Tereyciiik Tereyciiik komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

No, knihu jsme měla doma rok a teď, po přečtení si říkám, proč jsem ji už dávno nemela přečtenou. Výborný, 2 dny a bylo po ní. Wolf výbornej a protiklad Baxterova super. Jsem ráda, že u těchto knížek prostě jen čtu a představují, ale nepřemýšlím o konci abych pak byla jo překvspena, ale u této knihy by to stejně bylo asi jedno, když se vrah za celou knihu ani nezmínil. Za mě parada, těším na další díl.

03.03.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

No, bylo to super, konec už jsem jen hltala a hltala, ani nevím, zda jsem si knihu užila a nebo jen rychle četla, abych vedela, jak to vše dopadne. Scénu v divadle ci na nádraží jsem měla při čtení úplně na papíře.
Jen je mi líto Rouche. Ale těším se co bude v posledním díle, kdyz je zpět Wolf.

03.03.2020 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Opět pěkně napsaná kniha. Sice jsem se občas ztrácela, tim že byl příběh hodně spletený vraždami, prostředím a hrdinou, které spolu zdánlivě nesouviseli, ale jako takový, to byl skvělý příběh a opět jsem na vraha prošla až s Washingtonem. Tily opět brilantní, i když v tomto díle ji bylo méně než obvykle..
Další díl čeká

18.04.2024 5 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Mě se to libilo. Dobrý nápad, i zpracování. Chtěla jsem si stěžovat na slovník, ale vlastně ani nemůžu, protože hned na první stránce je varování autorky, takže super. Užila jsem si to a pobavila se. Hlavní postavy jsem si rychle oblíbila. Jediné co mě mrzí, že autorka se hodně opakuje. Každopádně jsem zvědavá na další díl

04.01.2024 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Aida prostě pecka. Žádná křehká květinka, co neumí ani ň. Líbila se jí její kuráž, důvtip a humor. S Callumem se perfektně doplňovali a dohromady to bylo skvělé, svižne čtení. Jen mě občas mrzela vilgarita, bez které by se to také obešlo. A erotika tomu dodala ten správný šmrnc . Jen samotný příběh, který měl byt, asi, napínavý trochu pokulhával, ale jak jsem psala, ty dva to všechno skvělé vynahradili
Těším se, co vymysli v dalším dile

20.11.2023 4 z 5

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

(SPOILER) První kniha z celé série, co byla o něco slabší, i když čtiva a krásně psaná jako předchozí, jen samotný příběh byl slabší. A ten konec? Proč? To se mi moc nelíbilo, vždy její knihy dopadli dobře a tentokrat... Hm, snad to další knihou nápravý. Ale předpokládám, že už napinavejsi nebudou, kdyz šel inspektor do vysluzby. No, nechám se ráda překvapit.

09.07.2021 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se mi moc libila. Mladá láska nikdy nevyhasne, i přesto že hlavní hrdiny potkal smutný osud, dokázali si v něm najít a vydobit svůj kousek štěstí. Knihy tohoto autora se mi moc líbí.

28.05.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

No ty vago, super. Přečteno během dvou odpoledne. Bylo to senzační, i když se celkem brzy dalo odhadnout a pak i bylo prozrazeno, kdo to udělal, stejně byl ten konec celkem šok. Vše se mi mic líbilo, asi jako první kniha co jsem od ní četla, těším se až si pořídím další.

05.03.2020 5 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Jako vždy nezklamala. Úžasná kniha, krány popis prostředí i postav. I když se vlastně v knize stalo neštěstí až na konci, kniha se čte úžasné a jedním dechem a nenechá vás odejít. I když nechcete, musíte soucítit i nenávidět a to se mi na jejich knihách moc libi. I při více hlavních postavách se neztratíte a tím spíš se vám kniha líbí a nepřichází o své kouzlo a napětí. Prostě Joy.

19.02.2023 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Teď jsem to dočetla.
Jako fakt úžasný, super, moc se mi to líbilo, ale....
Přišlo mi to moc krátke..
Bylo tam víc osobního života Wolfa a Emily..
Šťastný, přehnaný konec..

