Téra Téra komentáře u knih

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Další příklad knihy, kdy jsem díky komentářům zde, čekala pecku, velký nečekaný zvrat a pak jsem byla celkem zklamaná. Začátek celkem nijaký a nezáživný, vydržela jsem číst, jen díky tomu, že jsem teda očekávala to něco, co se konec konců dalo očekávat, takže nic nového pod sluncem. Druhá polovina knížky byla o něco lepší než začátek. Nakonec hodnotím knižku jako slabší průměr.

29.04.2016 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Pravděpodobně jsem měla přílišná očekávání, takže pro mě byla knížka mírným zklamáním. Ostatní knihy od autorky se mi líbily více. Ale i tak je to pěkný příběh. Moc se mi v příběhu líbila postava Kapitána. Takže možná i kvůli němu dávám čtyři hvězdy, i když jen tak tak.

27.04.2016 4 z 5

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

I když se mi předešlé dva díly nelíbily, tak jsem to nevzdala a přečetla si i příběh Sage (zařekla jsem se, že přečtu všechny Brownové knihy, tak proto, u jiného autora bych se na to vyprdla) a ten se mi líbil nejvíce. Tento díl bych ohodnotila kladně jako příjemnou oddechovku.

25.04.2016 3 z 5

Divoch Chase Divoch Chase Sandra Brown

Opět jeda ze slabších knih od Brownové. A Marcie mi občas přišla, jak nějaká psychopatka, co se rozhodla, že toho Chase prostě dostane za každou cenu.

20.04.2016 2 z 5

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Uf, tak tohle mě teda moc nebavilo. Příliš sladké a neskutečné.

15.04.2016 2 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Příběh nepřináší nic nového, ale je napsaný skvěle. Několikrát jsem se musela nahlas smát, fakt se mi to líbilo. V kometářích se tu píše, jak je to podobné té či oné knížce, já jsem v tom viděla pár podobností s Love story od Segala.

14.04.2016 5 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Vadilo mi přeskakování v časových liniích, ale nakonec jsem se začetla a to pořádně. Příběh až děsivě reálný. Člověk si pořád říká, vždyť tohle se klidně může opravdu stát. Jen teda musím souhlasit, že zde zůstalo spoustu nevysvětlených věcí.

06.04.2016 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Tento díl se mi líbil ještě víc než první. Četla jsem ho více než rok po prvím díle a určitě doporučuji i ostatním nečíst knížky hned po sobě. Už jsem si přesně nevybavovala všechny detaily, takže mi nepřišlo, že čtu tu samou knížku znova. A objevují se zde i nové skutečnosti, které vás primějí číst dál i když vlastně víte, co se bude dít. Dopisy Less byly krásné a dopis od Less ... Nemám slov.

06.04.2016 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Docela velké zklamání. Moc jsem se těšila jak se nasměju a nic. Jediné plus byly recepty na začátku kapitol.

13.12.2015 1 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Na první díl to už bohužel nemělo, ale i tak to bylo pěkné a vtipné čtení.

12.12.2015 3 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Skvělá knížka. U první půlky jsem se opravdu hodně nasmála. Akorát ten zvrat na konci jsem autorce teda vůbec neuvěřila a čekala jsem, že to dopadne, tak jak to dopadlo.

12.12.2015 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Ač je to třetí kniha ze série, tak jsem ji četla jako první. Nakonec mi z celé série přijde nejlepší. Byla vtipná, nesexovalo se tam hned na druhé stránce, bylo tam cítit napětí a očekávání mezi Hannou a Willem.

12.12.2015 4 z 5

Užívej noci Užívej noci Linda S. Howington

Přečetla jsem jednu povídku a kousek druhé. Četla jsem to snad týden a nakonec jsem knížku odložila. Opravdu nepovedená slaďárna.

12.12.2015 1 z 5

V zajetí času V zajetí času Linda S. Howington

První knížka od Lindy, kterou jsem četla. Hledala jsem něco ve stylu Sandry Brown a byla mi doporučena právě tato autorka. Pro začátek jsem asi sáhla karapet vedle. Vůbec mi neseděla ta sci-fi zápletka. Ale jinak se mi knížka celkem líbila, takže jsem dala šanci i dalším.

12.12.2015 3 z 5

Martinka u tety Lucie Martinka u tety Lucie Gilbert Delahaye

Skvělé příběhy s překrásnými ilustracemi. Jako malé jsme si knížku se sestrou prohlížely stále dokola. Teď jsem teprve přišla na to, že knížek je celá řada, takže doufám, že některé seženu i pro své dcerky.

11.12.2015 5 z 5

Deník Dity P. - Kuchařka Deník Dity P. - Kuchařka Dita Pecháčková

Ano, každý má rád jiný styl. A toto je přesně ten můj. Tuto kuchařku jsem dostala k Vánocům a byl to dárek dle mého vkusu. Já moc často podle kuchařek nevařím, a pokud se rozhodnu něco podle kuchařky uvařit, musím vědět, jak to má vypadat :-) Proto preferuji kuchařky, kde u každého receptu je i krásna fotografie výsledného jídla. Takže kuchařka, kde je milion receptů na jedno brdo a uprostřed pět stránek s ne moc "jedlými" obrázky, není nic pro mě. Je fakt, že některé recepty v této kuchařce jsou trošku mimo mísu (př. krupičná kaše), ale už jsem některé vyzkoušela a byly to mňamky.

03.02.2013 4 z 5

Pravidla lásky Pravidla lásky Freya North

Škoda té spousty překlepů. Kdyby nebyly, dala bych i čtyři hvězdy.

10.08.2012 3 z 5

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Taková jednohubka, předvídatelné, ale pěkné.

08.01.2012 4 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Tuhle knížku jsem četla, když jsem byla ve čtvrté třídě. Sice si už přesně nevybavím děj, ale pamatuji si do dnes, jak jsem u ní brečela. Byla to vlastně první knížka, která mě rozplakala.

14.12.2011 4 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

Ačkoliv mám Lenčiny knížky ráda a to i ty se „staršími“ hrdinkami, tak tahle mě totálně zklamala. Hlavní hrdinka mi přišla značně nesympatická a proto jsem se nějak nemohla začíst, což v mém případě automaticky snižuje hodnocení. Buď shltnu knihu na jeden zátah, nebo u ní trpím. A u téhle jsem trpěla. Každopádně mě to od Lenky nemůže odradit a už se těším na další.

14.12.2011 2 z 5