trynitrix trynitrix komentáře u knih

Inferno Inferno Lisa Jane Smith

Na to že to byl závěrečný díl, tak jsem teda čekala od Juliana víc a o hodně víc, aby to bylo strašidelnější a on spíš ukázal skoro tu lepší jeho stránku, jak jinak přece kvůli Jenny :-D láska až za hrob :-D Myslím že, kdybych tyto 3 knihy nečetla o nic bych nepřišla ale zvědavost byla větší :-D

17.05.2016 3 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Moc pěkný i když víte už na začátku jak to asi dopadne, tak postup toho to příběhu a vývoj Liviiny postavy a jejich přátel je pozoruhodný :-)
A nejvíc je doktor Stayner :-D

03.05.2016 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Čtenářská výzva 2016: 20.Kniha od autora mladšího 30 let

Taková rychlovka, oddechovka ;-)
Bliss studentka na vysoké (herectví) takže příjemné prostředí příběh i postavy.
Velká zamilovanost sama o sobě, plno vtipně trapných situací jak jinak :-D
Zvraty přátelství - láska

30.04.2016 4 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Dala jsem si pauzu po třech dílech a když jsem se opět vrátila k Merit tak jsem se docela těšila ale byla jsem zklamaná trochu jsem se nudila bylo to zamotaný a přitom jednoduchý dala bych 3* ale za nečekaný konec jsem musel dát o * navíc protže jsem nechápala ,a co teď . ..? Bude to ještě zajímavé.

28.04.2016 4 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Čtenářská výzva 2016: 2. Kniha poprvé vydaná v roce 2016

Pěkný závěr asi tak jak má být :-) Hlavě příběh je klasika o Roštěnce a Nabiječi ale objeví se tu všechny postavy z ostatních knih dokonce padne zmínka o Zrzce a Jackovi :-) Takže parádní zakončení se všemi pozlátky a můžeme se těšit na nějakou novou serii. ;-)

15.04.2016 4 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Kniha pěkná ale na mě příběh moc uspěchaný Seznam skandálních snů byl lepší :-)

12.04.2016 4 z 5

Superpotraviny Superpotraviny Susanna Bingemer

Čtenářská výzva 2016: 19. Populárně naučná kniha

Super knížka našla jsem tam spousta zajímavostí o různých potravinách a doporučuji si ji taky přečíst ;-)

11.04.2016 5 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Tak toto byl mazec začínám bejt na této serii zavyslá :-D Opět super příběh Merit a Ethan nemají chybu i když jeho bych nejradši profackovala :-D
Teď jsem během pár dní zhltla 3 díly taže pauze a vrhnu se na něco jiného aby mi to nezevšednělo a neomrzelo, takhle se budu mít zas na co těšit :-D

03.04.2016 5 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

Tak opět další upíři problém vyřešený :-D I když tady v tom díle hodně bylo "dusno" tak nějak mezi všemi bylo to jen tak tak :-D jen mi bylo líto Morgana i když mi tam trošku něco na něm nesedí že by on nebo někdo z Navarrijskýho domu nebyl Celiinim spojencem? Mno necháme se překvapit v dalším díle. A Ethan ten si nakládačku zasloužil :-D škoda že neměl po ní žádný následky :-D Merit fandím :-D

28.03.2016 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

A opět můj oblíbený žánr a i překvapivě pěkný příběh.
Merit je fajne dokonce mě bavil i Jeff , Mallory a Catcher pár jak pro sebe stvořený :-D Ethant co o něm nooo mno ještě si počkám co se z něj vyklube :-D Morgan to bude taky kapitola sama o sobě :-) Tak nějak jsem si je oblíbila všechny :-)
Normálně jsem si úplně vzpoměla na serii Mercedes Thompson a její svět a mile mě to překvapilo být opět v tom světě nadpřirozena jen místo kožeměnce s upírama tuto serii mam taky ráda a i doporučím.

