Tereyciiik Tereyciiik komentáře u knih

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Pro mě zatím nejlepší kniha. Vážně moc vtipná, nabyta hláškami a radami, jak na chlapy. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout, jelo to pěkně už os začátku, což jinak v jejich knihách moc není. I hkekosladky konec se dá překousnout, kdyz ho vezmete s nadsázkou. Každopádně se těším na další knihu. Nikdy neurazí a vždy zvedne náladu.

17.01.2021 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Další fantastický dil. Řekla bych, že se autorka díl od dílů zlepšuje. Asi jsem opožděně, ale netušila jsem přesně, kdo by to mohl být, podezirala jsem každého druhého :-D a popravdě se ani o to moc nesnažím, pak si konec vychutnam o to víc. Nikdy bych se nechtěla dostat do potíží jako Bea, ktera je zažívá pořád, ale umět zachovat klid a chladnou mysl, to je záviděnihodné. Už se těším na další díl.

09.01.2021 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha se mi moc líbila, ale nebyla tak strašidelna jako předchozí díl, ale vynahradila to skvělým dějem a pro mě pěkným koncem. Na těchto duchařskych knihách mám ráda obzvlášť ty konce, protože ať je dej jakýkoliv, konec je vždy pěkný, at dopadne tak či onak. Pro mě z jejich zatím 4 knih byla nejlepší "Přízraky domu Carrow". Každopádně těším se na další knihu.

16.12.2020 4 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Celkem vtipná a zábavná knížka se zajímavým příběhem. Trochu mi to připomnělo Univerzální uklízečku. Slabší kniha od této autorky, ale na novou se určitě těším. Po těchto knihách sáhnu vždy, když potrebuju přijít na jiné myšlenky nebo po jiné, strašidelne (:-D) knize.

09.12.2020 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Pane jo, zase jsem se pěkně bála. Další pěkná, nebo spíš pěkně strašidelna knížka, co se vážně nedá číst večer. Na této knizce mi nevadilo zhola nic, chvilku tedy trvalo se zacist, než se příběh trochu rozjel, ale pak to byl pěkný hukot. Pěkný příběh, barvite a zcela realizovaně popsány. Já být na jejím místě, dávno lezim rozcupovana na podlaze ve sklepě. A kocourek, ten tomu dodal korunu. Už se (ne) těším na posledni z jejich knih.

04.12.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Asi se mnou nebude spousta čtenářů souhlasit, ale mě se kniha líbila od začátku do konce. Musím říct, že jsem se bála celou dobu, hned od první kapitoly. Ráda čtu večer před spaním, ale tuto knihu jsem nemohla. Líbilo se mi vše, od hlavních hrdinů, příběhu až po duchy. Tato spisovatelka mě vážně začíná bavit.

01.11.2020 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Určitě se budu opakovat ale...
Dokud jsem nedočetla do konce, byla jsem napnutá jak kšandy. Příběh byl neotřelý a napínavý, s pěknou duchařskou tématikou, občas jsem se i vážně bála :-)
Ale bohužel ten konec. Nebyl to takový vrchol, jaky jsem čekala, po přečtení takové knihy. Ale moc se mi líbila hlavní hrdinka, které nebyla hloupá, jak to v takových knihách většinou je a také, že si nenechala nic nabulikovat a měla vlastní rozum a tomu fandím.
Celkově kniha byla pěkná a pouštím se do další.

29.10.2020 4 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Moc se líbilo, bylo to víc romantické, ale i tak super. Nemohla jsem se odtrhnout a vždycky jsem se moc těšila, az se k ní vrátím a konečně zjistím, jak to všechno je a jak to dopadne. Další pěkná "SRDCOVKA"

26.10.2020 5 z 5

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Výborná!!
Že začátku jsem si říkala, zda vůbec čtu Fielding, ale pak jsem zjistila že ano, a že je to pecka. Osudy žen, které nemělo nic rozdělit. Konec jsme už jen hltala. Je poznat, že kniha patří mezi první díla, ale určitě stojí za přečtení. Mám všechny její knihy a nelituji.

