Trustty

HanaHanaAlena Mornštajnová

Krásně napsaný smutný příběh. Přečteno za jeden den. Zkrátka knihu otevřete a už se jí nezbavíte dokud jí nepřečtete.

13.02.2018

Čtvrtá opiceČtvrtá opiceJonathan Dylan Barker

Tak zase po delší době fakt super thriller. Vyšetřování bylo napínavé téměř na každé stránce, okořeněné vrahovým deníkem z jeho minulosti.
Těším se na další knihu J.D. Bakera

14.04.2019

ListopádListopádAlena Mornštajnová

Moc jsem se na novou knihu od p.Mornštajnové těšila.
Nedopadlo to moc dobře. Velmi zdlouhavé vyprávění z věznice nebo z ozdravovny bylo pro mě trochu utrpení a občas jsem měla pocit, že už jsem tu samou pasáž četla.
Autorka patří mezi mé TOP spisovatelky. V porovnání s předešlými knihami je tato o dost slabší.

29.04.2021

Mrtvé vzpomínkyMrtvé vzpomínkyAngela Marsons

Po přečtení předchozího dílu, jsem si říkala, že už asi na Kim nemám náladu, že mi těch 9 dílů stačilo :))). Měla jsem pocit, že Agele už asi dochází nápady.
Nedalo mi to a skočila jsem i po 10tém dílu.
Dělá si ze mě Angela srandu nebo co? :)))
Tuhle serii zkratka čtete nejen kvůli případům, ale především kvůli osudům celého týmu Kim Stoneové :))

20.01.2021

SpolubydlícíSpolubydlícíBeth O’Leary

Tak tohle je povedené dílko :)
Roztomile a vtipně napsaný příběh dvou lidí, kteří sdílí jednu společnou postel, každý v jiném čase. Komunikují pomocí vzkazů psaných na lístečcích, které jsou nalepené všude možně po bytě:)
Moc jsem od knihy neočekávala, ale stal se přesně pravý opak. Jsem nadšená :))
Několikrát jsem se přistihla, že se při čtení usmívám:)

28.09.2019

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

Angela zkrátka asi už nikdy nezklame. Její příběhy s Kim mám moc ráda. Jen jsem netušila, že si u nějakého dílu i pobrečím....
Další skvělá detektivka, děkuji a doporučuji všem Stoneakům :)))))

11.02.2020

NaslouchačNaslouchačPetra Stehlíková

Těším se na další díl. S Ilanem a pětadvacítkou jsem se opravdu bavila. Moc hezky napsané, děj pěkně odsýpá a nutí Vás číst dál a dál a dál.....:))

16.03.2020

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Na knihu jsem se moc těšila a opět splnila očekávání.
Opět skvěle napsaný příběh obyčejných lidí a jejich životech.
Nedovolím si srovnávat s žádnou předchozí knihou paní Mornštajnové, protože každá je svým způsobem jedinečná.
Autorka to zkrátka umí napsat velmi čtivě :))

28.04.2019

Zlámané kostiZlámané kostiAngela Marsons

Další skvělý díl ze serie s Kim Stoneovou.

22.11.2019

Šesté dítěŠesté dítěJonathan Dylan Barker

Opravdu skvělá prace. Trošku mě mrzí, že trilogie skončila, ale nic se nemá přehánět :))
Tahle serie byla vskutku hodně povedená a zakončení přesně takové jaké mám moc ráda.......ono pomyslné WAUUUUU se konalo. Kdo je tu vlastně šílenější?? :))

26.04.2020

Dokonalé tichoDokonalé tichoHelen Fields

Ufffff.... :)))
Helen mockrat Vam dekuji za tuhle serii. Opet skvely pribeh s velkou davkou napeti, deje a obcasneho sarkasmu :)))
Doporucuji a tesim se na dalsi DOKONALY dil :)

05.06.2020

Nejsem z leduNejsem z leduA. Frasier (pseudonym)

