Jeď dál!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Možná bychom sem už nemuseli nic psát, protože představovat Austina Kleona našim čtenářům je nejspíš zbytečné… Ale my se tak těšíme! Pojďme si to raději shrnout: novinka plná kreativního povzbuzení pro chvíle, kdy si myslíte, že už nikdy nic nevytvoříte, protože nápady došly, vyšla v originále letos v dubnu. Ve svých předchozích knihách – Kraď jako umělec a Ukaž, co děláš! (obě jsou mimochodem bestsellerem jak podle New York Times, tak i dle nás), nám Austin Kleon ukázal, jak objevit svou kreativitu a jak o sobě dát vědět světu. Nyní nabízí to nejdůležitější: deset pravidel, jak o kreativitu nepřijít, zůstat soustředěný a věrný sám sobě – a to celoživotně. Tvořivost není rovná cesta s jasným začátkem i koncem, ale spíše smyčka. Kniha je vtipným návodem na to, jak se v různých odbočkách naší práce a tvorby neztratit, jak nesejít z cesty a mít správně nastavený cíl. Austine, děkujeme, těšíme, jedeme dál!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413917/big_jed-dal-Dok-413917.jpg 4.278
Žánr:
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Jan Melvil
Originální název:

Keep Going: 10 Ways to Stay Creative in Good Times and Bad, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Jeď dál!

ChrisBlack
16.02.2022

Knihu jsem začala číst, kvůli úkolů do jednoho předmětu a závěrečnému projektu.
Původně jsem byla lehce skeptická, ale ukázala se jako užitečné a přínosné čtení.
Kniha je velmi dobře napsána a četla se prakticky sama.
Obsah je složen z praktických rad a příkladů, které člověka donutí se nad některými věcmi zamyslet a třeba i něco změnit.
Pro mě velkým přínosem jsou minikomiksy, které podtrhují témata řešená v jednotlivých kapitolách. A i milovníci citátů si zde přijdou na své, kniha je jimi přímo nabitá.

roso.mak
19.01.2022

Motivační knihy většinou dost nesnáším, kvůli přemíře obsahu. Jako by si autoři mysleli ,že když nerozvedou svoji myšlenku do posledního filozofického blábolu, tak je nikdo nebude brát vážně. Jsem ráda že existuje autor, který se na to vyprd. A i když je tahle kniha rozhodně nejslabší z jeho děl, stále oceňuji jeho smysl pro stručnost.


Ailee
03.01.2022

Tahle kniha mi tentokrát nesedla. Některé věci se opakovaly oproti předešlým autorovým knihám. Už se asi na toto téma vyčerpal

jaroiva
03.10.2021

"Udržuj pořádek v náčiní a nepořádek v materiálech!"

Jonna
08.11.2020

Knihy od A. Kleona mě vždy nabijí tvůrčí energií, a možná že tahle je zatím nejlepší, kterou napsal. Budu ji mít stále po ruce.

Randyz1986
07.11.2020

Velmi uklidňující a povzbuzující kniha.

Temný snílek
29.09.2020

Líbí se mi všestrannost rad, že se kniha dá aplikovat na různé tvoření. Sice je psána pro psavce, tedy spisovatele, blogery, básníky i umělce, ale využít ji může každý. Je tu mnoho dobře mířených rad do života, protože kreativita není jen umění, ale také způsob vyjadřování sebe samotných. Bez fantazie a tvoření by se život stal dosti chudým a nudným.

zdendaz
14.05.2020

Jako obvykle skvělá kniha. Málo slov, ale velmi výstižné.

1