03.10.2020 5 z 5

Zahrada nových začátků Zahrada nových začátků Abbi Waxman

Moc se mi to líbilo, krásná oddechovka, opravdu. Než jsem začala číst, bala jsem se, že to bude jen romantická slatanina, ale kupodivu mě to překvapilo, hodně jsem se nasmala a nemělo to vlastně ani přeslazený konec. Těším se na další z této série Srdcovky :-)

28.09.2020 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Tak to byla jízda. Vážně další povedené dílo od této autorky. Bavila mě celou dobu, pro mě žádná chvilka, ktera by potřebovala vyplnit. Líbilo se mi i motani se, kolem hlavních vyšetřovatelů. Určitě se chystám na poslední z této série a na společnou.

26.09.2020 5 z 5

Je tohle vůbec láska? Je tohle vůbec láska? Ellen Berg

Líbilo se.. Takova typická sladarna se šťastným koncem. Že začátku mi chvilku trvalo se začíst, ale pak jsem se nemohla odtrhnout a musela půl knihy vzít na ex. Příjemná kniha po hororu nebo thrilleru.
Po tehle spisovatelce sáhnu vždy, kdyz se chci pobavit nebo rozveselit. Mám přečtené 4 tahle zatím nejslabší.

27.07.2020 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha se mi líbila. Moje první od této autorky a urcite zkusím další. Jen se určitě přikláním k názoru jedné čtenářky zde, že je vtom vidět "Kingovstvi" poznala bych v tom 2 z jeho knih. Ale jinak byla pro mě kniha velmi pěkné napsaná, četla se sama a skoro do 3/4 knížky jsem prakticky nevěděla o co tam vlastne jde, tudíž konec zajímavý a nečekaný.

23.07.2020 4 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Chris Bohjalian

Kniha byla vcelku hezky napsaná, ale pro mě byla prakticky o ničem, motala se prakticky stále dokola o tom samém a vlastně ani ne vůbec důležitém. Konec byl sice překvapivy, ale kniha celkove nezajímavá.

19.07.2020 2 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha je... No, napsana je výborně, nápad taky super, jen ty děti no. Znovu už to číst nebudu, ale určitě přečtení nelituji.

08.07.2020 5 z 5

Mrtví ptáci nezpívají Mrtví ptáci nezpívají Alan Bradley

Další krásná kniha s Flavii. Krásný příběh, za den jsem měla přečteno. Jedine, co mě mrzí je, že se celá kniha odehrávala pouze v rodině a žádná poradna vražda a pod jako v ostatních knihách, i když svou zápletku to mělo a konečně se vyjasnili rodinné vztahy. Těším na další.

26.06.2020 4 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Úchvatná kniha, po strašně dlouhé době se mi kniha moc líbí. Milovala jsem babičky vyprávění, sice ne takovy příběh, ale to, jak to umělá krásně popsat, jako bych to sama prožívala a ten samý pocit jsem měla i u této knihy, vřele doporučuji. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. A tím, že jsou kapitoly psané tímto stylem se to vskutku čte perfektně. Určitě zkusím i další knihu.

11.06.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Tak dotčeno a musím znovu říct, že to bylo senzační. Zprvu nenápadně a pomaloučku se rozjizdejici příběh, který se stejně rychle a nečekaně rozjede jako nůž v másle. Výborný příběh připomínající vaší nejhorší noční můru. Konec opět, tedy alespoň pro mě naprosto nečekaný a to jsem se tentokrát vážně snažila. Opravdu doporučuji.

01.06.2020 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Aaa, Kongovske povidky? Směle do toho, určitě je co číst, za mě urcite další "FAJNOVKA"
Sice jsem se tentokrát nebála, ale ani to neubírá na dokonalosti jeho díla.

28.05.2020 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se mi moc libila. Mladá láska nikdy nevyhasne, i přesto že hlavní hrdiny potkal smutný osud, dokázali si v něm najít a vydobit svůj kousek štěstí. Knihy tohoto autora se mi moc líbí.

28.05.2020 4 z 5