tomaserd tomaserd komentáře u knih

To To Stephen King

WOW jedním slovem brilantní, nemůžu uvěřit že někdo může napsat něco tak neskutečného od této knihy čekejte opravdu nezapomenutelní příběh. Jednoduše řečeno pan Stephen King se zase vryl do paměti a nahnal hrůzu do zad. Tuto knihu považuji za nejlepší od Stephena Kinga. Za mě 100% a jsem hodně nadšený a dlouho na tuto skvělou knihu nezapomenu.

13.12.2016 5 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

Za mě je to BOMBA !!! a řadím ji k těm lepším knihám od Kinga :)

25.06.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Po této knize se JoJo Moyesová stala definitivně mojí oblíbenou autorkou. Knihu Dívka, již jsi tu zanechal všem doporučuji na 97 % byla brilantní a stojí za přečtení.

07.10.2016 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Tak dočteno, tato kniha je jedním slovem brilantní a dokonalá !!!!
Za mě je to nejlepší detektivka co jsem kdy četl ale tak je to Agatha Christie
tak se není čemu divit, kdo ještě nic od Agathy nečetl tak tato kniha je ta pravá.

03.02.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Úžasná kniha kterou bych chtěl všem doporučit u této knihy jsem: brečel, smál jsem se ale i přemýšlel, oblíbil jsem si Rachel a ten konec mne překvapil a nečekal jsem to. Knihu doporučuji na 98%

17.05.2016 5 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Klasická, dokonalá Marplová :)

24.05.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

VÝBORNÁ KNIHA VŠEM DOPORUČUJI

30.12.2016 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Moje první kniha od Jo Nesba musím říci že jsem velmi překvapen určitě jedna z nejlepších krimi co jsem kdy četl, skvěle promyšlený příběh skvělá zápletka a napínavý až do konce. Mohu jen doporučit :)

24.03.2018 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Zaručeně jedna z nejlepších knih co S.K. kdy napsal :)
A pokud mám mluvit o filmu tak na něj se raději nekoukejte :(
Nic horšího a tolik rozdílů jsem snad nikdy neviděl.

06.02.2018 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Knížka která vás zahřeje u srdce a pohladí po duši, pokud jste milovníci pejsků tak se vám bude líbit ale já věřím že i těm kterým je smutno tak pomůže. Doporučuji :)

27.12.2017 5 z 5

Další dokonalá Kingovka. Tato kniha stojí za přečtení. Já jí přečetl za 5 hodin.

30.08.2016

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

Za mě je velká škoda že tuto knihu vydal pod pseudonymem, za mě je to lepší než nějaké knihy které vydal pod svým jménem :) Skvělí příběh se skvělou zápletkou a moc doporučuji, jinak je to kniha u které se zasmějete ale jsou tam i části kdy budete také smutní :)

25.06.2017 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Knize musím dát plní počet* protože příběhu nic nechybí je tam vše, ale překladatel této knihy nebyl zrovna v dobré formě, nevím jestli ti kteří s Kingem začínáte to poznají ale u mě je King na první příčce mezi autory, překladatel určitě není špatný protože v překladu knihy: Stephen King jde do kina a Carrie byl výborný.

11.06.2017 5 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Nejlepší kniha s Hercule Poirotem !!!!!

02.05.2017 5 z 5

Psycho Psycho Robert Bloch

Skvělé !!!!

19.02.2017 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

DOKONALÉ !!!!

04.02.2017 4 z 5

Prasklé zrcadlo Prasklé zrcadlo Agatha Christie

Jedním slovem Brilantní. Moc doporučuji !!!

21.01.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

nejlepší kniha co jsem za život četl

21.07.2016 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Doporučuji

23.06.2016 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tatér z Osvětimi je kniha která vypráví o lásce i v tak těžkém období které bylo druhá světová válka, pokud jste knihu nečetli musím vám ji doporučit a požádat vás o přečtení jelikož je opravdu brilantní !

18.11.2018 5 z 5