TerezR TerezR komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Pribeh knihy fajn, ale vsuvky z pohledu "Smrtky" me spis obtezovaly.

28.04.2021 4 z 5

Pád Pád Simon Mawer

Horolezecky zacatek me strasne nudil, ale stacilo vydrzet a pribeh se rozjel.

16.12.2020 3 z 5

Proměněné sny Proměněné sny Petra Dvořáková

Bude to asi ode me zle, ale cele to bylo jako cist zapisky od lidi v psychiatricke lecebne.

03.09.2020 1 z 5

Muzeum zkamenělin Muzeum zkamenělin Margaret Atwood

Nechtela jsem to vzdavat, ale tohle bylo trapeni od zacatku do konce. Snad mi od autorky sedne lepe jina kniha. Tohle byla moje prvni.

05.08.2020 1 z 5

Flyboys Flyboys James Bradley

Uff tohle bylo dost narocne. Nejvetsi pridanou hodnotou knihy je asi vysvetleni mentality/fanatismu japonskych vojaku i civilistu v te dobe. Krome toho, spousta zajimavych detailu a pribehu, ktere musely stat roky zkoumani a prace.

28.10.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Perfektni, jako obvykle. Propracovany pribeh do posledni tecky.

07.10.2019 5 z 5

Nazdar, vitamíne Nazdar, vitamíne Rachel Khong

Chci moc, kdyz ocekavam nejaky konec pribehu? Cteni mile, ale vlastne uplne zbytecne.

11.09.2019 2 z 5

Nový čas Nový čas Ida Jessen

Az do konce jsem cekala na neco, co nikdy neprislo.

18.08.2019 2 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Moje prvni kniha od autorky. Trvalo mi, nez jsem si zvykla na ten styl psani, ale pak uz to slo hltave az do konce :)

06.06.2019 4 z 5

Krycí jméno Verity Krycí jméno Verity Elizabeth Wein

Pribeh zen z leteckeho prostredi za druhe svetove me neskutecne bavil. Ale asi je treba k tomu mit nejaky vztah. Napinave, ctive, zajimave. Vychazi z ruznych opravdovych pribehu a faktu.

21.04.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Napinave az do konce. Moc jsem si to uzila! Skvele vypraveni, tema valky a okupace me dost bavilo, stejne tak postupne prochazeni generacemi. Za me jeste lepsi, nez autorcina kniha Hana.

26.03.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Miloucka oddechovka nezklamala.

19.03.2019 5 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Cetla jsem v anglictine, z duvodu procviceni jazyka, proto jsem to chtela za kazdou cenu docist do konce. U prostredni casti knihy jsem ale doslova trpela. Vlastne mi ani neni jasne jak je mozne tolik stranek zaplnit pouze komentovanim sveho dusevniho stavu v souvislosti s nabozenstvim a vsemi temi nehmatatelnymi ezo vecmi. Pro me, jako zatvrzeleho ateistu, to proste nebyl dobry vyber.

24.09.2018 2 z 5