TessaJean TessaJean komentáře u knih

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Miluji takovéto psychologické thrillery. :) S knihou jsem byla spokojená. Dlouho jsem nevěděla jak to vlastně celé je a i když jsem si dělala nesčetně názorů stejně to nakonec všechno bylo úplně jinak. Za mě to bylo napínavé až do konce a nemohla jsem se odtrhnout.

29.07.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Bože.. tak to bylo naprosto dokonalý! Kniha mě okamžitě vtáhla do děje a byla napínavá a velice strhující. Normálně přečtu jednu knihu za týden, ale tuhle jsem měla přečtenou už za dva dny, jak jsem se od ni nedokázala odtrhnout. Jedním slovem bomba.

06.07.2017 5 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Tak tohle byla naprostá bomba! Po dlouhé době jsem zas četla něco, co mě chytlo od začátku až do konce a nemohla jsem přestat obracet stránky. Napínavé, strhující, psyho.. zkrátka vše co by měl správný thriller mít. :) jsem moc spokojená a kniha se tímto řadí k mým nejoblíbenějším. Akorát konec mě trošku zaskočil a představovala bych si ho trochu jinak. Nicméně, doporučuji všem milovníkům zvrácených příběhů :)

11.06.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velice pěkná kniha! Čtivá a není to alespoň žádná přehnaně romantická slátanina :)

08.10.2016 5 z 5

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Já osobně od Lanczové čtu raději romány pro dívky... každá její kniha je sice nesmírně čtivá, že ji tak jako tak dočtu, nicméně tato kniha se mi zdála taková nic moc. Děj byl jednotvárný a víceméně se tam ani nic nedělo :)

09.08.2016 3 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Tak k téhle knize snad ani není co dodat! Absolutně mě dostala. Je to zaručeně jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Napínavá je od začátku až do konce, takže jsem jí měla přečtenou během pár dnů, což se mi u knížek moc nestává pokud mají něco okolo 400 stránek. Zkrátka nepředvídatelná a neuvěřitelně čtivá kniha, kdy člověk nemůže přestat obracet strany! Můžu jedině doporučit :)

30.08.2015 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Tato kniha vlastně ani nepotřebuje žádné hodnocení... Je to pravdivý příběh a to už mluví za vše. Dívka si prožila neuvěřitelně těžkým obdobím. Kniha mě hodně donutila k zamyšlení a myslím, že i přes veškeré starosti, které lidé mají si pak hodně rychle přehodnotí pohled na svůj vlastní život. Někdy může být i daleko hůř. Autorku neskutečně obdivuji, já sama si nedokážu představit islámský život.

16.06.2015 5 z 5

Intenzita Intenzita Dean Koontz

Neodtrhla jsem se!:) Za tohle dílo dávám všech 5 hvězdiček.

24.12.2014 5 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

U tohoto autora jsem začínala právě touto knihou a pak už jsem přečetla snad všechny.:) Miluju tohoto autora,jeho styl psaní a hlavně to jak každá kapitola končí něčím tak zajímavým, že prostě musíte pokračovat dál.Kniha mě velice bavila. Hlavní hrdina Mitch mi byl velice sympatický!

24.12.2014 5 z 5

Víkend plný viny Víkend plný viny Sandie Jones

Spíš rodinné drama než thriller, ale dobře se to četlo, stránky ubíhaly, za mě dobrý! :))

16.05.2023 4 z 5

Playlist Playlist Sebastian Fitzek

Už jsem od autora četla knihy, které mě do děje vtáhly více. Nicméně i tato stojí za přečtení a na hodnocení jí to vůbec neubere. Fitzek nikdy nezklame.

11.12.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Typický styl psaní Patrika Hartla, který mám tak ráda a díky kterému se jeho knihy čtou úplně samy. Nicméně i když se to četlo rychle, stejně si myslím, že příběh mohl být kratší. Ačkoliv mám autorovo knihy ráda, tuhle hodnotím jako nejslabší...nevím, jakoby mi chyběla nějaká větší zápletka, když už má kniha tolik stran. Konec byl ale moc hezký :)

07.12.2021 3 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Nebylo to špatné, dobře se to četlo, ale žádná hitparáda to teda nebyla.. za mě jen obyčejné rodinné drama, které hodně brzy zapomenu. Neustále jsem čekala až se tam začne něco dít, ale stalo se tak jen v určitých částech knihy.. spíš mi přišlo, že autorka vařila z vody....

16.10.2021 3 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Ze začátku mě děj vůbec nebavil a knihu jsem chtěla odložit. Něco mě ale nutilo číst dál a udělala jsem dobře. Zhruba od poloviny se to rozběhlo tak, že jsem naopak nemohla přestat číst. V knize je dokonale popsaná atmosféra, prostředí a spousta dalšího. Byly chvíle, kdy jsem si říkala, proč tam ty lidi sakra jsou?! Čtení ale místy není vůbec lehké, někdy mi to dokonce připomínalo koncentrák....

11.04.2021 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

U této knihy se vlastně celou dobu skoro nic nedělo... čekala jsem na nějaký obří zvrat, nebo alespoň na něco co by mi blíže řeklo o čem ten příběh vlastně je. Nicméně kniha se četla tak dobře, že jsem se vlastně celou dobu nenudila. Úplně na konci zvrat samozřejmě nastane, ale tak nějak jsem ho trošku čekala.

10.10.2020 4 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Upřímně jsem trochu zklamaná. Čekala jsem napínavý thriller, který bude popisovat věznění oné dívky. Bohužel takových pasáží tam je opravdu jen pár, jinak se děj odehrává tzv. “poté”. Čtivé to je, ale bohužel to nesplnilo má očekávání.

29.07.2020 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Judith McNaught

Zkrátka dokonalý příběh!!

15.06.2020 5 z 5

Host Host Andreas Winkelmann

Za mě taková klasická detektivka, nezklamala ani neohromila. Autor píše čtivě, takže i když mě samotný obsah knihy moc nebavil četla jsem dál a chtěla vědět jak to dopadne.

19.05.2020 3 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Musím uznat, že příběh je napínavý už od samého začátku, což zažiji u málokteré knihy. O to víc napětí bylo v průběhu dalších 200 stran, kdy jsem se od knihy nemohla odtrhnout a stále chtěla vědět co bude dál. Kdyby byl dle knihy natočen film, vůbec bych se nezlobila. :) Autor u mě získává místo u oblíbených :)

13.11.2018 4 z 5

Paříž: Katakomby Paříž: Katakomby Jeremy Bates

Les sebevrahů mě bavil.. tak nějak jsem byla furt napjatá jak to vlastně celé je a kdo tam vlastně vraždí. Stejné nadšení jsem však u Katakomb nesdílela... chvílemi mi to přišlo jak z nějakého béčkového hororu. Co ale musím autorovi uznat je to, že píše opravdu dobře a čtivě... motivem je velice podobná Lesu sebevrahů, akorát tato kniha pro mě zkrátka neměla už takový spád.

21.10.2018 3 z 5