Terka18 Terka18 komentáře u knih

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Název knihy pro mě byl jako magnet. Knihy od autorky mám moc ráda a většinou je přečtu během pár dnů. Ale taky mi něco chybělo. Ta jiskra, to co by mě pohltilo a nepustilo. Název mi poskytl hromadu nápadů, jak to bude vypadat. Ale nakonec jsem lehce zklamaná. Je to příjemná oddechovka.

01.08.2021 4 z 5

King King T. M. Frazier

U této knihy je těžké napsat hodnocení, abych vyjádřila přesně pocity, které ve mně vyvolala. Ze začátku jsem si říkala, co to je, že to určitě nedám. Tolik vulgarismu, řeči která je mi proti srsti. Prostě ne. Nakonec jsem si řekla, že ty slova budu přeskakovat a dočtu to. Dočetla jsem a určitým způsobem mě kniha chytla a přivedla na spoustu myšlenek. Nějakým způsobem se mi King líbil a jiným jsem ho nemohla ani vystát, asi tak jako hlavní hrdinka. Nakonec jsem dočetla a jsem ráda, i když takový konec jsem teda nečekala a ráda bych věděla jak to dopadne. Třeba se dočkáme pokračování v češtině.

10.01.2021 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Příběh je poutavý a dost zajímavá myšlenka na psaní. Někdy mi při čtení nebylo dobře z toho co jsem četla. Ale něco tomu ještě chybělo, hlavní hrdinka a její rodina mi byli nesympatičtí. Děti hlavní hrdinky příběhu mi byly až protivné a to mi kazilo čtení. Chtělo by to celkově příběh napsat ještě víc poutavěji.

25.11.2020 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Mně se příběh moc líbil. Není to nic náročného, jestli hledáte knížku, která vás chytí a nepustí, tak toto to nejspíš nebude. Ale jako pohodové čtení u kterého se zasmějete, u vtipných scén a i jen usmějete u krásných scén, je to parádní. Já jsem si JJ zamilovala a i Bruce a Bena. Prostě ti chlapy jsou super. A celkový příběh je prostě nenáročný. Plyne velice rychle a plynule. U žádné kapitoly jsem se nenudila.

18.09.2020 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Po delší době super knížka, která se četla sama. Žádné zbytečné natahování a prodlužování. U knížky jsem se nasmála a na konci i brečela a fandila hlavním hrdinům, ať to dobře dopadne. Určitě se ke knize vrátím. Hlavní hrdiny si nejde nezamilovat.

30.08.2020 5 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Lepší než první díl, více akce a napětí a chcete vědět víc a víc. Jen škoda, že teď čekat na další díl.

20.10.2019 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Na knížku jsem byla zvědavá, čekala jsem trošku víc. Nemůžu říct, že by mě kniha úplně pohltila a nemohla se odtrhnout. Od druhé poloviny, to začalo být zajímavější a když knihu dočtete chcete další díl, protože chcete vědět víc. Zajímavý námět, jen jsem čekala kapánek víc.

17.10.2019 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Od knihy jsem očekávala víc. Trošku zklamání, sice jsem ji rychle přečetla, ale nebylo to ono, že by mě to pohltilo a nepustilo. Nejvíc mě to bavilo tak za půlkou do konce knihy. A to není ono.

08.07.2019 2 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Za mě osobně byla knížka skvělá, přečetla jsem ji během třech dnů. Mělo to spád, krátké kapitoly, dobrý námět příběhu. Od začátku jsem měla tušení kdo to je, ale i tak to bylo občas zavádějící. Skvělý příběh.

30.04.2019 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Od knížky jsem čekala malinko víc než mi dala. Něco mi v příběhu scházelo. Více napětí, trošku víc akce nebo větší touha hlavní hrdinky, zjistit pravdu.. Nevím přesně co. I přes to se mi kniha líbila, i když jsem měla problém se ze začátku začíst, ale od 100 strany už to šlo dobře. Za mě dobrý průměr. Nebyla jsem vyloženě zklamaná, ale ani ne nadšená.

13.12.2018 3 z 5

Příjemná oddechovka. Nic náročného a trošku na pobavení, těm kteří mají rádi Gilmorky se kniha bude líbit.

19.11.2018 4 z 5

Návraty domů Návraty domů Debbie Macomber

Kniha se mi moc líbila, byla oddychová, ale velice pěkná. Nic mi v ní nechybělo, hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila. Pro mě opravdu moc povedený příběh lásky.

16.02.2018 5 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Na knihu jsem se moc těšila a očekávala od ní docela dost. Naneštěstí mě zklamala, ze začátku mě kniha moc nebavila až ke konci jsem se docela začetla. Zajímavý námět a dověděla jsem se něco nového, ale prostě jsem čekala víc.

06.01.2018 2 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Kniha mě osobně moc zklamala. Čekala jsem daleko více, podle anotace a hodnocení čtenářů. Nakonec jsem ji dočetla až do konce, ale kdybych měla říct o čem je tak to dokážu pár větami. Dávám jednu hvězdu a to pouze za ten neokoukaný nápad autorky.

26.12.2017 1 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Autorka umí moc krásně psát. Knížka nádherná, postavy byly super, úplně všichni, jen bych byla trošku ráda, kdyby tam byl Brennan více, ale to je pouze maličkost. Knížka se čte sama, nemám žádnou výtku, další moje oblíbená knížka, ke které se budu strašně ráda vracet. Neváhejte čtěte.

10.12.2017 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Příjemné nenáročné zakončení. Poslední díl bych považovala spíše za odpočinkovou četbu. Bylo to zajímavé,číst jak pokračoval Willuv život a co mu pomohlo.

27.11.2017 5 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Super povídky, které utlumí zvědavost čtenářů, které zajímá, co se dělo s ostatními během výprav Willa s Haltem. Krásná knížka a pro mě by se dala považovat i jako poslední ze série, spousta věcí se vyřešila a nic nezůstalo otevřené.

18.11.2017 5 z 5

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

Knížka nebyla špatná, ale moc zdlouhavá. Klidně bych některé kapitoly zkrátila, připadalo mi, že to autor trošku moc natahuje. Pořádně jsem se začetla až tak od poloviny. První polovina mě zrovna nebavila, až potom se to rozjelo.

01.11.2017 3 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Jak už samotný název napovídá, lze očekávat zajímavou zápletku. Co se s Haltem stane a jak se situace vyřeší. Tento díl byl velice povedený. Zápletka super a když se Halt dostane do potíží, tak jak jí zbývající postavy vyřeší, skvělý. Trošku jsem čekala co Horác provede, ale i tak mě to moc bavilo. Jen doufám, že zbývající díly budou pořád tak dobré.

08.10.2017 5 z 5

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Čekala jsem, že to bude skvěle navazovat na předchozí díl a taky že ano. Vše se rychle odvíjelo, mělo to rychlý spád a ani chvilku jsem se nenudila. Jo občas jsem měla zmatek v jednotlivých postavách, ale žádná hrůza. Ještě, že všechno dopadlo, tak jak to dopadlo.. Více prozrazovat nebudu, jen si to přečtěte sami a uvidíte.

10.09.2017 5 z 5