Zádušní mše za hraběnku přehled

Zádušní mše za hraběnku https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66008/bmid_zadusni-mse-za-hrabenku-2sr-66008.jpg 4 125 125

Když v sedmdesátých letech dvacátého století dožene správcovou zestátněného zámku dopis bývalých majitelů, netuší, co jeho otevřením spustí. Jak může jedno posmrtné přání navždy ovlivnit životy druhých, co způsobí další dopis, tentokrát s ministerskou hlavičkou, a kam až může člověka dovést snaha splnit úkol, o který byl požádán? Zádušní mše za paní Sofii a její příprava v době, která podobným aktivitám není zrovna přátelsky nakloněna, mohou mít po mnohé její iniciátory nedozírné následky....... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zádušní mše za hraběnku. Přihlašte se a napište ho.

PetraBery
25.04.2024 3 z 5

Útlá knížka o nelehké době, o vyvlastnění majetku a snaze o splnění posledního přání. Čte se to lehce, ale téma lehké není.

Lucissia
19.12.2023 5 z 5

A mně se to líbilo moc. I styl vyprávění, chvíli z pohledu Johanky, chvíli z pohledu vyprávěče... Právě tenhle rozměr to krásně doplňoval. Pět hvězd za příběh i za zpracování. :-)

medlovice
06.12.2023 5 z 5

Smutné, bolestně smutné, nechtěla bych tento život prožit. Výstížně napsané, jaký dopad mělo znárodnění na život lidí, kolik se najednou objevilo sviní, kteří donášeli a přitom jen převlékli kabát a jak dokázali škodit a týrat. Jsou žel, pořád mezi námi. Výborně napsané , velmi čtivé , vtáhne do děje.
Velká škoda této úžasné knihy, koupila jsem ji v bazaru DK za třicet korun a dala mi tolik .Doporučuji.

Knižní novinky (11. týden)

10.03.2019

Kniha Zádušní mše za hraběnku v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x