Terka18 Terka18 komentáře u knih

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Velice povedený i druhý díl. Škoda těch chyb a překlepů, to mi trošku zkazilo dojem, ale nemůže to zkazit celý krásný příběh.

14.05.2015 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Knížka není vůbec stejná jako ty co jsem četla. Není to žádná úžasná romantika. Ano je tam taky, ale neodvíjí se kolem ní celý příběh. Knížka mě nadchla tím, jak byla pojata. Ukázka toho, jak se lidé chovají a vyvíjí v životě a jak se dokáží chovat. Knížka mě uchvátila a ráda se k ní vrátím. Jen doufám, že poslední díl, dopadne dobře.

13.05.2015 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Krásná knížka, Sparks prostě umí psát úžasně. Dojemný příběh, plný lásky a obětování. Naštval mě samotný konec, ale to se dalo od Sparkse už čekat..... Jedním slovem krása.

09.05.2015 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Druhý díl? Měla jsem obavy, zda jej číst nebo ne. Ale nemůžu říct, že by jsem udělala chybu, když jsem se do něj zakousla. Nebylo to zklamání, bylo to perfektní!! Jo první díl je krapet lepší, ale ani tento není špatný, přečetla jsem ho rychle a nelitovala jsem. Naprosto mě pohltil. Úžasné, romantické, procestované- ne jako v prvním díle, ale líbila se mi.

04.05.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Pro mě, je tato kniha od autorky nejslabší. Nemohla jsem se vůbec začíst, až od poslední třetiny knížky, se to pro mě rozjelo a konečně se začalo něco dít. Není to vyložené špatná kniha, příběh je pěkný a především prostředí kde se odehrává, ale čekala jsem od ní daleko víc. Čekala jsem poutavější příběh, jako předchozí dvě knihy od autorky.

30.04.2015 2 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Jak začít. Prvních pár stránek jsem měla menší problém zvyknout si na to jak se v příběhu mluvilo, ale netrvalo to dlouho a pak jediné slovo = Paráda. Je to nádherná knížka u které jsem se zasmála, ale chtělo se mi i brečet. Spousta citů, prostě a jednoduše krásná romantika. Pokud jste trošku citlivé a hlavně snílkové a romantické duše, tak se vám bude rozhodně líbit. Pro mě osobně, další knížka, která má krásný příběh. Jen přemýšlím, jestli si mám koupit i druhý díl nebo zůstat jen u tohoto. :)

22.04.2015 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

První kniha, kterou jsem nedočetla. Prostě to nešlo, pokoušela jsem se začíst, ale absolutně ne. Tato kniha mi nesedla. Moc jsem se na ni těšila a čekala jsem krásný příběh, ale bylo to pro mě velké zklamání.

31.03.2015

Losing it Losing it Cora Carmack

Super knížka. Strašně moc se mi líbila. Jo dalo by se říci oddychovka, ale pro mě je to další z mála knížek, které mi pomohly si něco uvědomit a moc ráda se k ní vrátím. Krásná romantika a i chvilky pro zasmátí. Báječný příběh. Těším se na další knížky od autorky.

29.03.2015 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Super knížka, přečtená během rána. Zasmála jsem se, prostě fajn oddechovka, která se čte rychle. Knížka se mi líbila, tak jako všechny od spisovatelky.

14.03.2015 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Zajímavá knížka - pro mě, takovou jsem četla poprvé. Děj jel od začátku, nepřipadalo mi, že by se to někde zadrhlo a nudila jsem se. Ale zase na druhou stranu, to pro mě není jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Dobrá oddechovka. Vyvolala ve mě chuť cestovat, tak jako hlavní hrdinka, a hodně otázek.

11.03.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Pro mě hezká knížka, ale ne taková, že by jsem ji musela číst pořád, že by jsem ji nemohla odložit. Hezký příběh, neříkám, že ne. Zase něco nového, co jsem ještě nečetla. Zasmála jsem se, ale i slzy do očí přišly.

28.02.2015 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Na knížku jsem se hodně těšila,ale teď nevím jak přesně napsat to, co cítím po jejím přečtení. Není špatná, ale pro mě není ani jedna z těch po které sáhnu znovu. Měla jsem ze začátku problém se začíst, různé postavy a jejich osudy a knížka pro mě začala být zajímavá až od poloviny, po přečtení dopisu. Takže od poloviny knihy, se děj rozběhl pro mě. Nakonec knihy dopadla zajímavě a nejvíc na knize se i líbil epilog, ale celkově trošku zklamání.

19.02.2015 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pro mě byla knížka skvělá, přečtená za jeden večer. Zasmála jsem se u ní, dialogy super. Zlepšila mi náladu. Ano, dalo by se říci oddechovka, nic nenáročného, ale přece takové knížky jsou super. Určitě si ji přečtu znovu.

06.02.2015 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Jak popsat dokonalost knihy? Když jsem četla první díl Bez naděje, nevěřila jsem, že i druhý díl bude tak úžasný. Nečetla jsem je hned po sobě, druhý díl jsem četla s docela velkým časovým rozestupem, ALE PÁNI. Knížku jsem přečetla jedním dechem, skvěle popsáno, jak se cítil Holder v jednotlivých situacích. Vše co nebylo v prvním díle, bylo tady a zaklaplo vše do sebe. Naprosto úžasná série.

27.12.2014 5 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Hezká kniha, pro mě trošku oddechovka, ale stejně jsem musela číct a číst, aby jsem věděla jak to dopadne. Krásný konec a pro mě lepší něž Zapisník...

25.12.2014 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Na knihu jsem byla hodně zvědavá. Když jsem začala, myslela jsem, že ji ani nedočtu. To by byla ale velká chyba, nakonec je to superová knížka. Jsem moc ráda, že jsem začátek přelouskala, protože od první čtvrtiny knížky to stálo za to. Neváhejte a neodkládejte ji. Stojí za to!

23.12.2014 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Úžasné! Colleen je super autorka, knížka přečtená jedním dechem. Colleen ukázala, že poezie není vůbec tak špatná, jak si spousta lidí myslí, některé básničky byly skvělé.
Poutavý příběh už od začátku knihy. Občas mi vhrkly až slzy do očí.
Neváhejte, stojí za to si ji přečíst!

02.12.2014 5 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Pro mě byla knížka naprosto úžasná. Nic takového jsem od ní nečekala. Spojení mezi koněm a lidmi-naprosto úžasné! Film jsem neviděla takže nemůžu srovnávat, ale knížka je krásná.!

29.09.2014 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Ze začátku jsem měla trošku problém se začíst, ale pak to bylo super. Nemohla jsem knížku odložit. Velice poutavý příběh, alespoň pro mě.

31.08.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Naprosto užasná knížka, když sem si ji brala do rukou nečekala jsem, že mě tak pohltí, že se od ní nebudu moct odtrhnout. Neuvěřitelně silnej příběh se štastným koncem. Pokud přemýšlíte, že si ji koupíte, tak neváhejte a kupte si ji, stojí za to.

19.08.2014 5 z 5