terijans - Příspěvky

Žítkovské bohyněŽítkovské bohyněK. Tučková

Na knihu jsem slyšela ódy, autorka je mi sympatická, ale bohužel jsem nedočetla, nebavilo mě to vůbec. Téma samotné je ovšem velmi zajímavé.

Hrdý BudžesHrdý BudžesI. Dousková

Tuto knihu můžu číst pořád dokola!

BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Kniha se mi líbila, dobré čtení a dobrý nápad všechny osudy propojit.

Jedna želva za druhouJedna želva za druhouJ. Green

Asi nejlepší z Greenových knih.

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku KostkaAristokratka a vlna zločinnosti na zámku KostkaE. Boček

Připomnělo mi to skvělý první díl, tento byl taky skvělý. Opět jsem se několikrát zasmála nahlas!

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. Paris

Kniha mě nadchla, přestože nejsem fanouškem thrillerů, jen konec byl příliš strohý, přečteno za den.

Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debilDeníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debilD. Landsman

Knihu jsem měla přečtenou asi za čtyři dny. Bavila mě, i když někdy už hraničila s absurditou. Mám ráda humor pana Landsmana. Hodnotím třemi hvězdičkami.

Má lady JaneMá lady JaneC. Hand

Milé, pohádkové, vtipné, četla se mi dobře.

Losos v kalužiLosos v kalužiM. Lukášková

Skvělá oddychovka, která vzala za srdce. Pěkná kniha.

P.S.P.S.A. Geislerová

Dobrá oddychovka vhodná třeba na léto.

Šlehačková oblakaŠlehačková oblakaT. Salte

Kniha mě moc neoslovila, Terezin blog čtu, ale tady prostě nebylo, nic, co by mě přinutilo se ke knize ještě jednou vrátit. Trošku zklamání, ale vyzdvihnu popis norského života.

Autismus & ChardonnayAutismus & ChardonnayM. Selner

Pana Selnera sleduji i na Twitteru, kde jsem se o knize vlastně dozvěděla. Je to kniha smutná, dojemná, veselá i hluboká, přečetla jsem za jeden den. Skvělý počin!

Továrna na snyTovárna na snyA. Songe (pseudonym)

Čtu blog Anie, knížka pro mě byla spíše takovým shrnutím všeho, co jsem věděla, ale hezké čtení to bylo, to zase jo.

Kočky útočíKočky útočíS. Andersen

Proč jsem o tomto dílku nevěděla dříve? Jednoznačně pět hvězdiček!

Dospelosť je mýtusDospelosť je mýtusS. Andersen

Trefné, milé, vtipné=super.

Ubulená hromádka štěstíUbulená hromádka štěstíS. Andersen

Dospělost je mýtus mi přijde lepší, ale i tento komiks je super.

Deník bulimičkyDeník bulimičkyD. Fey

Kniha měla jak dobré, tak špatné pasáže, konec jsem nedočetla, nicméně si cením toho, že šla autorka s kůží na trh.