Po těžko uvěřitelném prvním dílu, dávám třetímu plny počet :)). Konečně pořádné vyšetřováni.
Pokud je serie s Jude stavěná na jejím osudu, asi by bylo lepší kdyby dál nepokračovala.
Všechno do sebe od prvního až do třetího dílu pěkně zapadlo. Tečka a konec :)))

17.01.2021

Až na kostAž na kostEllison Cooper

Když jsem si přinesla domů první díl, netušila jsem co si to vlastně nesu za knihu :))))
Doufám, že tohle našlápnuté tempo Ellison vydrží i v dalších dílech.
Až na kost byla opět pecková záležitost :) no a ten konec..........bože můj, to zase bude čekání na další díl :)

04.05.2021

Žena mého životaŽena mého životaTim Weaver

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že mě mile překvapila.
Příběh byl čtivý a napínavý.
Postupně chci přečíst všechny jeho knihy :))

06.12.2019

V kleciV kleciEllison Cooper

Tohle bylo opravdu skvele cteni. Dalsi dil se Sayer si urcite nenecham ujit. Napinave az do sameho konce.
Doporucuji:))

12.09.2020

Pátá oběťPátá oběťJonathan Dylan Barker

I pro mě byl druhý díl o dost lepší než první.
Příběh je chytlavý už na začátku, takže přečíst tu cihlu mi zabralo dva dny :))
Jeden přítel zde na databazi mi napsal, že vrahem je zahradník, nejenže lhal, ale zapomněl mi říct, že je ten příběh i tak trochu návykový :)))
Potřebuji ten třetí díl a to co nejdříve.
Za mě poutavě a promyšleně napsané.

25.07.2019

PohřbeníPohřbeníEllison Cooper

Naprostá spokojenost. Tahle serie se vyvíjí velmi slibně :))
Doufám, že autorka udrží své tempo i v dalších dílech.
Příbeh Vás chytne hned na začátku a až do samého konce nepustí.

15.10.2020

Nejsem živáNejsem živáA. Frasier (pseudonym)

O hvězdičku víc než první díl za ten konec, kvůli kterému si chci přečíst i trojku :)))
Labilnější vyšetřovací pár jsem dlouho nečetla :))
No hlavně, že po tom všem co si každý z nich prožil dokážou, alespoň vůči sobě projevit emoce :)))))

13.01.2021

Pohřbená pravdaPohřbená pravdaAngela Marsons

Opět skvěle propacovany příběh. Angela to prostě umí :)
Ani jeden díl nezklamal.

07.02.2019

NenávistNenávistChris Carter

Celý rok jsem se těšila až budu moct Nenávist vzít do ruky a přečíst.
V tomto díle jde především o souboj Luciena a Roberta, takže i já doporučuji přečíst si jako první Zlobu, aby se člověk zorientoval v ději.
V předchozím díle Galerie mrtvých mě konec dostal málem do infarktového stavu. Očekávala jsem v Nenávisti něco extra. Tím nemyslím víc brutality, na které jsem u Cartera zvyklá :). Myslím tím víc originality od nejinteligentnějšího seriového vraha na světě, než co bylo předvedeno :)
I přesto dávám 5*. Příběh byl fakt dobrý a tahle serie je moje srdcovka.
Ale co bude dál pane Cartere??? Jaké zběsilosti nám nabídnete ted? :)))

19.09.2019

Na smrtNa smrtJozef Karika

Musim rict, ze jsem prekvapena, ocekavala jsem neco mene poutaveho:)). Vubec v tomto dile pana Kariku nepoznavam:))
Ctive napsana kniha, ktera urcite zaujme spoustu ctenaru.
Doporucuji

14.07.2020

Zrcadlový mužZrcadlový mužLars Kepler

Tahle serie je takova moje mala srdcovka:)
Zrcadlovy muz se opravdu povedl.
Napeti strida napeti :)
Velmi ctive.
Doporucuji