Četla se jedním dechem, ani nevím, jak jsem to rychle.precetla. Popravdě, předchozí díly byli lepší, napinavejsi, krutejsi a barvitejsi. Ale i tak se mi moc líbilo, že zapojili celý tým a nešlo jen o hrdinské jednotlivce, což je super. To jak si Wolfova partička krásně povodila komisaře, jako kočka myš. Škoda, že už je konec.
P. S. Rouche ti dal, Juchůů :-D

07.04.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Za mě super. Kniha má od začátku našlápnuto má pořádnou jízdu, kde se nezastavíte ani na chvilku. Ma dobry, překvapivý dej, který se během minut vyvyji, mění a roste. I když je kniha krátká, určitě se v ní na nic nezapomíná, spíš naopak, nejsou v ní zbytečně zdlouhavé a nic neříkající pasáže, prostě rovnou na věc. Hlavní hrdinka znovu borka, neohrožena, vtipná a hlavně jí to myslí. V tomto spisovateli jsem se opravdu nespletla.

08.05.2023 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Další fantastický dil. Řekla bych, že se autorka díl od dílů zlepšuje. Asi jsem opožděně, ale netušila jsem přesně, kdo by to mohl být, podezirala jsem každého druhého :-D a popravdě se ani o to moc nesnažím, pak si konec vychutnam o to víc. Nikdy bych se nechtěla dostat do potíží jako Bea, ktera je zažívá pořád, ale umět zachovat klid a chladnou mysl, to je záviděnihodné. Už se těším na další díl.

09.01.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Pane jo, zase jsem se pěkně bála. Další pěkná, nebo spíš pěkně strašidelna knížka, co se vážně nedá číst večer. Na této knizce mi nevadilo zhola nic, chvilku tedy trvalo se zacist, než se příběh trochu rozjel, ale pak to byl pěkný hukot. Pěkný příběh, barvite a zcela realizovaně popsány. Já být na jejím místě, dávno lezim rozcupovana na podlaze ve sklepě. A kocourek, ten tomu dodal korunu. Už se (ne) těším na posledni z jejich knih.

04.12.2020 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Tak to byla jízda. Vážně další povedené dílo od této autorky. Bavila mě celou dobu, pro mě žádná chvilka, ktera by potřebovala vyplnit. Líbilo se mi i motani se, kolem hlavních vyšetřovatelů. Určitě se chystám na poslední z této série a na společnou.

26.09.2020 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Úchvatná kniha, po strašně dlouhé době se mi kniha moc líbí. Milovala jsem babičky vyprávění, sice ne takovy příběh, ale to, jak to umělá krásně popsat, jako bych to sama prožívala a ten samý pocit jsem měla i u této knihy, vřele doporučuji. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. A tím, že jsou kapitoly psané tímto stylem se to vskutku čte perfektně. Určitě zkusím i další knihu.

11.06.2020 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Tak konečně docteno a nevím, co na to říct. Zprvu mě kniha absolutně nebavila, byl to des běs, jeste horší než první kniha "manželovo tajemství" a to jsem myslela, ze být nemůže. Ale, když jsem se konečně zas dostala přes pulku, začalo se to hezky hýbat a uz to bylo pěkně počtení, posledních 100 stran jsem už jen hltala, úplně stejně, jako u té předchozí knihy. Jen si říkám, jestli se chci takhle trápit u další knihy. Nejdříve jsem si řekla, že tuto autorku už vůbec, nikdy, jak může mít ona bestsellery, ale kdyz dáte knihu celou, dojede vám to. Snad jsem nenastvala čtenářky, co jí a a její knihy mají rády.

20.03.2020 3 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Sice to není už takové, jako její první knihy, ale stále je to čtivě a příběhy jsou zajímavé a s postavami, které vám nelezou krkem. Líbí se mi postupné odhalování příběhu a tajemství, která jsou v každé její knize. Líbí se mi originalita jejich knih.

20.11.2023 4 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Mrzí mě, že jsem se vůbec nebála, jako u předchozích několika knih. Ale příběh se mi moc líbil. Četli se to krásně, dej svižně odplouval a nešlo přestat číst. Hlavní postavy se mi také zamlouvaly, hlavne Sophie, nebyla to žádná hloupá, třesouci se a uječena blbka. A nejlepší bylo, do jaké doby byl příběh zasazený. Opět nezklamala

31.03.2023 5 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Kniha se mi líbila. Na odreagování a změnu myšlenek perfektní. Žádné velké přemýšlení se zde nekona a erotika taky neurazí. Knijy téhle spisovatelky čtu moc ráda, líbí se mi styl psaní a nenáročnost.

10.10.2022 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Musím bohužel říct, že mě to vůbec nebavilo. Styl, jakym to bylo psané mi absolutně nesedl. Hodně jsem postrádala nějaký dej, nějaké dialogy nebo prostě něco, ale tohle bylo pro mě utrpení a dočetla jsem to jen horko těžko.

03.10.2022 3 z 5