Jeď dál!

Možná bychom sem už nemuseli nic psát, protože představovat Austina Kleona našim čtenářům je nejspíš zbytečné… Ale my se tak těšíme! Pojďme si to raději shrnout: novinka plná kreativního povzbuzení pro chvíle, kdy si myslíte, že už nikdy nic nevytvoříte, protože nápady došly, vyšla v originále letos v dubnu. Ve svých předchozích knihách – Kraď jako umělec a Ukaž, co děláš! (obě jsou mimochodem bestsellerem jak podle New York Times, tak i dle nás), nám Austin Kleon ukázal, jak objevit svou kreativitu a jak o sobě dát vědět světu. Nyní nabízí to nejdůležitější: deset pravidel, jak o kreativitu nepřijít, zůstat soustředěný a věrný sám sobě – a to celoživotně. Tvořivost není rovná cesta s jasným začátkem i koncem, ale spíše smyčka. Kniha je vtipným návodem na to, jak se v různých odbočkách naší práce a tvorby neztratit, jak nesejít z cesty a mít správně nastavený cíl. Austine, děkujeme, těšíme, jedeme dál!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413917/jed-dal-Dok-413917.jpg 4.613
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Jan Melvil

Keep Going: 10 Ways to Stay Creative in Good Times and Bad, 2019

Kniha Jeď dál!

Alena_S
včera

Líbila se mi víc než předchozí. Zase jednou kniha, z které mám dojem, že by si ji měl přečíst každý, ať už se zájmem o uměleckou tvorbu, nebo bez. Čte se sama a jsou v ní myšlenky, které jsou vám jasné, ale nikdy není na škodu si je připomenout.

kitja
18. listopadu

Austin Kleon mne v každé knize motivuje a povzbudí jak nikdo jiný. I Jeď dál je zase krásným přehledem toho, jak být kreativní a na co se soustředit a co neřešit. Spousta mouder a citátů a nápadů.

orson
08. listopadu

Formát stejný jako předchozí dva díly, ale na mě byl ten obsah moc řídký :( možná, kdyby to byl jeden blogový příspěvek... Předchozí knihy autora mi sedly mnohem mnohem více.

terijans

Klasická Kleonovka :)