24.03.2016 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Tak toto bylo rychlé oddychové odpolední čtení hned jak jsem se začetla tak jsem dostala chuť na latté :-D Zajímavý příběh ohledně seznamování v kavárně, kniha se mi líbila :-)

21.03.2016 4 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Abych řekla pravdu na začátku jsem byla mimo pořádně jsem nevěděla o co jde pak postupem příběhu mi to tak nějak došlo ale spíš jsem se u knihy nudila a nutila se číst dál klidně bych ji o 200 str zmenšila řekla bych že tam bylo plno zbytečných věcí a až za ten konec dám 3 hvězdy jelikož tam až mě o začalo bavit.

21.03.2016 3 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Čtenářská výzva 2016: 8. Kniha, která má více než 400 stran

Moc pěkná a mohu doporučit krásně se mi četla a i docela rychle pořád mě to nutilo pokračovat.

04.03.2016 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Čtenářská výzva 2016: 14. Kniha přečtená za jediný den

Jak jsem začla nešlo se od příběhu odtrhnout napínavé od začátku až do konce i když máte tušení jak to vše dopadne ale i tak vás to neodradí pokračovat. Takže Hannin příběh se mi líbil a teď zas čekat na další o Colovi ;-)

24.02.2016 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Tentokrát Ken a Nate typický příběh jak od začátku tak do konce klasika od Probst.
Nate typický vědátor trochu nekorektní ke společnosti neboli k ženám, vše možné balící techniky má od neandrtálce bratra Connra.
Ken je traumatizovaná svojí minulostí z dětství, i když s něčím se trochu vyrovnala ale stejně má nějaké strašáky ve skříni kteří ji nedají spát.
Na řadu přichází seznamka Kinnections, kde si Neda pak Nata převezme do parády Kennedy a jejich příběh začíná.
Po přečtení mám chuť, si zkusit zahrát golf :-D
PS: A těším se na další to má být o Genevieve a Wolfeovi ;-) bude to zajímavé.

20.02.2016 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Čtenářská výzva 2016: 13. Kniha autora oceněného Nobelovou cenou

Tuto knihu jsem měla už v merku pěkně dlouho dokonce jsem měla staženou audio knihu a určitě si ji i poslechnu ale nakonec se mi to hodilo do výzvy tak jsem si ji přečetla a byla jsem ráda, příběh o starci je pěkný od začátku výpravy vás vlastně pohaní jen to jak to sním vše dopadne i když chvílemi mi ho bylo líto ale držela jsem mu palce. ;-)

16.02.2016 5 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Čtenářská výzva 2016: 1. Kniha začínající stejným písmenem jako tvé křestní jméno

Jůůůů tuto knihu jsem si skvěle užila, příběh byl už akčí od začátku až do konce.

15.02.2016 5 z 5

Sesterstvo Putovních kalhot Sesterstvo Putovních kalhot Ann Brashares

Čtenářská výzva 2016: 18. Kniha o přátelství

Tuto knihu jsem si vybrala na úkor letošní čtenářské výzvy do kategorie kniha o přátelství ,na což je jako dělaná a nedávno jsem viděla i film (který mam moc ráda) a myslím, že je jedno kolik Vám je 10, 15, 25 let stejně Vás příběh nadchne a pobaví či rozesmutní.

Více v mé recenzi:

06.02.2016 4 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Čtenářská výzva 2016: 5. Kniha, která byla přeložena do angličtiny

Tuto knihu jsem si vybrala kvůli výzvě i když se mi seriál líbil více, když jsem byla malá ale kniha také měla své kouzlo.

02.02.2016 3 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Čtenářská výzva 2016: 15. Kniha s číslem v názvu

Kniha a příběh vás nadchne, chytí a nepustí, byla jsem zvědavá jak to vše dopadne tak jsem četla a četla :-D Vřele doporučuji ;-)

Knihu jsem začala číst opět na doporučení recenze od Aracely ;-) Děkuji

30.01.2016 5 z 5