hodnocených knih na DK

Hodně emotivní a srdcervoucí kniha ale i hodně vtipná.
Příběh o těžké nemoci, co si Will vlastně o tom myslí a jak to cítí, jeho nadhled nad život i nadhledy ostatních osob v příběhu, Louisi, jeho rodiny a pomocníka Nathana na danou situaci.
Příběh o odmítání, přátelství až po lásku :-)
A teď se vrhnu na film.

19.08.2016 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Přesně kdo by si Achera neoblíbil natož se do něj nezamiloval v určitých momentech mi pukalo srdce a hlavně na konci jsem myslela že to semnou sekne krásná kniha :-)

10.08.2016 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Kniha byla čtivá měla jsem ji hned přečtenou jen z důvodu jak to všechno dopadne ale stejně mi tam něco vadilo příběh byl trochu přitažený za vlasy v několika situacích nevím no ale jinak klasika od Samanthy, její knihy mam ráda ale na serii Dublin Street to nemá :-D

06.08.2016 4 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Tak tady jsem knihu louskala strašně dlouho nevím čím, ale nějak mě ten poslední díl nechytil , ale klasické ukončení příběhu a nevymáchané huby Drewa :-D

01.08.2016 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

I když příběh je na stejné brdo jako u podobných knih, tak tenhle neměl chybu přemíra vtipnosti a to nesmí chybět :-D Garrett a Hanna k sobě prostě patří.
Klasika hodně přátelství ,poznávání , lásky a i hlavně nelibné minulosti.
Doporučuji jak začnete hned to zhltne te :-D

10.07.2016 5 z 5

Mrazivé kousnutí Mrazivé kousnutí Chloe Neill

Tato kniha byla první kterou jsem četla jako klasickou knihu, předtím ty díly jako e-knihu a už jen formát a malé písmenka mě ze začátku iritovaly ale příběh za to nemohl :-D Ten byl super božská Merit se zas předvedla, debil Ethan, nevím no jsem si na něj nějak zasedla jaký to je idiot a pokající Mallory a strašně mě překvapil Seth Tate ;-) jen mi vadilo, že tam bylo málo o Jonahovi a nafoukaný Morgan udělal dobrý skutek to je co říct :-D Tak už se těším na další díl, jestli ještě letos vyjde.

08.07.2016 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha je hodně čtivá, návyková a příběh vás pohltí. Děj je hodně emotivní, je to z extrému do extrému, prostě mazec :-)
V určitých momentech věty typu jako: Z lásky k nenávisti jen krůček a opačně :-) to přesně vystihuje Trevise a Abby...

Knihu doporučuji k přečtení!

21.06.2016 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Zase klidné počteníčko i když knihu bych přejmenovala na Božského neurotika :-D Tady byli obvyklé vlastnosti postav prohozený on hodně zdrženlivý a ona trochu hrr i když byla vůči němu trpělivá. Pro mě o ždibíček slabší než předchozí díly.

16.06.2016 4 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Knihy od Tucker se stašně rychle čtou opět pohodový příběh o Benovi.

16.06.2016 4 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Knihy od Richelle mám ráda, takže mi nesměla utéc i tato kniha, byla jsem zvědavá co vymyslí na asijskou kulturu (pověry), i když jsem se trochu vžila do Fey jejich pocitů, příběhu a děje ale nebylo to ono prostě na předchozí knihy to nemá.
Příběhově zajímavé určitě doporučuji přečíst :-)

10.06.2016 4 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Cainův příběh se mi moc líbil a to samé u Charlie , tady aspoň bylo vidět že nikdo není takový jak se tváří a problémy byli - jsou a budou ale snad se dá vše vyřešit.
Kniha je hodně chytlavá a úplně Vás pohltí jen aby jste věděli jak to všechno je a jak to dopadne.

03.06.2016 5 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

Tak tato kniha pro mě byl příběhově slabší, na úkor minulého dílu kvůli konci jsem musela dat 4* ale tady opět konec velký zvrat, který si říkáte opět cože??? takže dávám o hvězdu méně.
Nevím prostě mi tento příběh přišel dlouhý táhlý a některé věci o ničem, asi mě nejvíc bavily pasáže s Jonahem :-D
Tak jsem zvědává na další pokračování ;-) jestli to bude mí zase tu dřívější jiskru ;-)

29.05.2016 3 z 5