trynitrix Online trynitrix komentáře u knih

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Super byla jsem vztahem Nata a Liv nadšená i když chvílemi skřípalo ale příběh se mi moc líbil :-)

26.04.2015 5 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Jak on to dělá :-D příběh vypadá že už spěje ke konci a najednou bum a je příběh na další knihu a tak nenápadně to tam dám že se těšíte na další díl :-D Znamení Athény super :-)

21.04.2015 4 z 5

Rozhodující bitva Rozhodující bitva Rick Riordan

Ohodnotí plný počet závěr byl fajne :-)

31.03.2015 5 z 5

Hněv bohů Hněv bohů Rick Riordan

Jako vždy napínavý příběh :-)

21.03.2015 4 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Trochu změna jiný bohové ale pořád to je Ricky :-D A toto se četlo snadno příběh fajne a na závěr taky, bych asi nečekala některé věci jak skočí a i mile překvapily, jen mě iritují ty mladí hrdinové :-D Jinak Sadie a Carter jsou v poho ale asi nejvíc jsem si oblíbila Bastet :-D

11.03.2015 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Myslím že tento díl byl příběhově hodně jednoduchý (slabý) i když čtivý vůči Paříži a Anselovi... :-D ale to je tak vše. Chyběla tomu jiskra co byla v předešlých dílech.

02.03.2015 3 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Ze začatku jsem byla hodně mimo takový nic moc ale pak se to rozjelo a už jsem se nějak nemohla odlepit od knihy takže se těším na další výpravu :-)

23.02.2015 4 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Chtělo to trochu trpělivosti a zvyk na nové postavy. A fajne takže další nakažlivá serie :-D

11.02.2015 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Oooo klasika ,pěkný víkendové čtení dějová osa stejná jako u předchozích ale kážda má své kouzlo i tato zaujala. Jen mě udivuje co se týká Sawyera jak takovej king může bejt zakomplexovanej vím že minulost měl těžkou ale ten konec tak byl na prášky :-D ale líbilo se mi to ohledně Wolfa jak se zachoval to se nestává :-) A Julietta měla své mouchy strašně jsem ji záviděla tu Italii :-D

28.01.2015 4 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Závěrečná bomba :-D Od začátku do konce akce sem tam nějaký chvilky na oddech, závěrečná bitva masakr i když jasný jak to dopadne ale ne přesně, to úrmrtí taky mizivé, spisovatel asi si postavy velice oblíbil a nedokázal to :-D

23.01.2015 5 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Tak moc jsem na na knihu těšila ,ale ten začátek mě teda nějak nanadchl takový protahování příběhu ale bum od půlky a co pak na konci pecka nejvěší normálně se mi tajil dech :-D

15.01.2015 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Pokračování pro mě bylo slabší hlavně ze začátku jsem se nemohla nějak začíst ale pak už to tak nějak šlo ale že by to bylo terno :-D

08.01.2015 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Kniha nenadchne ale ani neurazí, četla jsem určitě lepší, Max tak na zahnání nudy.

28.12.2014 3 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Naprosto super nemam co dál napsat už abych měla poslední díl :-D

23.12.2014 5 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Co se týká erotiky tak "klasika" ale sled událostí a jejich role mezi Summer a Flynem jsou trochu jiné než je známe trochu příjemná změna. Příběh se mi líbil :-)

14.12.2014 4 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Nemůžu se Percyho nabažit čím dál tím lepší pokračování. V tomto díle hodně akce zvratů a překvapivých konců jak ty smutné tak i ty dobré.

12.12.2014 5 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

Jsem byla napnutá jak kšandy co nového Emmino vyšetřování přinese a nápad s matkou byl dobrej. Mam v merku už někoho od začátku tak jsem zvědavá nakonec kdo to teda je a teď jak na trní než vyjde poslední díl.

01.12.2014 4 z 5

Ona Ona Carey Heywood

O trošku příběh polevil jelikož už půlku příběhu znáte z předchozího dílu tady je opáčko z jeho strany ale taky zajímavé a pak pokračování děje po tom když byli spolu jak to vše dopadne. :-)

22.11.2014 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Pokračování s dalším super příběhem plné dobrodružství :-) šupky na trojku :-D

16.11.2014 4 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Mno kniha mě nějak nenadchla nevím co dodat ohledně jeho vyprávění jsme byla hodně mimo :-D

05.11.2014 2 z 5