Krkavčí matka?

„Takhle blbej název? To je marketingová sebevražda,“ řekl kdysi začínající blogerce Veronice Hurdové její kamarád marketér. Jeho prognózy se nenaplnily. Blog Krkavčí matka se za tři roky stal nejčtenějším českým blogem o mateřství. Je ale Veronika skutečně krkavčí matka? Nebo je to další z vtípků téhle držkaté holky? Své tři děti vede laskavě a s respektem, zároveň si ale pozorně všímá všech těch komických situací, které s sebou mateřství každý den přináší. Její myšlenky dnes inspirují a baví desetitisíce čtenářů. V roce 2016 získala Křišťálovou lupu v kategorii One (woman) show. Výběr toho nejlepšího držíte právě v rukou. Aniž by v tom byl záměr, jdu celý život mimo hlavní proud. Na rozdíl od svého patnáctiletého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marján a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog a FB Krkavčí matka. Miluju les, nohy v teple a svého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/353073/krkavci-matka-F9S-353073.png 3.543
Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Dcera sestry

Kniha Krkavčí matka?

Atisa

Taková rychlovka, ale kniha se mi líbila. Ujistila mě, že nemít vše perfektní není špatně, pro dítě je to vlastně pozitivum. Zajímavé pohádky na konci knihy.

PetraDamianova
17.12.2018

Veroniku Hurdovou jsem předtím neznala a knížka se mi dostala do ruky náhodou. Přečetla jsem ji jedním dechem, hodně se u ní nasmála, příjemně uvolnila, ale zároveň se donutila i trochu zapřemýšlet. Doporučila bych ji všem, kdo by rádi měli děti, ale bojí se, jestli to zvládnou, protože všude slyší, jak je rodičovství náročné, co všechno se musí, nesmí, mělo by se... Veronika bere každodenní situace s humorem, nelakuje je na růžovo, ale ani se z nich nehroutí a vzhledem k tomu, že úspěšně vychovává tři děti, ví, o čem mluví.

Ellis
17.10.2018

Slabé, velmi slabé, takové po americku. Zestručněno do bodů, samá fotka, jak tu už někdo napsal. Kdo jsste četli blog či sledujete na fb, nemusíte číst natož kupovat.
A ono chlubit se tím, že mám unudlené, špinavé děti...no já vím, má to upozornit na to, že se nic nemá přehánět. A tohle určitě jistou cílovou skupinu matek, které mateřství nijak nebaví, osloví. A bude se to prodávat že jo.

čohynka
31.08.2018

Jak už sama spisovatelka v úvodu píše, tato knížka je taková ta "best off" - to nejlepší ze všech jejich knih... Mě se ten nápad líbil, připomněla jsem si tím to nej, co napsala.. :D

zelena_zabicka
21.07.2018

Jsou to takové jednoduché návody na rodičovství, psané vtipnou a údernou formou. Textu je poměrně málo, zato je tu hodně obrázků a fotek. Na konci jsou moderně převyprávěné pohádky a pár obrázkových básniček. Moc mě to nezaujalo, ale přelouskáno během chvilky. Od této známé blogerky jsem čekala víc.

zlinissi
18.07.2018

Odlehčené čtení o výchově a zachování si zdravého rozumu... nečekejte nic hlubokého, je to spíše takové naťuknutí klasických témat mateřství...na závěr pár moderních pohádek a básniček s ilustracemi.

saruse
13.07.2018

Sympatické tím, že autorka mezi řádky, ale i přímo radí: vraťme se při výchově k přirozenosti, k selskému rozumu, i instinktům a intuicím a užívejme si život se svými dětmi takový, jaký je, se vším všudy. Velmi příjemný styl rad rodičům. :-)

Veru.Viti
11.07.2018

Kniha se mi nelíbila. Rozumím myšlence, ale nelíbí se mi styl, jakým je to psáno. Kdyby to bylo povídavé o zkušenostech, tak možná. Ale psáno vše jako deset způsobů jak budete..., pět rad jak udělat, ... To se mi nelíbilo.