tomaserd tomaserd komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tatér z Osvětimi je kniha která vypráví o lásce i v tak těžkém období které bylo druhá světová válka, pokud jste knihu nečetli musím vám ji doporučit a požádat vás o přečtení jelikož je opravdu brilantní !

18.11.2018 5 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Nejlepší biografie kterou jsem četl :)

17.06.2018 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Moje první kniha od Jo Nesba musím říci že jsem velmi překvapen určitě jedna z nejlepších krimi co jsem kdy četl, skvěle promyšlený příběh skvělá zápletka a napínavý až do konce. Mohu jen doporučit :)

24.03.2018 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Zaručeně jedna z nejlepších knih co S.K. kdy napsal :)
A pokud mám mluvit o filmu tak na něj se raději nekoukejte :(
Nic horšího a tolik rozdílů jsem snad nikdy neviděl.

06.02.2018 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Tak, konečně dočteno, dal bych tomu 3,5* ale bohužel to tady nejde, jelikož S.K. miluju a vím že je výborný tak trochu nechápu co toto bylo, přijde mi že to King napsal jen že neměl co dělat a psal. Kdybych to četl a nevěděl že to napsal on taky bych tomu dal 4.5* ale takto bohužel, King má na víc. Takže pokud chcete začít s Kingem tak toto nedoporučuji. Ale já to přečetl protože Kinga chci mýt načteného kompletního.

07.01.2018 3 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Knížka která vás zahřeje u srdce a pohladí po duši, pokud jste milovníci pejsků tak se vám bude líbit ale já věřím že i těm kterým je smutno tak pomůže. Doporučuji :)

27.12.2017 5 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Velmi čtivá kniha, Hercule Poirot nikdy nezklame, krásné čtení, je pravda že kdyby tam bylo více vánoční atmosféry tak by mi to nevadilo :) ale musím jen doporučit :)

19.12.2017 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Skvělá čtivá Agatha jako vždy :)

03.12.2017 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Výborný King jako vždy :)

02.12.2017 5 z 5

Noční můry v Elm Street 1 Noční můry v Elm Street 1 Jeffrey Cooper

Skvělý starý Freddy

22.10.2017 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Velmi pěkná kniha :) 1 případ Hercula Poirota a byl velmi povedený hodně doporučuji :)

15.09.2017 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Misery a Zelená míle, nic lepšího si přečíst nemůžete S.King dává do knih kousek sebe ale tady se vyznamenal opravdu brilantní. Ale upozorňuji k Zelené Míli si připravte kapesníky, je to velmi smutný příběh. Coffey se mi zapsal do srdce. Tuto knihu moc doporučuji určitě jedna z nejlepších knih co jsem za tento rok četl.

08.08.2017 5 z 5

Coffey na míli Coffey na míli Stephen King

Nejsmutnější část z celé knihy.

08.08.2017 5 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

Za mě je velká škoda že tuto knihu vydal pod pseudonymem, za mě je to lepší než nějaké knihy které vydal pod svým jménem :) Skvělí příběh se skvělou zápletkou a moc doporučuji, jinak je to kniha u které se zasmějete ale jsou tam i části kdy budete také smutní :)

25.06.2017 5 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

Za mě je to BOMBA !!! a řadím ji k těm lepším knihám od Kinga :)

25.06.2017 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Knize musím dát plní počet* protože příběhu nic nechybí je tam vše, ale překladatel této knihy nebyl zrovna v dobré formě, nevím jestli ti kteří s Kingem začínáte to poznají ale u mě je King na první příčce mezi autory, překladatel určitě není špatný protože v překladu knihy: Stephen King jde do kina a Carrie byl výborný.

11.06.2017 5 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Klasická, dokonalá Marplová :)

24.05.2017 5 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Nejlepší kniha s Hercule Poirotem !!!!!

02.05.2017 5 z 5

Stephen King jde do kina Stephen King jde do kina Stephen King