29.11.2020

Napsáno krvíNapsáno krvíChris Carter

Čekání se opět vyplatilo. Ti co Cartera čtou vědí a ti co ho ještě nečetli neví o co přichází :))).
Za mě rozhodně opět skvělý thriller. Jestli byl slabší či silnější než předchozí díly psát nechci, protože každá jeho kniha je zkrátka úžasná :)). Pravda, není zde tolik brutality, jak jsem u Cartera zvyklá, ale to příběhu na čtivosti rozhodně neubírá.
Doufám, že uz je Chris v plné kondici a pomalu dokončuje další díl :)))

10.12.2020

V lese visí andělV lese visí andělS. Bjørk (pseudonym)

Kniha mě bavila natolik, že se pustím i do dalšího dílu Sova. Příběh byl napínavý od začátku až dokonce. Hlavní vyšetřovatel Munch mi sedl i se svými kolegy.

26.11.2017

Galerie mrtvýchGalerie mrtvýchChris Carter

Já toho brazilce zkrátka miluju :)) Jeho styl psaní je prostě super.
Příběh se jako vždy rozjíždí hned na prvních stránkách. Je propracovaný, nepředvídatelný a sadistický :)). A ten konec.....no to si ze mě dělá jako Carter pr**l ?? Zase zdlouhavé čekání do dubna než vydá další díl a další měsíce než nám je přeloží....Pff ach jo :)) Krátké kapitoly Vás nutí stále dokola si opakovat.."tak ještě jednu kapitolu a pak půjdu něco dělat"...
Prostě pecka, super
Doporučuji všem carterovcům :))

18.10.2018

TrhlinaTrhlinaJozef Karika

Do Slovenských hor jezdím moc ráda. Na Tribeč mě nikdo ovšem nedostane :)).
Příběh byl temný a nepopírám, že se mi vryl pod kůži. Neustále to nutí přemýšlet o tom, že se to zřejmě "opravdu stalo a stává". Chytlo mě to. Škoda, že v překladu do češtiny má kniha o 37 stran méně :)).

20.02.2019

PacientPacientSebastian Fitzek

Tak po dlouhé době fakt skvělé čtení. Napínavé, šílené občas trochu nechutné :))

23.01.2020

Sen, který se naplnilSen, který se naplnilLuca Di Fulvio

Již v pořadí třetí kniha, kterou jsem od Luci di Fulvia četla.
Asi nikdy nebudu schopna vyjádřit co přesně ve mě kniha od tohoto autora zanechá, ale rozhodně se ve mě zabydlel pocit štěstí, že jsem příběhy měla možnost číst. Je neskutečné s jakou grácií a někdy i surovostí dokáže příběh napsat :).
Čtení Fulviových knih je pro mě neskutečný čtenářský zážitek.
Děkuji a doporučuji :))

04.02.2021

Mengeleho děvčeMengeleho děvčeViola Stern Fischerová

Silný příběh nejen o krutosti, bezcitnosti a o tom co se stane s člověkem, když mu dáte moc, ale i úctě, respektu a lásce ke svým nejbližším. Příběh o tom jak skromný člověk uměl být a z jakých maličkostí se dokázal radovat a vážit si života. Nikdo z nás si nedokáže představit jak moc musela Violka a ostatní trpět, protože my bychom se podělali už jen z toho, že by nám netekla voda, nešla elektřina nebo nedej bože internet.

15.01.2018

Heřmánkové údolíHeřmánkové údolíH. M. Körnerová (pseudonym)

Nádherný, citlivý příběh napsaný formou vzpomínek. Přečteno na jeden zátah. Několikrát mi vyprávění vehnalo slzy do očí, jen nedokážu popsat jaké pocity jsem u čtení prožívala, ale rozhodně to nebyly pocity smutku. Anna svůj těžký život vyprávěla s přesvědčením o svém štěstí a to se mi vlezlo pod kůži. Doporučuji.

07.03.2018